Kupię CBF 500:)

Tu wrzucamy oferty zakupu

Kupię CBF 500:)

Postprzez dzemzmaslem » Śr mar 16, 2011 9:34 am

Jestem na kupnie CBF 500. Na portalach ogłoszeniowych mało tego sprzętu, a jeśli jest to jego stan jest ciężki, witać że katowany i ogólnie nieszanowany. Jeśli któryś z Was wiedziałby o jakimś sprzęcie godnym polecenia to proszę o kontakt na meila. Ciężko jest znaleźć dobry sprzęt, ale szukajcie a znajdziecie;) Liczę na Waszą pomoc;)
dzemzmaslem
Użytkownik
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr mar 16, 2011 9:29 am
Lokalizacja: Myślenice
Wiek: 36
Motocykl: CBF 500

Re: Kupię CBF 500:)

Postprzez raphi » Śr mar 16, 2011 4:43 pm

Ile masz do wydania?
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14113
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Kupię CBF 500:)

Postprzez Beeeeer » Śr mar 16, 2011 7:09 pm

http://allegro.pl/honda-cbf-500-nie-gs- ... 58044.html

sprawdzaliśmy "na szybko" dość ładna, równo chodzi - silnik igła faktycznie.
Musiałbyś wziąć kogoś kto się zna w miarę i sprawdzić jeszcze raz;).
Tylko ze koles chce sporo kaski za nią.

ja za swoją zapłaciłem 8 i fakt faktem była w nieco gorszym stanie:).
Avatar użytkownika
Beeeeer
Użytkownik
 
Posty: 129
Dołączył(a): Wt mar 08, 2011 10:37 am
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: obecnie brak sprzęta

Re: Kupię CBF 500:)

Postprzez mx500 » Cz mar 17, 2011 8:09 am

Beeeeer napisał(a):http://allegro.pl/honda-cbf-500-nie-gs-500-cb-xj-i1490558044.html



Znam tego kolesia i pare moto u niego oglądałem ma rzeczywiście ładnie wypucowane sprzęty ale cwaniak bardzo pewny sprzętów które sprzedaje twierdzi że nic przy nich nie dłubie tylko myje zaraz po przywiezieniu do PL :D , wszystkie z UK wiec radze patrzyć na to czy nie są przygnite, swego czasu miał kilka sztuk CBF 500 po kurierach wiec ta pewnie też jest po jakimś kurierze z UK ... kierownice ma nieoryginalną tak na marginesie
Avatar użytkownika
mx500
Użytkownik
 
Posty: 143
Dołączył(a): Pt mar 04, 2011 6:57 pm
Lokalizacja: Kraków / Oświęcim
Wiek: 41
Motocykl: CBF 600S 2005
W siodle: <100 kkm

Re: Kupię CBF 500:)

Postprzez Beeeeer » Cz mar 17, 2011 8:42 am

mx500 napisał(a):
Beeeeer napisał(a):http://allegro.pl/honda-cbf-500-nie-gs-500-cb-xj-i1490558044.html



Znam tego kolesia i pare moto u niego oglądałem ma rzeczywiście ładnie wypucowane sprzęty ale cwaniak bardzo pewny sprzętów które sprzedaje twierdzi że nic przy nich nie dłubie



a myślisz, że dłubie?:D
Bo ja u niego właśnie kupilem swoją CBFkę:)
Ale nie zauwazyłem żeby była jakoś specjalnie przyniszczona;).
Avatar użytkownika
Beeeeer
Użytkownik
 
Posty: 129
Dołączył(a): Wt mar 08, 2011 10:37 am
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: obecnie brak sprzęta

Re: Kupię CBF 500:)

Postprzez raphi » Cz mar 17, 2011 10:14 am

Sprzęty z UK (i tu bez znaczenia czy CBF500 czy cokolwiek innego) mają tendencje do łapania rudej. Bierze się to z klimatu w jakim sprzęty żyją - wilgotne, morskie (a więc słone) powietrze. Taka aura powoduje, że metal śniedzieje i nierzadko rdzewieje w mało dostępnych miejscach. Dlatego zalecam bardzo wnikliwe prześwietlenie wozidła z tamtych stron.

A ten z aukcji ma nieoryginalną kierownicę i brak ciężarków na jej końcach. A to oznacza, że przy obciążeniu (głównie kufrem) motocykl będzie miał tendencję do wpadania w shimmy. Trzeba to dobrze sprawdzić. Ja w mojej CB500 miałem nieoryginalną kierownicę, prostą i jeździło się z nią rewelacyjnie, chociaż w shimmy wpadała i na A4 przy +160 km/h miewałem nieprzyjemne shimmy przy podmuchach.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14113
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Kupię CBF 500:)

Postprzez mx500 » Cz mar 17, 2011 5:59 pm

Beeeeer napisał(a):
mx500 napisał(a):
Beeeeer napisał(a):http://allegro.pl/honda-cbf-500-nie-gs-500-cb-xj-i1490558044.html



a myślisz, że dłubie?:D


Byłem u niego w garażu i wydziałem rozgrzebane kawasaki er5 które za jakiś tydzień na aukcji było pięknie wypicowane i oczywiście stan ideał bezwypadkowy.. nie twierdze że gościu szrot sprzedaje bo sprzęty są ładne ale radze zawsze dobrze się przyglądać
Avatar użytkownika
mx500
Użytkownik
 
Posty: 143
Dołączył(a): Pt mar 04, 2011 6:57 pm
Lokalizacja: Kraków / Oświęcim
Wiek: 41
Motocykl: CBF 600S 2005
W siodle: <100 kkm

Re: Kupię CBF 500:)

Postprzez motolukasz » Cz mar 17, 2011 6:51 pm

To, że dłubie to nie jest takie groźne - jeśli robi to zgodnie ze sztuką.
Gorsi są tacy co spawają, kleją, prostują, składają z trzech jeden a potem sprzedają jako igłę.
Nie od dzisiaj wiadomo, że 90% pojazdów ściąganych ma za sobą mniejsze lub większe przygody, i jeśli ktoś to porządnie zrobi to w niczym im to nie ujmuje.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika
motolukasz
Miłośnik
 
Posty: 658
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 7:52 pm
Lokalizacja: Pruszków
Wiek: 44
Imię: Łukasz
Motocykl: CBF 1000
W siodle: <100 kkm

Re: Kupię CBF 500:)

Postprzez mx500 » Pt mar 18, 2011 6:41 pm

motolukasz napisał(a):To, że dłubie to nie jest takie groźne - jeśli robi to zgodnie ze sztuką.
Gorsi są tacy co spawają, kleją, prostują, składają z trzech jeden a potem sprzedają jako igłę.
Nie od dzisiaj wiadomo, że 90% pojazdów ściąganych ma za sobą mniejsze lub większe przygody, i jeśli ktoś to porządnie zrobi to w niczym im to nie ujmuje.


Zgadzam się w pełni z Tobą .. jednak nie brakuje różnych "artystów" naprawiających moto i umiejących dobrze zatuszować poważne usterki których napalony młodzieniec bez doświadczenia i wiedzy na temat moto nie zauważy podczas zakupu .... polecam temat na Ścigaczu: http://forum.scigacz.pl/about34162-0-asc-320.html
"Brother, my cup is empty
And I haven't got a penny
For to buy no more whiskey
I have to go home"
--------------------------------
www.skutery-krakow.pl
--------------------------------
Avatar użytkownika
mx500
Użytkownik
 
Posty: 143
Dołączył(a): Pt mar 04, 2011 6:57 pm
Lokalizacja: Kraków / Oświęcim
Wiek: 41
Motocykl: CBF 600S 2005
W siodle: <100 kkm

Re: Kupię CBF 500:)

Postprzez motolukasz » So mar 19, 2011 6:43 am

mx500 napisał(a):Zgadzam się w pełni z Tobą .. jednak nie brakuje różnych "artystów" naprawiających moto i umiejących dobrze zatuszować poważne usterki których napalony młodzieniec bez doświadczenia i wiedzy na temat moto nie zauważy podczas zakupu .... polecam temat na Ścigaczu: http://forum.scigacz.pl/about34162-0-asc-320.html


Dlatego NIGDY nie jeździ się samemu oglądać i kupować pojazdu (jakiegokolwiek) :excl:
Po pierwsze to nie każdy musi się na tym znać, a po wtóre to z reguły towarzyszą temu takie emocje, że kupujący nic nie widzi :mrgreen: . Wiem o tym doskonale bo sam jako kupujący parę razy bym się naciął. Ale moim ubezpieczeniem zawsze był i jest kolega, który ma wiedzę, jest zajebiście spostrzegawczy i zawsze na chłodno bezlitośnie obnażał każdą najmniejszą wadę "miny" :devil: . Dobrze jest poszukać wśród znajomych kogoś takiego i nawet postawić dobrą butlę za pomoc :cheers: .
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika
motolukasz
Miłośnik
 
Posty: 658
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 7:52 pm
Lokalizacja: Pruszków
Wiek: 44
Imię: Łukasz
Motocykl: CBF 1000
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości