[kupię] Motocykl Honda CBF 600

Tu wrzucamy oferty zakupu

[kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Inżynier » Cz lip 05, 2012 5:27 am

Witam;) Jak w temacie ,,motocykl dla dwojga,, i w powitalni zaznaczyłem poszukuję motocykla honda CBF 600 S.

Najlepiej by dodatkowe wyposażenie obejmowało: ABS, Kufry(najlepiej oryginalne), g-mole (niekoniecznie), inne dodatki przydatne w turystyce. Motorek najlepiej z roczników 2008-2012. Garażowany, zadbany i sprawny technicznie w 100% tym bardziej że jak wspomniałem na motorku będzie wozić się także dama więc sprawność i bezpieczeństwo gra dla mnie nadrzędna rolę tak samo jak bez wypadkowość. Podkreślam że nie mam czasu na wertowanie sterty ogłoszeń i innych niby ofert więc nawet jak ktoś z forum wpadnie gdzieś przypadkowo na dobry egzemplarz to proszę pisać ;)
Inżynier
Użytkownik
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn lip 02, 2012 12:42 pm
Lokalizacja: Witkowice koło Kęt i koło Bielska
Wiek: 37
Imię: Adam
Motocykl: Sprzedany Cb500
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Malenstfo » Cz lip 05, 2012 10:17 am

Inżynier napisał(a):Witam;) Jak w temacie ,,motocykl dla dwojga,, i w powitalni zaznaczyłem poszukuję motocykla honda CBF 600 S.

Najlepiej by dodatkowe wyposażenie obejmowało: ABS, Kufry(najlepiej oryginalne), g-mole (niekoniecznie), inne dodatki przydatne w turystyce. Motorek najlepiej z roczników 2008-2012. Garażowany, zadbany i sprawny technicznie w 100% tym bardziej że jak wspomniałem na motorku będzie wozić się także dama więc sprawność i bezpieczeństwo gra dla mnie nadrzędna rolę tak samo jak bez wypadkowość. Podkreślam że nie mam czasu na wertowanie sterty ogłoszeń i innych niby ofert więc nawet jak ktoś z forum wpadnie gdzieś przypadkowo na dobry egzemplarz to proszę pisać ;)


Sympatyczny kolego - chcesz kupic motocykl ale jak rozumiem nie masz czasu na wetrtowanie ogloszen ? To jak chesz go kupic ? Jednak by cos kupic uzywanego zwlaszcza w srodku sezonu wypadaloby poswiec na ten cel troche czasu i srodkow. Inaczej sie nie da - my za Ciebie sprawy nie załatwimy. Jasne ze jesli nam wpadnie w oko jakis sprzet to damy zanc ale ja np. majac juz motocykl wogole nie interesuje sie czy cos jest i gdzie itp. musialbym chyba sie o niego przewrocic by moc Ci podeslac namiar. Pozatym nie nastawiaj sie ze kupisz motocykl wypasiony tak jak napisales bo bedzie o to bardzo trudno - tu by sie przydalo troche elastycznosci. Oczywiscie nie jest to niemozliwe ale im wiecej zmiennnych (wieksze wymagania co do wyposazenia rocznika itp.., ceny) tym trudniej bedzie znalezc odpowiedni sprzet.

Wiec jezeli powaznie chcesz cos sprawnie znalezc to czeka Cie wertowanie ogloszen, malo tego - jazdy i ogladanie sprzetów kilkadziesiat a czasami kilkaset km bo raczej zdalnie to go tez nie kupisz. Taki lajf.

Dobrym pomyslem jest podzwonienie po salonach bo jest szansa na wyrwanie nowek w niezlych cenach.
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Natka » Cz lip 05, 2012 11:01 am

Malenstfo na rację, jeśli chcesz kupić motocykl, i to jeszcze ze swoimi wymaganiami,
znajdź czas, bo inaczej do końca sezonu zostaniesz jedynie z obrazkiem .jpg :thumbsup:

Inżynier jeśli znajdziesz coś ciekawego, wepnij tutaj ogłoszenie i wtedy możemy Ci pomóc,
ale motocykla za Ciebie nie będziemy szukać, bo każdy ma swoje życie i sprawy.
A przypadkowo dobre egzemplarze, ktoś inny szukający sprzątnie Ci spod nosa,
bo osoby mające motocykl rzeczywiście nie interesują się giełdą, tylko dbają o swoje maszyny.
Natka
 

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Inżynier » Cz lip 05, 2012 2:16 pm

Nie no bez przesady, przecież napisałem w mailu że jak już ktoś się potknie..... to niech napisze..... nie tak wynika z mojej intencji?
Czy honda CBF 600S z kuframi ew. g-molami to jest wypasiony motocykl.....???
Jeździcie na zloty, macie kolegów koleżanki i może ktoś kiedyś wspomniał lub wspomni że chce sprzedać motocykl to napiszcie a ja się ucieszę... a może i ktoś się na nim potknie :smile: PRZETŁUMACZONE NA POLSKI MOJE OGŁOSZENIE!
Ostatnio edytowano Cz lip 05, 2012 2:19 pm przez Inżynier, łącznie edytowano 1 raz
Inżynier
Użytkownik
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn lip 02, 2012 12:42 pm
Lokalizacja: Witkowice koło Kęt i koło Bielska
Wiek: 37
Imię: Adam
Motocykl: Sprzedany Cb500
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Malenstfo » Cz lip 05, 2012 2:18 pm

Inżynier napisał(a):Nie no bez przesady, przecież napisałem w mailu że jak już ktoś się potknie..... to niech napisze..... nie tak wynika z mojej intencji?
Czy honda CBF 600S z kuframi ew. g-molami to jest wypasiony motocykl.....???
Jeździcie na zloty, macie kolegów koleżanki i może ktoś kiedyś wspomniał lub wspomni że chce sprzedać motocykl to napiszcie a ja się ucieszę... :smile: PRZETŁUMACZONE NA POLSKI MOJE OGŁOSZENIE


No wporzadku - zrozumielismy - chodzilo mi tylko o to ze jesli sam nie wlozysz troche wysilku w znalezienie sprzeta to moze sie to "nie udac" i stracisz sezon...
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Tiarus » Cz lip 05, 2012 2:21 pm

Inżynier napisał(a): Czy honda CBF 600S z kuframi ew. g-molami to jest wypasiony motocykl.....???


Zdaje się, że koledzy bardziej mieli na myśli "inne dodatki przydatne w turystyce" oraz "garażowany, zadbany". U handlarzy wszystkie są takie - "igła", a rzeczywistość sprowadza ludzi (nas) na ziemię. :bag:

Ale trzymamy kciuki i jesteśmy w kontakcie - bez stresu!
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez MisiekK » Cz lip 05, 2012 2:28 pm

Spokojnie, nie denerwujmy się wzajemnie :) Inżynierze, Malenstfo ma rację. Ja całą zimę przesiedziałem na allegro / otomoto i różnych portalach ogłoszeniowych tudzież motocyklowych szukając ofert. I nie ukrywam, że codziennie wertowałem ogłoszenia, dzwoniłem czasem pod różne numery (oj, czasem po pierwszym zdaniu rozmowy można już wiedzieć że nie ma się do czynienia z człowiekiem poważnym). Nie rozgadując się - tego się nie da zrobić na już, na zaraz. To jest jednak poważna decyzja i trzeba się rozstać jak by nie było ze sporą ilością kasy (no chyba że jesteś z rodziny Blake'a Carringtona na przykład i 20 kPLN nie robi Ci żadnej różnicy :P).
Szybko to się pchły łapie, a zakup samochodu czy motocykla zawsze zabierze trochę czasu, wysiłku i stresu.

Co nie zmienia faktu, że jeśli tylko bym wiedział o kimś kto sprzedaje to na pewno dam znać.
Powodzenia !
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Inżynier » Cz lip 05, 2012 2:55 pm

Spokojnie, nie denerwujmy się wzajemnie :) Inżynierze, Malenstfo ma rację. Ja całą zimę przesiedziałem na allegro / otomoto i różnych portalach ogłoszeniowych tudzież motocyklowych szukając ofert. I nie ukrywam, że codziennie wertowałem ogłoszenia, dzwoniłem czasem pod różne numery (oj, czasem po pierwszym zdaniu rozmowy można już wiedzieć że nie ma się do czynienia z człowiekiem poważnym). Nie rozgadując się - tego się nie da zrobić na już, na zaraz. To jest jednak poważna decyzja i trzeba się rozstać jak by nie było ze sporą ilością kasy (no chyba że jesteś z rodziny Blake'a Carringtona na przykład i 20 kPLN nie robi Ci żadnej różnicy :P).
Szybko to się pchły łapie, a zakup samochodu czy motocykla zawsze zabierze trochę czasu, wysiłku i stresu.

Co nie zmienia faktu, że jeśli tylko bym wiedział o kimś kto sprzedaje to na pewno dam znać.
Powodzenia !


To i tak jesteś gorszy ode mnie bo ja szukam już 2 lata a ponad pół roku intensywnie i zaczynają mi się trafiać ładne ale litry... (Np ten z mojego tematu naprawdę jest wart swojej ceny). 600 do tej pory brak........
Wiem...., wiem..... zawsze osoby z forum maja rację a nowicjusze nigdy....., bez względu o co chodzi.... :naughty:

Po prostu powinienem napisać szukam Hondy CBF, bo np. garażowanie to już wyjątek szczególny i to jest ful wypas i tego nie ma... :eek:

W takim razie ogłoszenie brzmi:

Kupię Hondę CBF w dobrym stanie. Rocznik 98-2012 (może być też 7). Jeśli ktoś z forum się natknie przypadkiem (potknie) na/o jakąś ofertę i tu napisze to będę wdzięczny ;)
Inżynier
Użytkownik
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn lip 02, 2012 12:42 pm
Lokalizacja: Witkowice koło Kęt i koło Bielska
Wiek: 37
Imię: Adam
Motocykl: Sprzedany Cb500
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Malenstfo » Cz lip 05, 2012 3:06 pm

Załatwione.
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Odp: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez 4kowal » Cz lip 05, 2012 3:08 pm

Inżynier napisał(a):Wiem...., wiem..... zawsze osoby z forum maja rację a nowicjusze nigdy....., bez względu o co chodzi.... :naughty:

Jak już znasz zasady to możemy Ci pomóc :grin: :P
Ostatnio ludzie na forum strasznie sciśnieniowani są. Może to przez pogodę. Naszym gangsterom brakuje luzu. Popatrz na portale typu gumtree , tablica . Czasem coś się trafia.
Obrazek
Avatar użytkownika
4kowal
Maniak
 
Posty: 1305
Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 12:38 pm
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 41
Imię: Michał
Motocykl: CBF600SA '08
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości