Switch to full style
Tu wrzucamy oferty zakupu
Odpowiedz

Stelaż pod kufer centralny Sw Motech do CBF 1000 SC64

N lis 05, 2017 2:33 pm

Kupię stelaż pod kufer centralny marki SW Motech do Hondy CBF 1000 SC64. Gdyby ktoś miał na zbyciu chętnie przytulę :)

Re: Stelaż pod kufer centralny Sw Motech do CBF 1000 SC64

N lis 05, 2017 5:16 pm

A dlaczego akruat sw-motech? Jeśli tylko dla "lekkiego" wyglądu to sprawdzić jeszcze sobie stelaż shada. Ponadto przy stelażu shada oryginalne rączki pasażera zostają na miejscu.

Re: Stelaż pod kufer centralny Sw Motech do CBF 1000 SC64

N lis 05, 2017 7:27 pm

Właśnie ze względu na wygląd. Przeglądałem już wszystkie opcje stelaża pod centralkę do tego motocykla i SW Motech jest u mnie na pierwszym miejscu. Niestety jest też najdroższy. Kompletny stelaż z płytą to koszt ponad 800 zł.

Przy SW rączki pasażera też zostają na miejscu :)

Re: Stelaż pod kufer centralny Sw Motech do CBF 1000 SC64

N lis 05, 2017 9:18 pm

No shad jest za 300, choć czesem można wyrwać taniej. Oczywiście sam stelaż, ja płytę przeszczepiłem z hondy.

pozdrawiam
Marcin Jan

Re: Stelaż pod kufer centralny Sw Motech do CBF 1000 SC64

N lis 05, 2017 9:34 pm

Do wiosny sporo czasu zostało, może coś się trafi. Jeśli nie,


kupię w zaprzyjaźnionym sklepie tu na miejscu.

Re: Stelaż pod kufer centralny Sw Motech do CBF 1000 SC64

Śr lis 15, 2017 7:33 pm

Panowie orientuje się ktoś czy jest możliwość zamontowania tego stelaża bez demontażu uchwytów dla pasażera?

Re: Stelaż pod kufer centralny Sw Motech do CBF 1000 SC64

Cz lis 16, 2017 7:54 pm

Wygooglaj instrukcję montażu i będziesz wiedział. :smile:

Re: Stelaż pod kufer centralny Sw Motech do CBF 1000 SC64

Pt lis 17, 2017 7:03 am

Instrukcje montażu przeglądałem :)

Instrukcja do SC 58:
http://shop.sw-motech.com/cosmoshop/art ... 5000_b.pdf

Instrukcja SC64:
http://shop.sw-motech.com/cosmoshop/art ... 5000_b.pdf

Zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego w SC64 wg instrukcji trzeba zdemontować uchwyty pasażera przed montażem tego stelaża, a w SC58 nie? Czy SC58 i SC64 mają tak różne uchwyty pasażera, że nie można identycznie zamontować stelaża w jednym i drugim?

Re: Stelaż pod kufer centralny Sw Motech do CBF 1000 SC64

Pt lis 17, 2017 8:13 am

Ja tu widzę, że te dwa uchwyty różnią się od siebie. Do starego modelu masz w zestawie tuleje dystansowe i oryginalne uchwyty pasażera zostają na swoich miejscach, natomiast do wersji po lifcie nie ma tych tulei w zestawie a stelaż zastępuje uchwyty pasażera. Trzeba je zdemontować i już sie ich potem nie zakłada.


Jakbyś chciał je zostawić, to trzeba by pokombinować i np dotoczyć sobie dodatkowo tuleje dystansowe.

Re: Stelaż pod kufer centralny Sw Motech do CBF 1000 SC64

Pt lis 17, 2017 8:27 am

Właśnie w tym problem. Kiedy zastanawiałem się nad tym stelażem w pierwszej kolejności zerknąłem na zdjęcie, gdzie jest zamontowany do SC58. Od razu pomyślałem "to jest to" :) . Wychodzi na to, że montując tego SW Motecha do SC64 trzeba zdemontować uchwyty dla pasażera czego nie chciałem robić.

Pomierzyłem wczoraj wszystko w garażu i żeby zamontować ten stelaż bez odkręcania uchwytów dla pasażera musiałbym dużo rzeźbić we własnym zakresie. Pod rączkami pasażera mam już przykręcony oryginalny stelaż pod kufry boczne więc śruby dodawane w zestawie będą za krótkie. Trzeba we własnym zakresie dorobić takie tuleje jak w instrukcji do SC58(pewnie sporo dłuższe) i do tego zastosować śruby o długości 130-150mm żeby to wszystko skręcić do kupy. Kiedy sobie wyobrażę jak to będzie wyglądało wychodzi druciarstwo. Kupując jeden z droższych stelaży na rynku chciałbym zamontować wszystko bez żadnego kombinowania :)

Teraz się zastanawiam czy jednak nie poszukać czegoś innego...
Ostatnio edytowano Pt lis 17, 2017 8:41 am przez xcracer, łącznie edytowano 5 razy
Odpowiedz