Switch to full style
Tu wrzucamy oferty zakupu
Zablokowany

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Cz lut 28, 2013 12:00 pm

Wiesz Arti, jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki :msn-wink:

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Cz lut 28, 2013 12:30 pm

cholera, a ja lubie i ogorki i ogrodnika córki. No i co ja mam zrobic....?

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Cz lut 28, 2013 12:33 pm

Boś może ogrodnik? :naughty:

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Pt mar 01, 2013 10:04 am

rupert napisał(a):A mi linia S'ki duża szyba <-> kufer centralny bardzo się podoba, może dlatego, że bliżej mi turystyka niż sporta. W N'ce nie chciałbym centralnego. No ale nie ma nic bardziej poręcznego niż ten baniak :cool:

Mnie ten baniak na N'ce akurat bardzo się podobał, a w podróży bardziej niż estetyka ważniejsza jest praktyczność. Dostęp do rzeczy w centralnym kufrze jest o niebo wygodniejszy, a w nocy nie ma obawy, że coś nam niechcący wypadnie i zostanie na jezdni ;-)
Oczywiście można mieć jeszcze tankbag, ale po nocy w deszczu wolę otwierać kufer niż szukać suwaczków do tankbaga.
Na szczęście teraz zamiast tankbaga będę miała schowek z przodu (NC700X) no i oczywiście baniak z tyłu i kufry boczne. Mogę jechać w trasę, nawet z plecaczkiem. :buttrock:

Odp: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Pt mar 01, 2013 10:09 am

wlasnie w ten sposob zapakowany:
schowek, topcase i sakwy boczne oraz plecaczkę. pojechalismy z ową plecaczką nad morze:-)

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Śr mar 13, 2013 11:25 pm

rupert napisał(a):
Przemkry napisał(a):Z tego co wiem to tylko stop. Kierunki pewnie misialbys sam zrobić z jakiegoś paska ledow czy coś.

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że po podpięciu ledów przerywacz zmieni czasy, teoretycznie powinne się wydłużyć


A co to ma do rzeczy? Mógłbyś mi wyjaśnić. Chcę sobie takie "cuś" zmajstrować ale tym stwierdzeniem mnie zasmuciłeś, że to nie będzie takie łatwe :blink: :dusgust:

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Pn mar 18, 2013 6:46 pm

Polbaj napisał(a):
rupert napisał(a):
Przemkry napisał(a):Z tego co wiem to tylko stop. Kierunki pewnie misialbys sam zrobić z jakiegoś paska ledow czy coś.

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że po podpięciu ledów przerywacz zmieni czasy, teoretycznie powinne się wydłużyć


A co to ma do rzeczy? Mógłbyś mi wyjaśnić. Chcę sobie takie "cuś" zmajstrować ale tym stwierdzeniem mnie zasmuciłeś, że to nie będzie takie łatwe :blink: :dusgust:


Jak dopniesz do istniejących jako dodatkowe, to nie powinno się nic zmienić. Kierunkowskazy często migają szybciej, jak zastąpi się zwykłe żarówki diodowymi.

Re: Zakupy grupowe : Kufry : MotoBagaż

Cz maja 23, 2013 9:10 am

Od marca już wątek nie żyje, więc go zdejmuję i zamykam :).
Jakby była kolejna akcja, to załóżcie nowy wątek.
Zablokowany