[K] CBF 500 - dla kobiety

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: -Kupię CBF 500 -

Postprzez godsend » N lut 03, 2013 9:24 pm

Soya napisał(a):Piękna, ale o 2200 za droga. Chyba, że uzbroję się w cierpliwość i poczekam jeszcze dwa mc. Wtedy może...
Cholera!!!!!!!! Strasznie mi się podoba!!!!!!!!!!


W Armedbike spokojnie wynegocujesz lepszą cenę. Pogadaj z szefem, nie z pracownikami. Facet jest konkretny.
Maszyny mają przyzwoite - w najbliższych okolicach Warszawy to jedno z dwóch/trzech miejsc gdzie można kupić coś ciekawego.
Avatar użytkownika
godsend
Użytkownik
 
Posty: 36
Dołączył(a): N gru 02, 2012 6:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adam
Motocykl: CBF600N '08
W siodle: <100 kkm

Re: -Kupię CBF 500 -

Postprzez Soya » N lut 03, 2013 9:49 pm

Dzięki! sprawdzę
Soya
 

Re: -Kupię CBF 500 -

Postprzez dzik » Pn lut 04, 2013 7:46 am

ta z armed ładna.
a co do ceny, moim zdaniem jest ona normalna.

w każdym razie nie jest to 'laleczka, igiełka, idealna po dziadku rocznik 23 za promocyjne jedyne 7k'
Jedź szybko tam gdzie wolno.
Avatar użytkownika
dzik
Fanatyk
 
Posty: 3918
Dołączył(a): Pn lip 30, 2012 5:26 pm
Lokalizacja: Wuwua
Wiek: 43
Motocykl: CBF1125
W siodle: 100-200 kkm

Re: -Kupię CBF 500 -

Postprzez Soya » Pn lut 04, 2013 7:07 pm

Bardzo ładna tylko na początek 78KM? W zasadzie to KM nie jest problemem. Wystarczy trochę oleju w głowie, a nie tylko w motocyklu... Bardziej przeraża mnie waga... Na początek muszę mieć motocykl z którym nie będę się siłować. Jestem postury raczej patyczej :p Wszystko ok. dopóki się jedzie, ale czasem trzeba np. zatrzymać się, zaparkować itd. Chwila nieuwagi i gleba.
Soya
 

Re: -Kupię CBF 500 -

Postprzez Monte Christo » Pn lut 04, 2013 8:19 pm

Soya napisał(a):Bardzo ładna tylko na początek 78KM? W zasadzie to KM nie jest problemem. Wystarczy trochę oleju w głowie, a nie tylko w motocyklu... Bardziej przeraża mnie waga... Na początek muszę mieć motocykl z którym nie będę się siłować. Jestem postury raczej patyczej :p Wszystko ok. dopóki się jedzie, ale czasem trzeba np. zatrzymać się, zaparkować itd. Chwila nieuwagi i gleba.


No własnie, trochę jestem ciekawy, w którym miejscu masz więcej, a w którym mniej :naughty: :msn-wink: ale o moc się nie przejmuj. Problemem może być jedynie jej waga, ale nie musi. Musisz się przymierzyć. Zajrzyj do dealera np. klapnij sobie na kanapę i zobacz, czy Ci pasuje (ona ma regulowane siedzisko).
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm

Re: -Kupię CBF 500 -

Postprzez Soya » Pn lut 04, 2013 8:23 pm

Z wysokością nie ma problemu... z wagą może być i to poważny... nie zaszkodzi spr
Soya
 

Re: -Kupię CBF 500 -

Postprzez MisiekK » Pn lut 04, 2013 8:35 pm

Soya, moc jest ok. Sześćseta bardzo ładnie oddaje moc i posłusznie robi to co jej każesz. Dopóki sama nie wykręcisz nie wiadomo jak to nie będzie narowista. Taki jej urok właśnie.
Co do wagi, to powiem Ci w ten sposób, że na samym początku też wydawało mi się, że jest ciężkawa. Bardzo szybko się przyzwyczajasz. Wystarczy parę dni i już wiesz jak się obchodzić żeby nie odczuwać tak tej masy.
Choć nie ukrywam, że słyszałem opinię jednej znajomej, która będąc raczej postury dość drobnej mówiła, że dla niej sześćseta jest przyciężkawa i nieporęczna.
Dla mnie to oczywiście też pierwszy motor i na początku też miałem wątpliwości, żeby nie była zbyt szalona, zbyt ciężka i w ogóle. Okazała się idealna. Jeździłem dość dużo również po Krakowie i dość szybko sobie zacząłem radzić w korkach.
Tak jak Ci już pisali powyżej koledzy, przysiądź się od jakiejś, zobacz czy pasuje. I w razie coś nie przejmuj się jeśli nie postawisz jej od razu na centralnej nóżce. Ja przez pierwszych kilka dni męczyłem się jak ze słoniem by dojść do wniosku, że to w ogóle nie wymaga żadnej siły tylko wyczucia :)
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: -Kupię CBF 500 -

Postprzez Soya » Pn lut 04, 2013 8:41 pm

Ja CBF 500 nie mogłam postawić na centralce :p ale to kwestia odpowiedniej techniki, wprawy itd.
Jasne, że ją przymierzę. Może jeszcze w tym tygodniu.
Soya
 

Re: -Kupię CBF 500 -

Postprzez zbyhu » Wt lut 05, 2013 6:15 am

Jeżeli to ma być pierwszy motocykl w ogóle, to na pierwszy sprzęt sześćsetkę odradzam.
Olej w głowie, olejem w głowie, a umiejętności umiejętnościami. Jednego drugim nie zastąpisz.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7387
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: -Kupię CBF 500 -

Postprzez lukszy » Wt lut 05, 2013 10:46 pm

miałem 500 jako pierwsze moto i szybko sie nie znudzisz :)
Avatar użytkownika
lukszy
Miłośnik
 
Posty: 753
Dołączył(a): So kwi 23, 2011 11:48 am
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 35
Imię: Łukasz
Motocykl: poszukuje

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości