Switch to full style
Tu wrzucamy oferty zakupu
Odpowiedz

Re: Honda NC700/750 s/700x

Pt mar 22, 2019 8:06 am

Wreszcie jakiś aktywny temat:))

Piszac temat trzeba sie podawać za kobietę . Wtedy jest więcej odpowiedzi:)


Tez kupując nc naczytałem sie komentarzy jaki motocykl jest wygodny, że siodło jak fotel w recenzjach .Niestety moja pupa czuje się niemile zaskoczona. Spróbuje jeszcze coś z kulkami pokombinować.

Re: Honda NC700/750 s/700x

Pt mar 22, 2019 9:02 am

damikss napisał(a):Wreszcie jakiś aktywny temat:))

Piszac temat trzeba sie podawać za kobietę . Wtedy jest więcej odpowiedzi:)


Tez kupując nc naczytałem sie komentarzy jaki motocykl jest wygodny, że siodło jak fotel w recenzjach .Niestety moja pupa czuje się niemile zaskoczona. Spróbuje jeszcze coś z kulkami pokombinować.
Ty lepiej nic z kulkami nie kombinuj! Dobrze radzę!

Re: Honda NC700/750 s/700x

Pt mar 22, 2019 9:04 am

Może miał te ... jak im tam ... gejszy na myśli. :-D ;-)

Tapatalknięte

Re: Honda NC700/750 s/700x

Pt mar 22, 2019 9:08 am

Bloodhound napisał(a):Może miał te ... jak im tam ... gejszy na myśli. :-D ;-)

Tapatalknięte
A to sorry :bag:

Re: Honda NC700/750 s/700x

Pt mar 22, 2019 7:19 pm

Au-gust napisał(a):Do turystyki spoko, pod warunkiem że nie będziesz się przejmować brakiem ochrony przed wiatrem. Tylko odpuść sobie wielki kufer centralny bo będzie bujać tyłem.

Mam wielki kufer i nie buja. Chyba, że chodziło Ci o inny kufer :bag:

Re: Honda NC700/750 s/700x

Pt mar 22, 2019 7:37 pm

Moja prywatna żona też śmiga na swoim NC-X z dużym kufrem centralnym i nawet przy szybkich przelotach na cokolwiek narzekała, nie dotyczyło to kufra i sensacji z nim związanych.

Re: Honda NC700/750 s/700x

Pt mar 22, 2019 8:19 pm

Każdy naked z kufrem centralnym będzie mniej stabilny niż z kuframi bocznymi. Oczywiście boczne poszerzają motocykl i zdarza się nimi gdzieś przytrzeć, szczególnie w korku. Do tego zwykle nie da się w nich schować kasku, ale podnoszą środek ciężkości motocykla i powoduje zawirowania w jeździe solowej .
Wyjazd do zwykle zatłoczonego miasta-centralny, wyjazd na polatanie za miasto-boczne, a już dalej to wiadomo kombo.
A że praktyczność zwykle wygrywa z pewnymi niedogodnościami więc powielamy błędy innych i na pierwszy bag kupujemy wielkiego centrala.

Re: Honda NC700/750 s/700x

N mar 24, 2019 7:48 pm

Au-gust napisał(a):(...) boczne poszerzają motocykl i (...) ale podnoszą środek ciężkości motocykla i powoduje zawirowania w jeździe solowej .


raczej przesuwają środek ciężkości w tył, co powoduje odciążenie przedniego koła i całą resztę konsekwencji tegoż odciążenia.
Odpowiedz