Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Postprzez Przemkry » Wt lut 26, 2013 9:09 pm

Przyszły dziś graty z Motobagażu. Wszystko fajnie ale mam ale:
Ale nr 1: miałem dostac graty do końca ubiegłego tygodnia...
Ale nr 2: chłopaki w ramach tego że jest opóźnienie mieli mi zamontować światło STOP do kufra - NIE ZAMONTOALI (odpowiedź ich po moim telefonie była taka "ale jak byśmy mieli zamontowac to czekał by pan jeszcze jeden dzień"
Ale nr 3: miałem dostać fakturę. poprosiłem o nią. co prawda na osobę fizyczną ale fakturę. Co dostałem? Oczywiście paragon. Dzwonie i co słyszę "ale przecież to to samo". ALE KUR*A chciałem fakturę i po to podałem dane i specjalnie poprosiłem.
Najlepsze że nawet słowa przepraszam nie usłyszałem. kasa poszla w tamtym tygodniu wiec teraz byli na etapie już zapłaciłeś to bierz co twoje i spadaj a nie stwarzasz problemy.
Ot takie przemyślenia...
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Postprzez trampek » Wt lut 26, 2013 9:25 pm

Moja przesyłka wysłana dzisiaj. Też musiałem zadzwonić, ale z Panem bardzo miło się rozmawiało.
Avatar użytkownika
trampek
Maniak
 
Posty: 1879
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 7:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Postprzez Malenstfo » Wt lut 26, 2013 9:32 pm

trampek napisał(a):Moja przesyłka wysłana dzisiaj. Też musiałem zadzwonić, ale z Panem bardzo miło się rozmawiało.


Czyli podsumowując - niby ceny niezłe - jedne z najlepszych na rynku, to sposób realizacji a w zasadzie kontakt z klientem pozostawia sporo do życzenia. Maja chlopaki nad czym pracować poprostu.

PS: Przemek - możesz odesłać im ten paragon i musza Ci wystawić FV i już. Bez łaski. Tylko wyślij poleconym. Bo powiedzą że nie dostali jeszcze :)
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Postprzez Przemkry » Wt lut 26, 2013 9:39 pm

Wiem że mogę odesłać i tak właśnie zrobię...
Wszytko fajnie ale koniecznie Panowie muszą popracować nad obsługa klienta... Nie można obiecywac a później olewać. Czy juz nie można ufać ludziom i na każdym kroku trzeba spisywac umowę w której tłustym drukiem sa kary umowne - bo to działa na podświadomość!?
Na plus działa cena, i to że towar był dobrze zapakowany, przyszedł nieuszkodzony i to że jak juz się zadzwoni i gada z chłopakami to jest to miła rozmowa. Szkoda tylko że tak mało faktów ustalonych podczas niej się okazuje prawdą... :bored:

A powiedziałem że jak będe pisł opinię o sklepie na forum to jasno i dobitnie napisze że w tej kwestii zostałem zwyczajnie oszukany przez sprzedawcę...
Ostatnio edytowano Wt lut 26, 2013 9:40 pm przez Przemkry, łącznie edytowano 1 raz
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Postprzez trampek » Wt lut 26, 2013 9:39 pm

Ja myślę raczej, że nie ma się co nakręcać, bo chłopaki mieli pewnie nagromadzone zamówienia z kilku tygodni, przyszła wreszcie dostawa i było tego od cholery do ogarnięcia. Dostaliśmy dobrą cenę. Nie ma chyba co narzekać. Polakowi nigdy nie dogodzisz ;) Przemkry jeśli rzeczywiście się z nimi na wszystko umawiałeś, to trochę nieelegancko wyszło, ale bywa.
Z super obsługą, to można było iść na zakupy do Honda Plaza na przykład ;) Tam by w rączkę ucałowali przy wejściu, kłaniali się w pas itd. Ciekawe, ile by u nich kuferki kosztowały :P
Avatar użytkownika
trampek
Maniak
 
Posty: 1879
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 7:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Postprzez Przemkry » Wt lut 26, 2013 9:46 pm

Ja po prostu nie lubię jak się ze mnie robi wała... Umawialiśmy się. Obie strony się zgodziły. i nagle jest inaczej a facet mówi "to musiały pan poczekać jeszcze jeden dzień" jak jest juz po terminie z dostawą.
Tez jestem handlowcem i nie wyobrażam sobie sytuacje że jak tak robie ze swoimi klientami. Zrobił bym tak tylko raz! Kolejnych by już nie było...
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Postprzez Malenstfo » Wt lut 26, 2013 9:54 pm

Przemkry napisał(a):Ja po prostu nie lubię jak się ze mnie robi wała... Umawialiśmy się. Obie strony się zgodziły. i nagle jest inaczej a facet mówi "to musiały pan poczekać jeszcze jeden dzień" jak jest juz po terminie z dostawą.
Tez jestem handlowcem i nie wyobrażam sobie sytuacje że jak tak robie ze swoimi klientami. Zrobił bym tak tylko raz! Kolejnych by już nie było...


No ja podobnie nie wyobrażam sobie takich akcji z moimi klientami. Bym się ze wstydu spalił po prostu.
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Postprzez Tiarus » Śr lut 27, 2013 1:53 pm

Doszedł! :wings:
Tylko montować trzeba .. ;)

Malenstfo
Ogromne podziękowania za zorganizowanie akcji :thumbsup:


Obrazek
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Postprzez Malenstfo » Śr lut 27, 2013 4:20 pm

Tiarus napisał(a):Doszedł! :wings:
Tylko montować trzeba .. ;)

Malenstfo
Ogromne podziękowania za zorganizowanie akcji :thumbsup:


Obrazek


Do mnie też dziś doszedł - ale kuferek poważnie uszkodzony... :( - z tym że na tą chwilę już został zabrany (motobagaż podstawił kuriera) - prawdopodobnie w poniedziałek wysłany będzie do mnie następny - już ze światłem stopu którego dostawa będzie własnie w poniedziałek. Więc na razie reklamacja idzie sprawniej niż się spodziewałem. Bałem się że będą robili jakieś trudności. Wszystko wskazuje na to że pod tym względem sprzedawca stanie na wysokości zadania. Zobaczymy. Napiszę oczywiście co i jak.
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Postprzez Przemkry » Śr lut 27, 2013 7:20 pm

Dołączam się do podziękowań i masz u mnie :cheers:
Korzystając pochwalę się zabawkami zamontowanymi już na mojej eFci :tongue:

Obrazek

Obrazek

Zamontowane są też manetki oxforda i gniazdo zapalniczki... Wiosno przybywaj...
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości