kupno cbf 1000

Tu wrzucamy oferty zakupu

kupno cbf 1000

Postprzez remeczek7 » Cz sie 09, 2012 8:59 am

witam wszystkich fanów hondy cbf,właśnie sprzedałem swoją pszczółkę (CBF 500)I szukam 1000-)) znalazłem dwie oferty jedna to honda daszuta -olsztyn 2007 rok czarna ,bez abs-u.kupiona i serwisowana w tym salonie do końca,przebieg 21tyś.oraz rocznik 2006 .sprowadzona przez gościa z Włoch mały przebieg bo tylko 16tyś.?? ,sprzedawca z komisu zapewnia ze sztuka jest prosta i nie miała zadnego szlifu http://www.armedbike.pl/-czy w ogóle tam ktoś coś kupował .Bardzo proszę o recenzje tych dwóch moto bo sam nie jestem w stanie ocenić czy są warte zainteresowania.dodam ze cenowo sprzęt z armedbike jest tańszy.
remeczek7
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz sie 09, 2012 6:36 am
W siodle: 200-300 kkm

Re: kupno cbf 1000

Postprzez Dedek » Cz sie 09, 2012 9:11 am

tam w Olsztynie maja dwie sztuki czerwona i czarna; kumpel je dla mnie oglądał i stwierdził, ze w stanie zajebistym
Avatar użytkownika
Dedek
Maniak
 
Posty: 1143
Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Olkusz
Wiek: 42
Imię: Tomasz
Motocykl: CBF 1000

Re: kupno cbf 1000

Postprzez dzik » Cz sie 09, 2012 9:23 am

w Armed miałem okazję być 2 razy i moto tak wyglądały na porządne.
Jedź szybko tam gdzie wolno.
Avatar użytkownika
dzik
Fanatyk
 
Posty: 3918
Dołączył(a): Pn lip 30, 2012 5:26 pm
Lokalizacja: Wuwua
Wiek: 43
Motocykl: CBF1125
W siodle: 100-200 kkm

Re: kupno cbf 1000

Postprzez remeczek7 » Cz sie 09, 2012 12:27 pm

właśnie mam dylemat,ta w olsztynie jest droższa ale ma całą historie udokumentowaną,do moto z zagranicy mam pewne obawy bo nie znam sprzedającego,a chłop żeby sprzedać to wszystko możne obiecać .jest też sprzęt w motorakowski rocznik 2006.sam niewiem co zrobić
remeczek7
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz sie 09, 2012 6:36 am
W siodle: 200-300 kkm

Re: kupno cbf 1000

Postprzez Tiarus » Cz sie 09, 2012 2:16 pm

Rakowskiego nie polecam - cwaniaczek jakich mało...

Kiedyś się skusiłam na skorzystanie z usług tego Pana, przekonana opiniami na kilku forach. Później okazało się, że te opinie napisał sobie sam, a to co miał mi zrobić przy moto (i za co wziął kasę) musiał robić ktoś inny. Wszystko było na odwal się, albo wcale.

Jeśli chodzi o komis - nie spodziewam się wiele więcej. Jak mówią komisanci "ryzyko wasze, a zyski nasze".
Nie wiem też, jak jest u niego z "oglądaniem" sprzętu ale stoi to wszystko dość gęsto, więc opukiwać trzeba delikatnie...

Ale jak mówią - decyzja należy do Ciebie.


>> ze ścigacza
Do rakowskiego to się średnio opłaca jechać i tylko oglądać dla kogoś bo:
- bez kaucji w postaci kasy za moto nie dają moto do jazdy próbnej
- tam jest taka mała przestrzeń i motocykle są tak ciasno poustawiane, że pewnie by się go nawet nie odpaliło - zależy czy jakimś cudem nie stoi przy wejściu

Czyli zostaje bardzo powierzchowne oglądanie. Oczywiście co innego jak ktoś chce kupić moto i ma dużo czasu
>>
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Odp: kupno cbf 1000

Postprzez trampek » Cz sie 09, 2012 3:14 pm

Ja kupilem moja Honde u Rakowskiego. Owszem jest cwaniakowaty, ale idzie sie z nim dogadac. Motocykle stoja ciasno, ale jak chcialem obejrzec trzy rozne sztuki, to mi wszystkie wystawili na dwor do swiatla slonecznego. Kolejna sprawa-jazda probna. Potwierdzam kladziesz kase na stole i jezdzisz.
Po wplaceniu zaliczki robia generalny przeglad motocykla z wymiana oleju i filtrow. Jesli cos jest do wymiany w najblizszym czasie to jest to w cenie wymienione. Moje podejrzenia budza przebiegi motocykli, bo dziwnym trafem zdecydowana wiekszosc ma przebieg 30 tys plus minus jakies 10%. Zeby nie bylo kazalem sobie przebieg wpisac na fakturze co bez szemrania zrobiono. Jest miesiac gwarancji. Ja zglosilem telefonicznie zerujace sie tripy ale jakos nie dojechalem...i w koncu zarzucilem temat. Dokladnie po roku robilem przeglad techniczny w SKP i przestaly mi sie palic swiatla. Sprawa ostatnio poruszona - zwarcie w starterze. Pojechalem, zrobili od reki i dodatkowo naprawili zerujace sie tripy. PO ROKU ! Sprzet jezdzi fajnie i generalnie nie mam zarzutow. Przez 6 tys km nie wziela grama oleju. Takze chyba moge polecic. Ale na serwis tam nie pojade bo ceny maja powalajace, wiekszosc rzeczy robie sobie sam. I tyle historii o motorakowskim ;)
Avatar użytkownika
trampek
Maniak
 
Posty: 1879
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 7:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm

Re: kupno cbf 1000

Postprzez remeczek7 » Cz sie 09, 2012 7:21 pm

jutro jade obejrzec sprzęta z olsztyna,mam nadzieje ze będzie wart 200km w jedną strone,dam znać co z tego wyszło
remeczek7
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz sie 09, 2012 6:36 am
W siodle: 200-300 kkm

Re: kupno cbf 1000

Postprzez Tiarus » Pt sie 10, 2012 7:19 am

Ja wiem, że jestem wygodnicka, ale... czy nie ma nikogo z forum, kto jest w Olsztynie / w pobliżu Olsztyna i kto mógłby Ci chociaż podjechać i "zagwarantować" że nie zmarnujesz tych dwóch stówek w jedną stronę? :blink:

No chyba, że masz ochotę przejechać się w tę traskę i masz jeszcze do dyspozycji moto - wtedy to.. tylko zazdroszczę :biggrin:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: kupno cbf 1000

Postprzez remeczek7 » Pt sie 10, 2012 11:22 am

tiarus.niestety nikt nie zaoferował się z pomocą,wysłałem tam kumpla ale on mgliście orientuje się w motocyklach,dziś nie pojadę bo leje wściekle........i powrót na kołach byłby ciekawy..ale jutro w autobusik ......i heja-))))))
remeczek7
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz sie 09, 2012 6:36 am
W siodle: 200-300 kkm

Re: kupno cbf 1000

Postprzez Dedek » Pt sie 10, 2012 11:25 am

Pisalem Ci ze byl kumpel, ogladal i wygladalo, ze wszystko ok.
co wiecej jest to dealer hondy wiec raczej nie wciskaja zywych trupow..
Avatar użytkownika
Dedek
Maniak
 
Posty: 1143
Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Olkusz
Wiek: 42
Imię: Tomasz
Motocykl: CBF 1000

Następna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości