[K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Giaur » Wt sty 03, 2012 3:19 pm

Strasznie tu wszyscy drażliwi. Panowie, ja tylko chcę kupić motocykl. Niczego więcej od Was nie chcę! Grzecznie zapytałem, czy ktoś ma do sprzedania motocykl. Nie, nie oczekuję, że mi coś znajdziecie, nie wiem skąd takie wnioski. Jedynie liczę na to, że akurat ktoś w okolicy chce sprzedać. Nic więcej.

Nie przedstawiałem się, bo nie uważałem, żeby samo zamieszczenie ogłoszenia tego wymagało. Oraz dlatego, że póki co, nie zamierzam brać żadnego udziału w życiu tego forum. Jeśli kogoś tym z jakiegoś powodu uraziłem, to przepraszam. Natomiast robienie z tego powodu jakiejś nagonki, wyciąganie „teczek” itp. uważam za grubą przesadę. Nie zachęca to kolejnych kontaktów.

Obiecuję, że jeśli tylko kupię CBF’a grzecznie udam się do powitalni. Na razie mógłbym tam napisać Wam tylko to, co powyżej: "Witam, aktualnie szukam CBF 600".

ad. Raphi: To nie była kwestia fal, tylko Twojego kiepskiego zachowania na cb500.pl (i pewnie odrobiny lokalnego forumowego patriotyzmu z obu stron). Oczywiście, masz prawo mieć takie samo zdanie o mnie tutaj. Niemniej uważam, że: a) nie jest to dyskusja do ogłoszenia o kupnie motocykla, b) nie wyklucza to, że kiedyś fajnie sobie pogadamy bez tych niezdrowych emocji.
Avatar użytkownika
Giaur
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz lis 24, 2011 9:10 pm
Lokalizacja: W-wa

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Jurek » Wt sty 03, 2012 3:42 pm

Giaur a ja po kilku Twoich wypowiedziach odebrałem Cię jako bardzo drażliwego i agresywnego gościa. :lol:
Jurek
 

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Sarnaon » Wt sty 03, 2012 3:42 pm

Giaur napisał(a):
ad. Sarnaon: Nie złapałem dowcipu. Sam sobie sprawdzę, ale szkoda mi fatygi na oglądanie jakiegoś złomu.


No cóż.Może niestety.....Na szczęście nie moja wina......Chociaż jakoś do tej pory pisałem zrozumiale....
Wielu nowych kolegów szukających motocykla tu jest.Nikt nie wymaga twojego CV.A myślę ,że teraz to napewno już nie.Ale nie przejmuj się.Z czasem może zrozumiesz.Powodzenia w poszukiwaniach.
Sarnaon
 

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Malenstfo » Wt sty 03, 2012 5:25 pm

Ja to bym sie nawet przychylil do tego by koledze wybaczyc ten drobny blad na "dzien dobry" ale z drugiej strony kilkanascie(kilkadzisiat?) osob które zarejestrowaly sie po mnie (czyli od 8 pazdziernika) umialo sie zachowac i kazdy zostal sympatycznie przyjety. Wielu osobom forumowicze pomagaja oceniac oferty bez zbednych slow i gadaniny ze po co i dlaczego. Czyli jednak taki drobiazg jak zamachanie "lapka" na przywitanie i dwa zdania o sobie robi WIELKA roznice w odbiorze i nastawieniu do nowego urzytkownika forum.

ale nie przejmuj sie - jeszcze nie wszystko stracone - a w zasadzie wszystko w Twoich rekach (przepraszam łapkach)

powodzenia

PS: jeszcze jedna rada - gdy sie jest gosciem pierwszy raz - gdziekolwiek - nie zyskasz przychylnosci saczac jadem wokolo i krytykujac co sie da.
Ostatnio edytowano Wt sty 03, 2012 5:35 pm przez Malenstfo, łącznie edytowano 1 raz
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez goramo » Wt sty 03, 2012 5:28 pm

:blink:
SR50 -> S53 -> ETZ150 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1000R + CB1300SA -> CB1300SA + XL650V -> CB1300SA + HH600 -> CB1300SA + CB1000RA

Always look on the bright side of life :-)
Avatar użytkownika
goramo
Nightmare
 
Posty: 8491
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 43
Imię: Mariusz
Motocykl: Honda x 2
W siodle: 100-200 kkm

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez menel » Wt sty 03, 2012 6:04 pm

:blink: Taa, takiego tu jeszcze nie mieliśmy...
Avatar użytkownika
menel
Maniak
 
Posty: 1756
Dołączył(a): So lis 27, 2010 9:55 am
Lokalizacja: miasto meneli
Motocykl: CBF1000FA

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Rezik » Wt sty 03, 2012 7:01 pm

Nie chciałem się wypowiadać, ale zastanawia mnie dlaczego kolega Giaur zarejestrował się na tym forum, skoro jak to stwierdził tutaj jest kiepsko ;). Czytając dalszą część wypowiedzi na tamtym forum, zastanawiam się dlaczego nie "postawiłeś" jeszcze tego wielkiego portalu, na którym na pewno będzie milion użytkowników, a CBF-kami będą Ci pod domu podjeżdżać jak napiszesz że poszukujesz takowej do kupienia :)

Czuje że mamy tutaj przyszłego pogromce Facebooka :).

Życzę dla kolegi troszkę więcej pokory i samokrytyki :).

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Rezik
Użytkownik
 
Posty: 179
Dołączył(a): Śr lis 30, 2011 7:38 pm
Lokalizacja: Żary
Wiek: 39

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Giaur » Wt sty 03, 2012 7:02 pm

Aby zakończyć tę bezcelową dyskusję, podsumujmy. Jeśli dobrze zrozumiałem, poczuliście się urażeni tym, że traktuję to forum, wyłącznie jako tablicę ogłoszeniową, oraz do żywego dotknięci, że ma to gdzieś. Cóż, nie miałem zamiaru nikogo urażać (bo po co?), więc jeśli tak się stało, to przepraszam. Natomiast faktycznie, w tej chwili ten portal jest dla mnie wyłącznie źródłem ofert. Nie mam też na razie ochoty dołączać do tej społeczności (bywa, są i tacy). Z tym małym wyjątkiem, jestem normalnym, czasami nawet sympatycznym (mam na to świadków! :msn-wink:) motocyklistą. :biggrin: Jeśli jednak taka postawa to dla Was wielka obraza lub wykroczenie, po prostu mnie zbanujcie, zamiast kolektywnie na mnie naskakiwać. Najwyżej kiedyś, jeśli będzie taka potrzeba, zaczniemy ten burzliwy romans jeszcze raz, z innego konta i IP.

Jeśli jednak jakoś przeżyjecie takie podejście bez ujmy na honorze forum, darujcie sobie, proszę, tę nagonkę. Mam lepsze rozrywki, niż bycie wrogiem publicznym dla jakichś bliżej nieznanych mi osób.

Pozdrawiam i bez urazy. Być może kiedyś, w innych okolicznościach, pogadamy sobie bez tego niepotrzebnego spinania się. :smoke:
Avatar użytkownika
Giaur
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz lis 24, 2011 9:10 pm
Lokalizacja: W-wa

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez zbyhu » Wt sty 03, 2012 7:23 pm

Dobrze. Też uważam, że wszystko zostało powiedziane.
Kolega Giaur przeprosił, więc nie ma co się więcej obrzucać błotem.

:cheers:
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7387
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Malenstfo » Wt sty 03, 2012 7:32 pm

howgh !
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości