Switch to full style
Tu wrzucamy oferty zakupu
Odpowiedz

stelaż pod kufry boczne

N lip 26, 2015 6:48 pm

Kupię stelaż w systemie monokey (a nie monolock) do kufrów bocznych, może być i komplet do centralnego. Możliwa też zamiana - posiadam obecnie oryginalne stelaż i kufry Hondy. Moto to CBF 1000A z 2007 roku.

Re: stelaż pod kufry boczne

N sie 02, 2015 8:57 am

Ranu julek 115 wyświetleń i praktycznie zero odzewu... :crybaby:

Re: stelaż pod kufry boczne

N sie 02, 2015 8:58 am

Sorry takimamyklimat...

Re: stelaż pod kufry boczne

N sie 02, 2015 10:15 am

No, ja się swojego uniwersalnego pod topcase też naszukałem. W końcu znalazłem u szkopa...

Re: stelaż pod kufry boczne

Pn sie 03, 2015 8:49 am

U germańskiego najeźdźcy? O to chyba prze ibej szukałeś :)

Re: stelaż pod kufry boczne

Pn sie 03, 2015 9:17 am

Najpierw zamówiłem na wymiar u rodzimego producenta (na M.), ale sobie mimo 2 poprawek nie poradził. 2 miesiące w plecy, parę stówek poszło się (...) i miałem dosyć. Potem szukałem tu i tam, znalazłem w końcu w polo motorrad. Produkcji chyba Hepco & Becker.

Re: stelaż pod kufry boczne

Pn sie 03, 2015 7:13 pm

https://www.facebook.com/carapaks?fref=ts
Polecam popytać :)

Re: stelaż pod kufry boczne

Wt sie 04, 2015 7:20 pm

Dzięki wysłałem zapytanie, zobaczymy co odpowiedzą :tongue: oczywiście na forum dam znać o odpowiedzi. Tematu na razie nie zamykam bo kto wie co przyniesie sezon hehe

Re: stelaż pod kufry boczne

Wt sie 04, 2015 7:56 pm

Piwkoś napisał(a):Dzięki wysłałem zapytanie, zobaczymy co odpowiedzą :tongue: oczywiście na forum dam znać o odpowiedzi. Tematu na razie nie zamykam bo kto wie co przyniesie sezon hehe

No, z zamknięciem to miałbyś mały problem, bo to mogą zrobić moderatorzy lub admini :biggrin:

Re: stelaż pod kufry boczne

Pt sie 07, 2015 4:19 pm

Och nie chciałem urazić JE Moderatora tudzież Administratora :notworthy: ani też wkroczyć w kompetencje
Użyłem skrótu myślowego jedynie że mimo wskazanych rozwiązań nie ustaję w poszukiwaniu czegoś z drugiej ręki a zatem temat poniekąd pozostaje aktualny.
Odpowiedz