Switch to full style
Tu wrzucamy oferty zakupu
Odpowiedz

Kupię części nadwozia do cbf 600

Śr lip 10, 2013 2:08 pm

Rozbiłem motor 3 dni po zakupie,prze..... ogólnie,cieszyłem się nim jak dziecko a tu taka akcja;(

Potrzebuję:wypełnienie zegarów,przedni stelaż pod lampy i pod zegary,prawy kierunkowskaz,obie owiewki boczne w kolorze czarnym najlepiej,czasze.

jeśli ktoś by miał chociaż jedną z tych rzeczy na sprzedaż to niech napisze w tym temacie.

Pozdrawiam

Re: Kupię części nadwozia do cbf 600

Śr lip 10, 2013 2:15 pm

Yo!
A Ty sam w jakim stanie? :scared:
Jak to się stało? :(

Re: Kupię części nadwozia do cbf 600

Śr lip 10, 2013 3:55 pm

W sumie to nie ja rozbiłem,dałem się przejechać dobremu kumplowi który jeździł wcześniej motorami dlatego nie spodziewałem się że dzwona zaliczy,a teraz mam nauczkę,(jak chcesz jeździć to sobie kup) całe szczęście,że nic poważnego mu się nie stało i z motorem nie jest tak źle.

Kupię części nadwozia do cbf 600

Śr lip 10, 2013 8:21 pm

O kurde....
W 2010 rozbioru Silvera tez trzy dni po wyjechaniu z salonu... Ale ja miałem AC.

Re: Kupię części nadwozia do cbf 600

Cz lip 11, 2013 6:59 am

Przykro mi, dobrze, że nic nikomu sie nie stało.
Jak coś znajdę dam znać.

Re: Kupię części nadwozia do cbf 600

Cz lip 11, 2013 7:20 am

Wujowe jest to nowe Alledrogo - wyszukiwanie zwłaszcza. :thumbdown:
Controll question - wnioskuję, że szukasz do eS? (bo pytasz o szaszę).
I ja tam znawcą nie jestem (i w sumie to nie wiem co się stało), ale sprawdzałeś w jakim stanie przednie zawieszenie?
Chociaż piszesz głównie o plastikach pod wymianę (w sensie nie błotnik, ale bez centralnego uderzenia :dontgetit: )

Zobacz te:
Cała Honda na części - CZARNA!!, człowiek pisze, że ma inne części do tego modelu, więc.. skrobnij maila i szukaj. :naughty:
Osłona lewa, człowiek pisze, że ma inne części do tego modelu, więc skrobnij maila i szukaj.

Re: Kupię części nadwozia do cbf 600

Cz lip 11, 2013 10:07 am

Do końca nie wiadomo jak to się stało bo koleżka oberwał w głowę i nie wiele pamięta ze zdarzenia.Raczej centralnego uderzenia nie było,bo przedni błotnik jest w dobrym stanie,nawet malować nie trzeba.Po ściągnięciu całego przodu,przejechałem się i lagi wydają się ok.Powoli kompletuję części i myśle że w przyszłym tygodniu już pośmigam :clap:

Dzięki za info co do części.
Odpowiedz