Switch to full style
Tu wrzucamy oferty zakupu
Odpowiedz

Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Cz maja 16, 2013 8:28 pm

Ja rozumiem, każdy ma swoją politykę cenową, ale to mnie zabiło...
http://www.moto-akcesoria.pl/akumulator ... ah,p,43824

oraz

http://allegro.pl/gpmoto-akumulator-ytz ... 06290.html

:eek:

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Pt maja 17, 2013 5:48 am

pffffff :D

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Pt maja 17, 2013 6:28 am

Ale o co chodzi? Przecież na moto-akcesoriach możesz negocjować ceny z Robertem ! :biggrin:

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Pt maja 17, 2013 6:40 am

No to wiesz gdzie kupować ;)

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Pt maja 17, 2013 6:52 am

Ja już dawno odpuściłem sobie moto-akcesoria z powodu miażdżących cen. Zaglądam tam tylko szukając produktów niszowych ;) jak np. risery do kierownicy. No ale tym razem pojechali po całości :wallbash:

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Pt maja 17, 2013 9:56 am

Przegiecie paly bo ja tam kupilem kask caberga za 640 pln gdzie normalnie kosztuje 899 w innych sklepach ale z aku przegieli totalnie

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Pt maja 17, 2013 10:11 am

W motoakcesoriach się tylko przymierza :biggrin: no i to dobry sklep jak musisz coś mieć na gwałt. Ostatnio przycwanili i chcą juz zaliczki :smile: Racjonalnie jest dobrze kupić gdzie indziej. Dla przykładu, w motoakcesoriach Daytony Burdit XCR kosztują 1349,- ja dałem 800,- za pełnowartościowy towar. Przykładów jest wiecej.

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Pt maja 17, 2013 1:01 pm

Najlepiej kupować w małych sklepach/serwisach co robią jakieś skutery crossy, Ja kupuje częsci i co może mi załatwić u znajomego, daje mi rabaty duże a cena zawsze ma być nizsza od najtańszego z Allegro :P pomijając frakt że rabaty robi nawet od 1 do 100 taniej, a wspiera sie lokalny rynek :)

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

Pt maja 17, 2013 2:17 pm

Może warto zadać sobie troszkę trudu i zapytać o ten akumulator, czy na pewno cena jest poprawna ?
Tam tez pracują ludzie, i być moze ktoś sie po prostu pomylił, dodając produkt na stronę.

Re: Różnice cen w sklepach intetrnetowych...no comments

So maja 18, 2013 8:22 am

dokladnie. bo to a duza roznica, 5 razy drozej ponad! Musi byc pomylka
Odpowiedz