CBF 600 - pierwsze moto

Tu wrzucamy oferty zakupu

CBF 600 - pierwsze moto

Postprzez Strixu » So kwi 17, 2021 9:20 pm

Witam serdecznie,

Obecnie poszukuję Hondy CBF 600 (wersja S i N wchodzi w grę). Będzie to mój pierwszy motocykl w związku z powyższym nie chce na nią przeznaczać nie wiadomo jak wysokiej kwoty. Budżet jakim dysponuję to 9000 zł. Spodziewam się, że w tej cenie cudów nie ma, aczkolwiek może ktoś z forumowiczów posiada "zadbaną" (jak na tę kwotę) sztukę? Interesuje mnie woj. Podkarpackie (w tej kwocie nie opłaca mi się jeździć po całej Polsce w poszukiwaniach - więcej wydam za paliwo na oględziny). Jeżeli trafi się oferta godna uwagi rozważę woj. Małopolskie, Lubelskie.

Pozdrawiam!
Strixu
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): So kwi 17, 2021 9:08 pm
Imię: Mariusz
Motocykl: Honda CBF 600 NA
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 600 - pierwsze moto

Postprzez aroxe » Cz kwi 22, 2021 10:44 am

Cześć,

Jeżeli byłbyś skłonny powiększyć budżet (do ok. 11k - cena do ustalenia z żoną :D) to za miesiąc-dwa będę miał na sprzedaż bardzo ładny egzemplarz CBF600N z 2008r.
Moto jest krajowy (od nowości w Polsce), jestem 3 właścicielem, kupowałem moto tutaj na tym forum (od zdzklo), więc moto będzie ludziom znane :)
Ogólnie moto bez wad, w pełni sprawny, przygotowany do sezonu (po wymianie wszystkich płynów, świec i akumulatora, sprawdzone luzy zaworowe i łańcuszek rozrządu - wszystko w normie). Aktualny przebieg to ok. 75kkm.
Cena jest wyższa, ponieważ oprócz dobrego stanu moto to jest ono również bardzo bogato wyposażone (przewody hamulcowe w stalowym oplocie, klamki łamane, olejarka scottoiler, szyba przód MRA z deflektorem, gmole GIVI, podgrzewane manetki Oxford, wyświetlacz biegów Gipro, przedłużenia błotnika tylnego i przedniego, kufer centralny GIVI V47, kufry boczne Kappa V33, stopka centralna, wydech akcesoryjny Ixill - org. też posiadam, pokrowiec Oxford na moto z kuframi).
Do obejrzenia w Krakowie.
Gdybyś był zainteresowany to daj znać.
aroxe
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt lut 10, 2017 10:04 pm
Wiek: 31
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF 600, VT 600
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 600 - pierwsze moto

Postprzez Strixu » Cz kwi 22, 2021 11:45 am

Właśnie wczoraj udało mi się kupić mega zadbaną sztukę z 2005 z ABS po która jechałem 450 km, ale warto było zaryzykować :thumbup:
Temat więc do zamknięcia :wink:
Strixu
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): So kwi 17, 2021 9:08 pm
Imię: Mariusz
Motocykl: Honda CBF 600 NA
W siodle: <100 kkm


Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości