Manetki OXFORD

Tu wrzucamy oferty zakupu

Manetki OXFORD

Postprzez Turos » Wt paź 28, 2014 8:00 pm

Ma ktoś może uszkodzone zbędne manetki OXFORD ? Mam chyba wersję sport i przepaliła się grzałka na lewej manetce. Sprawdziłem kable i jest ciągłość aż do wejścia do manetki. Także grzeje mi tylko prawa :/ lewa jest kaput. Chętnie odkupię lewą manetkę z wtykiem tamiya męski o taki:
Obrazek
może na innych forach mają uszkodzone manetki i ktoś chciałby się pozbyć (np.: padnięty sterownik, ale same manetki grzeją)
Swoją drogą straszny szajs te manetki, najpierw padł mi po niecałym roku sterownik, to wymienili mi go na gwarancji, a teraz po 1,5 roku od zakupy przepaliła się manetka :/
Do tego guma wytarła się po 2 sezonach, a wielkiej liczby km nie zrobiłem...
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7622
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Manetki OXFORD

Postprzez Turos » So gru 27, 2014 8:48 pm

UP
Jeśli ktoś jest zarejestrowany na innych forach motocyklowych, mógłby podpytać, może tam coś ludzie mają na sprzedaż?
:)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7622
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Manetki OXFORD

Postprzez Turos » N sty 11, 2015 9:05 pm

Hej, czy ktoś z Was ma może konto na Forum Africa Twin? Jest tam temat o manetkach OXFORD i widziałem, że w maju 2014 byli ludzie, co im też padły manetki i może chcieliby sprzedać lewą sprawną manetkę. Czy ktoś może na tamtym forum podpytać czy będę musiał tam założyć konto? :)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7622
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Manetki OXFORD

Postprzez Radarman » N sty 11, 2015 10:28 pm

Robert,

Mieszkam w UK, czyli w kraju producenta manetek, więc może coś będę mógł pomóc.
Ale najpierw musze wiedzieć na 100% jakie manetki Oxforda posiadasz, bo jest ich kilka rodzajów.
Zerknij sobie na stronę http://www.oxprod.com/index.php?pg=56 i postaraj się sprawdzić czy te ktore posiadasz to rzeczywiście wersja Sport. Zasadniczo różnią się one długością manetki oraz jej wzorem/wykończeniem.

Koszt nowej takiej manetki to ok 30GBP np. tutaj:
http://www.ebay.co.uk/itm/Oxford-Replacement-CLUTCH-Heated-Premium-Sports-Grip-Left-OF692C6-/151513177008?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item2346e39bb0
Obrazek
Avatar użytkownika
Radarman
Znawca
 
Posty: 337
Dołączył(a): Wt paź 28, 2014 9:32 pm
Lokalizacja: Hampshire / UK
Wiek: 52
Imię: Hubert
Motocykl: CRF1000L DCT
W siodle: <100 kkm

Re: Manetki OXFORD

Postprzez Turos » N sty 11, 2015 10:32 pm

No właśnie, koszt jednej to 30 funciaków (czyli coś koło 165 PLN), a za 180-190PLN mam nowy komplet z gwarancją dlatego szukam po rozbitkach, jakieś może uszkodzone ktoś ma, albo zwyczajnie jakieś używki. Były jedne na allegro, ale do tego stopnia zużyte, że kable grzewcze wystawały :/
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7622
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm


Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości