Switch to full style
Tu wrzucamy oferty zakupu
Odpowiedz

Kupię KANAPĘ ŻELOWĄ do CBF600

Pt sty 24, 2014 8:15 pm

tak jak w opisie, kupię kanapę żelową do cbf600, oddam oryginalną w rozliczeniu jeżeli ktoś będzie chciał. Mam nadzieję że ktoś ma może takową nieużywaną w garażu :)

pozdrawiam :cool:

Re: Kupię KANAPĘ ŻELOWĄ do CBF600

So sty 25, 2014 6:23 am

hmm...albo może coś takiego, ktoś może korzysta/posiada?? cena nie wydaje się wygórowana, a wygląda całkiem przyzwoicie ten pokrowiec.

http://allegro.pl/pokrowiec-siedzenie-h ... 42428.html

Re: Kupię KANAPĘ ŻELOWĄ do CBF600

So sty 25, 2014 8:58 am

Wygląda fajnie ale czy bedzie sie trzymal? Nie widze mocowan zadnych. Co innego jakby obszyc na stale

Re: Kupię KANAPĘ ŻELOWĄ do CBF600

So sty 25, 2014 10:01 am

Pisałem do tej firmy z linka w sprawie CBF 1000. Odpisali, że jak do nich wyślę swoją kanapę to pokrowiec + robocizna + przesyłka 225 zł. Ciekawe jak z wytrzymałością. Wizualnie wygląda fajnie i nie powinny się cztery litery ślizgać. Jak zakupisz ten pokrowiec to napisz parę zdań :biggrin: .

Re: Kupię KANAPĘ ŻELOWĄ do CBF600

So sty 25, 2014 10:10 am

Ten pokrowiec jest mocowany zszywkami. Identycznie jak oryginalny :smoke:

Re: Kupię KANAPĘ ŻELOWĄ do CBF600

So sty 25, 2014 12:18 pm

Czyli jest to nowe pokrycie. Ciekawe, czy zdejmują stare, czy walą jedno na drugie? Tak czy owak, kanapa będzie odrobinę wyższa i szersza, bo nowa skóra ma warstewkę gąbki, tak jak u mnie po przeróbce. Ogólnie kształt wydaje mi się OK.
U Mariomoto zabawa (wymiana poszycia) kosztowała coś prawie 4 stówy - bez wysyłki.

Re: Kupię KANAPĘ ŻELOWĄ do CBF600

So sty 25, 2014 12:37 pm

Parę osób z forum Horneta kupiło te pokrowce i są zadowoleni.

Pokrowiec się zakłada zamiast oryginału, podobno można próbować samemu, spokojnie natomiast poradzi sobie z tym napewno jakiś lokalny tapicer.

Re: Kupię KANAPĘ ŻELOWĄ do CBF600

So sty 25, 2014 8:32 pm

no ja planuję kupić jakoś na dniach i założyć samemu, mam nadzieję że się uda, zdam relację i jakieś foto wrzucę :) a jak się nie uda to poszukam namiarów na tapicera na Mokotowie i coś się pokombinuje ...

a i przy okazji zapytam czy ktoś się orientuje czy kanapa z cbf1000 z 2011r. pasowałaby do cbf600 2006r.? bo ze starego litra pasuje, jednak nie mam jak sprawdzić od nowego.....

a pytam bo na allegro stoi jedna sztuka przeznaczona na części z eleganckim siedziskiem i kto wie, może udało by się odkupić w rozsądnej cenie :D

Re: Kupię KANAPĘ ŻELOWĄ do CBF600

So sty 25, 2014 9:16 pm

Kanapa poliftowej litrówki ma na pewno inaczej wyprofilowane siedzisko, ale czy podstawa jest inna to nie wiem... :unsure:

Re: Kupię KANAPĘ ŻELOWĄ do CBF600

N sty 26, 2014 7:35 am

splashone napisał(a):no ja planuję kupić jakoś na dniach i założyć samemu, mam nadzieję że się uda, zdam relację i jakieś foto wrzucę :) a jak się nie uda to poszukam namiarów na tapicera na Mokotowie i coś się pokombinuje ...

:D


Bardzo fajnie to wygląda. Jak kupisz i założysz to napisz koniecznie spostrzeżenia i podeślij tu na forum kilka fotek :thumbsup: Mocno się zastanawiam nad tą nakładką...
Odpowiedz