Kufry Deauville 650 2004 r

Tu wrzucamy oferty zakupu

Kufry Deauville 650 2004 r

Postprzez Kapkoś » Wt maja 23, 2017 8:41 pm

Witam, mam Deauvillkę z dużymi kuframi, ze względu na dużą szerokość chciałbym je zmienić na std. w związku z tym poszukuję pokryw do ww kufrów ale wraz z wypełnieniem, gdyż w tym roczniku, był mały (bezsensowny) lift i są schowane zawiasy. Dodam tylko że kolor jest bez znaczenia, bo przecież można przemalować, ale generalnie bordowy :) jest wskazany. Czekam na podpowiedzi, może ktoś po prostu ma i nie potrzebuje, cokolwiek to znaczy. Mam przygotowane do malowania pokrywy te z wcześniejszych wersji z zewnętrznymi zawiasami, więc możemy się dogadać. Czekam na info. Pozdrawiam Piotr.
Piotr
Kapkoś
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz cze 25, 2015 7:18 pm
Wiek: 45
Imię: Piotr
Motocykl: Honda Deauville 650
W siodle: <100 kkm

Re: Kufry Deauville 650 2004 r

Postprzez Kapkoś » Wt cze 06, 2017 7:11 pm

Podbijam może ktoś zauważy :)

Kapkoś napisał(a):Witam, mam Deauvillkę z dużymi kuframi, ze względu na dużą szerokość chciałbym je zmienić na std. w związku z tym poszukuję pokryw do ww kufrów ale wraz z wypełnieniem, gdyż w tym roczniku, był mały (bezsensowny) lift i są schowane zawiasy. Dodam tylko że kolor jest bez znaczenia, bo przecież można przemalować, ale generalnie bordowy :) jest wskazany. Czekam na podpowiedzi, może ktoś po prostu ma i nie potrzebuje, cokolwiek to znaczy. Mam przygotowane do malowania pokrywy te z wcześniejszych wersji z zewnętrznymi zawiasami, więc możemy się dogadać. Czekam na info. Pozdrawiam Piotr.
Piotr
Kapkoś
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz cze 25, 2015 7:18 pm
Wiek: 45
Imię: Piotr
Motocykl: Honda Deauville 650
W siodle: <100 kkm


Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości