[K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez raphi » Wt sty 03, 2012 7:35 pm

To ja jeszcze dorzucę od siebie.
Giaur napisał(a):ad. Raphi: To nie była kwestia fal, tylko Twojego kiepskiego zachowania na cb500.pl

Hehehe :sly:
To co myślisz Giaur na ten temat, ani mnie grzeje, ani ziębi, natomiast koledzy mogą być ciekawi cóż takiego "kiepskiego" napisałem. Odpowiedź tutaj: http://cb500.pl/viewtopic.php?f=12&t=41 ... =20#p44631

Na razie pokazałeś się z tej niesympatycznej strony. Mi już 2-gi raz. Przyjedź na nasz zlot i udowodnij, że "czasem bywasz sympatyczny". Wstaw też linki do tych Twoich for, którymi zarządzasz/zarządzałeś. Chętnie obejrzę :) A może nawet się zarejestruję!

Powodzenia w zakupie CBF-y. Dobry wybór!
Nasz kolega PIWKO sprzedaje swoją 600-tkę. Może Ci podejdzie.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Gizu » Wt sty 03, 2012 7:40 pm

Kolego Giaur - dziwny z Ciebie "gość" . Wiesz wydajesz się być inteligentny, niestety u Ciebie nie idzie to z dobrym smakiem i kulturą osobistą. Przyjętym zwyczajem na wszystkich forach podobnych do tego jest przedstawić się pięknie w pierwszym poście.
Nikt oczywiście nie nakazuje opisywać wszystkich szczegółów swojego życia ale takie podstawowe rzeczy jak imię czy miejscowość w której mieszkasz, możesz chyba napisać.

Druga sprawa, to że istnieje kilka żelaznych zasad których należy przestrzegać... najważniejsza to ta" że nie sra się do własnego gniazda" - skoro rozglądasz się za CBF'ką to pewnie jeszcze nie raz tutaj zaglądniesz i będziesz z nami pisał.
Masz tą sama zajawkę, jesteś jednym z nas, jesteś motocyklistą, a jednak pozostawiłeś po sobie niesmak.
Nie znam Cię ale jeśli Cię poznam to browara z Tobą raczej nie wypije.
Daj na luz.
Pozdro z gór.
Avatar użytkownika
Gizu
Użytkownik
 
Posty: 61
Dołączył(a): Cz gru 29, 2011 7:09 pm
Lokalizacja: KSU
Wiek: 44
Imię: Grzesiek
Motocykl: Fz6r
W siodle: <100 kkm

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Rezik » Wt sty 03, 2012 8:01 pm

Giaur napisał(a):Najwyżej kiedyś, jeśli będzie taka potrzeba, zaczniemy ten burzliwy romans jeszcze raz, z innego konta i IP.


Heh to przekleństwo internetu.. i co i zamierzasz udawać kogoś innego ?? powaliło mnie to co napisałeś :wallbash: przeczytałem tylko kilka Twoich wypowiedzi z innego forum i jesteś albo jakiś strasznie zadufany w sobie, albo mocno zakompleksiony, starasz się używać mądrych słów w tych Twoich zdaniach, ale zbyt mądre to one nie są ;). Nie chce Cie obrażać, ale swoimi wypowiedziami robisz to sam.

Giaur napisał(a):Jeśli jednak jakoś przeżyjecie takie podejście bez ujmy na honorze forum, darujcie sobie, proszę, tę nagonkę. Mam lepsze rozrywki, niż bycie wrogiem publicznym dla jakichś bliżej nieznanych mi osób.


Człowiek jest kowalem swojego losu ;)


Wydaje mi się że na zlocie nigdy się nie pojawisz, bo i stwarzasz obraz tych osób tzw "mądrych w sieci" jak i napisałeś że nie zamierzasz brać czynnego udziału w tym forum i jest to dla Ciebie tylko tablica ogłoszeń (zapraszam na allegro, otomoto ;)) być może się mylę ;), ale jeśli tam byś jednak się zjawił i tak się zachowywał jak tutaj to pamiętaj że w realu z innego ip tak po prostu nie da się wejść :).

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Rezik
Użytkownik
 
Posty: 179
Dołączył(a): Śr lis 30, 2011 7:38 pm
Lokalizacja: Żary
Wiek: 38

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez RxxxP » Wt sty 03, 2012 8:15 pm

Giaur napisał(a):Witam,

kupię Hondę CBF 600 N ABS z 2008 r. lub nowszą, najchętniej czarną. Nie musi być stan, jak z salonu, ale obrażę się za próby wciśnięcia szrotu, jaki pojawia się w internecie. :dusgust:
Interesują mnie motocykle do obejrzenia w W-wie lub okolicach. Zainteresowanych prosze o kontakt przez PW lub poniżej (foto-oferty mile widziane :smile:).

Pozdrawiam


Witam Was,

Dawno nie tu nie było ale jak widzę taką dyskusję to raczej chyba komuś w analizie powyższego tekstu się pojebało a reszta poszła na całość.

Po pierwsze: gość chce kupic moto, mógł zaglądnąć na allegro lub inne portale ale zapytał u źródła (nie wszystkie oferty są wystawiane na allegro itp.).

Po drugie: nie prosi nikogo o sprawdzenie moto, chce kupić!!!

Po trzecie: zależy mu na bliskiej lokalizacji (pewnie mieszka k. Warszawy) to cholerę ma jeździć za moto po Polsce jak może na miejscu ktoś sprzedaje!!!

Po czwarte: zarejestrował się by ktoś mógł mu przesłać ofertę sprzedaży, mógł na allegro zamieścić ofertę kupna wraz z telefonem ale uznał, że taka ocpja jest lepsza!!!

Więc o co to chodzi?

To czy ktoś chce się przywitać, czy umie pożegnać to zależy od jego kultury osobistej i chęci integriowania się z forum!!!
To czy ktoś zachowuje się tak czy inaczej zależy od stylu bycia, tego się nie kupi nawet gdyby miało się dużo pieniędzy to trzeba wyssać wraz z melekiem od matki!!!

ale zapytać zawsze można. Bo kto pyta to nie błądzi.

Pozdrawia i czekam na krytykę.
R.N.
RxxxP
 

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Jurek » Wt sty 03, 2012 8:23 pm

RNP ale skoro gość prowadził już "duże" fora to chyba zna etykietę.
Nie chcę już na ten temat dyskutować.
Jurek
 

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez raphi » Wt sty 03, 2012 8:38 pm

A tak naprawdę nie do końca chodzi o brak przywitania a raczej o zadufanie emanujące z postów Giaura. Tak sądzę. I każdym kolejnym postem kolega się pogrążał. Pierwszy był najlżejszy i w zasadzie popadłby w zapomnienie gdyby drugi nie był w tonie jeszcze większego zadufania. A potem to już zadziałał efekt śnieżnej kuli.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez jack » Wt sty 03, 2012 8:51 pm

Odkąd jestem na tym forum to nie było jeszcze takiej sytuacji. :nono: Osobiście przypomina mi to stertę dziwnych komentarzy jakie czasem anonimowi internauci piszą w necie. Proponuję już tego nie ciągnąć dalej.
Jeśli ktoś chce to niech pomoże koledze, a jeśli nie to najlepiej kolesia olać i nic nie pisać. Czasami ignorowanie kogoś jest lepsze niż jego publiczne ocenianie.
Obrazek
Avatar użytkownika
jack
Miłośnik
 
Posty: 594
Dołączył(a): Wt sty 11, 2011 11:38 pm
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 48
Imię: Jacek
Motocykl: Honda CBF600S
W siodle: <100 kkm

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Sarnaon » Wt sty 03, 2012 8:58 pm

jacek75 napisał(a):Odkąd jestem na tym forum to nie było jeszcze takiej sytuacji. :nono: Osobiście przypomina mi to stertę dziwnych komentarzy jakie czasem anonimowi internauci piszą w necie. Proponuję już tego nie ciągnąć dalej.
Jeśli ktoś chce to niech pomoże koledze, a jeśli nie to najlepiej kolesia olać i nic nie pisać. Czasami ignorowanie kogoś jest lepsze niż jego publiczne ocenianie.

Hough! :notworthy:
Sarnaon
 

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez Goral4t » Pt sty 06, 2012 10:30 am

proszę polecam tani itd. itd.

http://moto.allegro.pl/honda-cbf-600-ro ... 91119.html

powiem krótko burak z tego pana. tyle w temacie.
Motomaniacy są wszędzie :) X11 "Power of Dreams"
Avatar użytkownika
Goral4t
Maniak
 
Posty: 1357
Dołączył(a): N lis 21, 2010 12:32 pm
Lokalizacja: KSU
Wiek: 31
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF 600 sa, x11
W siodle: 100-200 kkm

Re: [K] CBF 600 N ABS 2008+ (Mazowieckie)

Postprzez auspuf » Pt sty 06, 2012 12:44 pm

Ciesze się że, odkopałem ten temat dopiero tak późno i nie dałem się ponieść emocjom...
Moim zdaniem nasz forumowy kolega RNP w wyważony i rzeczowy sposób podszedł do tej dyskusji i za to :notworthy:
Nie podoba mi się to że, ktoś obraża ludzi którzy wykonali trochę pracy dla tego forum. Gdybym chciał poczytać jak należy prowadzić forum, to czytałbym forum o pisaniu forum...


Pragnę także wyrazić nadzieję że, Giaur kupi CBF-kę , której szuka oraz starczy mu umiejętności by na niej równie agresywnie i jadowicie śmigać jak pisze posty.
auspuf
Znawca
 
Posty: 232
Dołączył(a): Pt mar 25, 2011 8:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 43
Motocykl: CBF 600 N/A '04
W siodle: 100-200 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron