Motocykl do szlifowania umięjętności

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: Motocykl do szlifowania umięjętności

Postprzez -patrick- » Wt wrz 06, 2016 6:01 pm

Nie chce się czepiać ale w innym tańszym motocyklu również będzie trzeba zadbać o opony a te raczej nie będą tańsze. Na kiepskich oponach to będziesz szlifować motocykl a nie umiejętności :)
Avatar użytkownika
-patrick-
Nightmare
 
Posty: 4711
Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 7:23 am
Lokalizacja: Poznań
Imię: Patryk
Motocykl: KTM 1290 SAT
W siodle: <100 kkm

Re: Motocykl do szlifowania umięjętności

Postprzez Wesoły Dyzio » Śr wrz 07, 2016 6:53 am

Opony są tylko jednym z czynników, a nie głównym powodem. Po prostu motocykl do zwykłej jazdy, ma do tej jazdy służyć, a do nauki taki, który ma być oczywiście sprawny, ale nie powinienem zastanawiać się podczas ćwiczenia schodzenia np. na kolano, że mogę się wywalić i poniszczyć mój dopieszczony sprzęt, którym poruszam się na co dzień do pracy. To prawie tak samo, jakby pojechać samochodem użytkowanym na co dzień na np. złombol. Chyba tego nikt normalny nie zrobi. Ja pieniądze wolę wydać na coś innego, niż na naprawę motocykla, bo chciało mi się poszarżować na torze, albo brać udział w Gimghanie.
Myślę, że wyczerpałem temat dlaczego nie chcę się dokształcać na obecnym motocyklu. :wink:
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Motocykl do szlifowania umięjętności

Postprzez zbyhu » Pt wrz 09, 2016 10:44 am

Myślę że za dwa klocki wiele nie kupisz, ale za cztery już coś w stylu CB500, stara XJ600 czy GS500 upolujesz. Mój kobitka lata na CB500, którą znaleźliśmy za 4700zl. Ma 20 lat ale działa i była w wersji praktycznie fabrycznej, z oryginalnym lakierem. Więc gorszy stan pewnie za mniej znajdziesz.
Ale jeśli córka ma tym jeździć to lepiej podnieś budżet. Stary sprzęt może wywinąć psikusa np. nie schodząc nagle z obrotów. Niedoświadczone dziewczę może stracić głowę...
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: Motocykl do szlifowania umięjętności

Postprzez Wesoły Dyzio » Pn wrz 12, 2016 6:35 am

Zbychu, to ma być sprzęt do ćwiczeń na placu i ew. na torze, a na bezpieczeństwie oczywiście oszczędzać nie będę.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Motocykl do szlifowania umięjętności

Postprzez wojtekooo » Pn wrz 12, 2016 5:56 pm

idzie dobry okres na kupowanie , mój kolega w zimę sprzedał ZZR 600 '92 w niezłym stanie za 2,5 tyś w lutym , wiec może coś wyhaczysz :thumbsup:
Avatar użytkownika
wojtekooo
Użytkownik
 
Posty: 29
Dołączył(a): N mar 20, 2016 9:40 pm
Lokalizacja: ok. Olsztyn
Wiek: 52
Imię: Wojtek
Motocykl: st 1300 cb600
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości