Switch to full style
Tu wrzucamy oferty zakupu
Odpowiedz

Re: Kupię kierownicę do cbf500

Pn sie 21, 2017 12:54 pm

Nie, napisałem przecież, że lekko. Czytaj Monte ze zrozumieniem :tongue:

Re: Kupię kierownicę do cbf500

Pn sie 21, 2017 5:53 pm

bankus napisał(a):no ale aby wygiąć kierownice, toś nieźle musiała przydzwonić

Nie wiem na ile to było przydzwonienie a na ile sunięcie...ale obstawiam, że gdyby nie crashpad to byłoby jeszcze gorzej. Ja jeszcze nie jeździłam ale podobno kiera na tyle wygięta, że czuć i przeszkadza.
PS. crashpad również jest wygięty... szukam teraz gmoli...polecasz coś?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: Kupię kierownicę do cbf500

Pn sie 21, 2017 6:27 pm

do VIPa to Heed :)
Fajnie wyglądają i się sprawdzają :) i są tańsze od givi czy kappa.

Re: Kupię kierownicę do cbf500

Wt sie 22, 2017 7:00 am

domyślam się że kierunek, może lusterko, może klamka też do wymiany?
A jak stopa? No i jak psychika?
W każdym razie witamy w gronie tych, którzy już leżeli. Mówią, że lepiej tu być niż w gronie tych co będą. :smile:

Re: Kupię kierownicę do cbf500

Wt sie 22, 2017 7:18 am

XLmoto ma teraz jakieś dwie kierki w promocji, ale ciężko mi powiedzieć na ile pasują (ja bym celowała w mniejszą, tj. 22,2, ale musiał by się wypowidzieć mechanik).
Kiedyś mi Karol tłumaczył, że nigdy nie wcelujesz idealnie w wygląd nie mając oryginału, ale jeśli nie przeszkadza i dobrze się czujesz, to żaden problem.

Re: Kupię kierownicę do cbf500

Wt sie 22, 2017 8:44 am

bankus napisał(a):domyślam się że kierunek, może lusterko, może klamka też do wymiany?
A jak stopa? No i jak psychika?
W każdym razie witamy w gronie tych, którzy już leżeli. Mówią, że lepiej tu być niż w gronie tych co będą. :smile:

Kierunek się złamał, ale działa więc na izolację wystarczy skleić. Lusterko porysowane ale nie zbite, klamka też wytrzymała tylko kulka się przytarła. O dziwo nogi całe. Bark tylko dokucza, a kołnierz mam nadzieję wkrótce pozwolą zdjąć :wink:
A psychika... no cóż... Nie należałam do szybko jeżdżących i dzięki temu tylko tak się skończyło, ale pewnie teraz będę jeszcze wolniej śmigać (o ile to możliwe :tongue: )
Zła tylko jestem na fakt, że mimo tego, że w tym miejscu kilku motocyklistów się położyło w ostatnim czasie (tak powiedział świadek), nikt tego syfu nie uprzątnął i pewnie jeszcze nie jeden tam się wywróci...

Re: Kupię kierownicę do cbf500

Wt sie 22, 2017 9:49 am

kierownica od 600 może będzie pasowała?

Re: Kupię kierownicę do cbf500

Wt sie 22, 2017 10:17 am

wyglądają identycznie
Odpowiedz