[KUPIĘ] CBF600

Tu wrzucamy oferty zakupu

[KUPIĘ] CBF600

Postprzez MarcinMMz » Pn sie 09, 2021 1:39 pm

Witam,

Poszukuję Hondy CBF600 od prawdziwego motocyklisty (nie handlarza), najlepiej wersję na wtrysku ale i ta starsza PC38 jest w polu mojego zainteresowania. Dysponuję niedużym budżetem dlatego ostatecznie pewnie kupię motocykl do dopieszczenia ale też wolałbym nie kupować sprzętu do gruntownego remontu bo najnormalniej w świecie ostatnio nie mam aż tyle czasu wolnego na te sprawy. Ostatnią zimę spędziłem przy innym projekcie i sprawiło mi to dużo satysfakcji ale najbliższe miesiące zapowiadają mi się pracowicie i już wiem że chyba mi sił nie starczy na moje hobby w takim wymiarze jakbym chciał.
Mój budżet to max 10kPLN; wiem że to nie jest szaleństwo ale może wystarczy na jeszcze zdrową sztukę.
Szukam motocykla z moich okolic, czyli Mińsk Mazowiecki w promieniu do ok. 100km. Rozważałem też mniejszą wersję Hondy czyli CBF500 do kupna ale chyba jednak z powodu mniejszej mocy ta opcja odpada... Nie zdecydowałem jeszcze ostatecznie co kupić ale chciałbym chyba spróbować czegoś bardziej elastycznego z czteroma cylindrami.
Wiem, że sezon jeszcze w pełni ale może bliżej jesieni/zimy gdyby ktoś zmieniał swój sprzęt chętnie się z taką osobą skontaktuję.

Z góry dzięki za wszelkie info na PW.


Pozdrawiam,
Marcin
MarcinMMz
 

Re: [KUPIĘ] CBF600

Postprzez raphi » Pt sie 13, 2021 10:28 am

CBF500 nie kupisz za dychę raczej. Droższe są od sześćsetek. I prawie ich nie ma.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: [KUPIĘ] CBF600

Postprzez Tiarus » Pt sie 13, 2021 12:27 pm

raphi napisał(a):CBF500 nie kupisz za dychę raczej. Droższe są od sześćsetek. I prawie ich nie ma.




Obrazek
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [KUPIĘ] CBF600

Postprzez MarcinMMz » N sie 15, 2021 6:50 pm

600-tki są droższe jednak za wiele ich w moich okolicach nie widać w ogłoszeniach.... Jeździć po motor 200km i więcej nie zamierzam ze względów logistycznych no chyba że po tzw. "pewniaka" z polecenia ale to sami wiecie jak często się zdarza... Pozostaje mi albo liczyć na cud albo jak ostatnim razem kupić ostatecznie z rynku "co się rusza i jest finansową okazją", zakasać rękawy i liczyć że zmieszczę się w zakładanym budżecie z kosztami remontu.
Mój ostatni sprzęt takim właśnie był przypadkiem w którego włożyłem dużo pracy i emocji przez zimę. Ostatecznie wyszło wszystko cacy ale jednak zdecydowałem iść w innym kierunku i sprzedałem sprzęta w dwa dni... :-)
MarcinMMz
 

Re: [KUPIĘ] CBF600

Postprzez aroxe » Pn sie 16, 2021 11:53 am

Cześć,

Wiem, że to co zaproponuje nie jest w Twoim regionie, bo moto jest z Krakowa, oraz, że jest troszkę ponad budżet (myślę, że 11k to jest cena do zaakceptowania dla mojej żony), ale moto jest pewny i był kupiony od zaufanego kolegi z tego forum.
Jest to Honda CBF600n z 2008r., ubrana w 3 kufry i wiele innych dodatków, z polskiego salonu z przebiegiem ok. 72kkm.

Zdjęcia i dokładny opis znajdziesz tutaj:
https://drive.google.com/drive/folders/1diJFY3XUTWPKWw6wVN5v8ttcpxMrBv1y?usp=sharing

Gdybyś mimo większej ceny był byś zainteresowany to zapraszam, moto naprawdę godne uwagi. Co do lokalizacji to również jest opcja podjechania nim gdzieś bliżej Warszawy w razie czego.
Ostatnio edytowano Pn sie 16, 2021 2:28 pm przez aroxe, łącznie edytowano 2 razy
aroxe
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt lut 10, 2017 10:04 pm
Wiek: 31
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF 600, VT 600
W siodle: <100 kkm

Re: [KUPIĘ] CBF600

Postprzez hondalex » Pn sie 16, 2021 1:15 pm

Cześć, jeśli nadal jesteś zainteresowany napisz do mnie na priv. Sprzedaję po prawie dwóch sezonach, cbf 600 sa abs 2006, okolo 44 tys.km, 10 tys. zl, zamierzam przesiąść się na cos innego :) honda do obejrzenia w Wawie.
Pozdrawiam
Alek
hondalex
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): N gru 15, 2019 9:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 51
Imię: Alek
Motocykl: Cbf 600 s

Re: [KUPIĘ] CBF600

Postprzez AndrzejJK » Wt sie 17, 2021 6:00 am

W Ratka Motocykle w Mikołowie jest chyba CB500 na sprzedaż. Możesz spróbować zadzwonić i podpytać.
AndrzejJK
Znawca
 
Posty: 423
Dołączył(a): So gru 22, 2018 9:10 am
Lokalizacja: Łaziska Górne
Wiek: 48
Imię: Andrzej
Motocykl: CBF 600 SA, '04
W siodle: <100 kkm

Re: [KUPIĘ] CBF600

Postprzez MarcinMMz » Wt sie 17, 2021 12:41 pm

Spróbuję się czegoś dowiedzieć... W sumie zdrowa 500-tka też nie powinna być zła ;-)
MarcinMMz
 

Re: [KUPIĘ] CBF600

Postprzez MarcinMMz » Pt sie 20, 2021 7:59 am

aroxe napisał(a):Cześć,

Wiem, że to co zaproponuje nie jest w Twoim regionie, bo moto jest z Krakowa, oraz, że jest troszkę ponad budżet (myślę, że 11k to jest cena do zaakceptowania dla mojej żony), ale moto jest pewny i był kupiony od zaufanego kolegi z tego forum.
Jest to Honda CBF600n z 2008r., ubrana w 3 kufry i wiele innych dodatków, z polskiego salonu z przebiegiem ok. 72kkm.

Zdjęcia i dokładny opis znajdziesz tutaj:
https://drive.google.com/drive/folders/1diJFY3XUTWPKWw6wVN5v8ttcpxMrBv1y?usp=sharing

Gdybyś mimo większej ceny był byś zainteresowany to zapraszam, moto naprawdę godne uwagi. Co do lokalizacji to również jest opcja podjechania nim gdzieś bliżej Warszawy w razie czego.


Cześć!

Przepraszam za brak odpowiedzi ale dzięki za ofertę która niestety przekracza mój budżet. Obecnie szukam czegoś tańszego z opcją doinwestowania w przyszłości ale nie twierdzę, że sprzęt mi się nie podoba :-)

//Marcin
MarcinMMz
 

Re: [KUPIĘ] CBF600

Postprzez MarcinMMz » N sie 22, 2021 7:58 pm

Jakby coś to u mnie temat wciąż AKTUALNY...
MarcinMMz
 

Następna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości