[Kupię] CBF 1000 ABS

Tu wrzucamy oferty zakupu

[Kupię] CBF 1000 ABS

Postprzez ppawel » Śr sty 18, 2012 3:18 pm

witam wszystkich
zamierzam kupić CBF 1000 ABS 2006-2009r. Poszukiwania zostały rozpoczęte, odbyłem kilka wycieczek na oględziny sprzętów z ogłoszeń , stwierdziłem absolutną kaszanę i brak uczciwych ofert. No więc gdzie szukać dobrego motocykla, jeśli nie wśród użytkowników forum CBF?
Gdyby ktoś z Szanownych Forumowiczów zamierzał rozstać się z dobrze utrzymanym i bezwypadkowym egzemplarzem , lub słyszał o takowym - bardzo proszę o info.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Paweł
Pozdrawiam
Paweł
ppawel
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr sty 18, 2012 2:45 pm
Lokalizacja: Sulejówek
Wiek: 53
Motocykl: niestety już nie ma
W siodle: 100-200 kkm

Re: [Kupię] CBF 1000 ABS

Postprzez RxxxP » So sty 21, 2012 9:19 am

ppawel napisał(a):witam wszystkich
zamierzam kupić CBF 1000 ABS 2006-2009r. Poszukiwania zostały rozpoczęte, odbyłem kilka wycieczek na oględziny sprzętów z ogłoszeń , stwierdziłem absolutną kaszanę i brak uczciwych ofert. No więc gdzie szukać dobrego motocykla, jeśli nie wśród użytkowników forum CBF?
Gdyby ktoś z Szanownych Forumowiczów zamierzał rozstać się z dobrze utrzymanym i bezwypadkowym egzemplarzem , lub słyszał o takowym - bardzo proszę o info.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Paweł


Sprawa jest prosta i logiczna. Ten sposób, który Ci opiszę działa pod warunkiem, że chcesz kupić motocykl za ok. 30 tys. PLN np. z roku 2010/2011,

a więc:

a. wejdź na stronę honda.de
b. wydrukuj sobie bazę danych ASO Honda,
c. poszukaj sobie kogoś (jeśli sam nie umiesz) by podzownił po ASO i zapytał czy nie mają czegoś co Cię interesuje np. po testowego, demo, itp. czasem nawet z innego starszego rocznika, pozostawionego w rozliczenie.

naprawdę teraz jest dobry okres (przed sezonem) by jeszcze taki temat załatwić. jedynie na co musisz uważać to by motocykl nie miał mniej niż pół roku licząc od daty pierwszej rejestracji. tzn. może mieć mniej niż pół roku ale z zarejestrowaniem, zakupem formalnym musisz zaczekać te 6 miesięcy. A dlaczego to się dowiesz już w US.

Nie mówię, że kupisz za grosze ale dużo taniej i pewniej. W Polsce też zdarzają się perełki przykładem jest mój zakup motocykla (którego już nie mam), po takiej cenie jak jak kupiłem, w takim stanie, z FV, to trzeba znaleźć się w odpowiednim miejscu w opdpowiednim czasie.

I ostatnia rzecz. Doświadczenie mnie uczy, że okazje są zawsze jak masz pieniądze - dotyczy to każdej dziedziny życia. Trzeba jedynie mieć pieniądze a nie je dopiero kombinować bo okazja ucieknie ale to już inna bajka na inną opowieść.

Owocnych poszukiwań. Mam nadzieję, że pomogłem
R.N.
RxxxP
 

Re: [Kupię] CBF 1000 ABS

Postprzez klemens » So sty 21, 2012 2:17 pm

Skoro celujesz już w 2009, to może jednak popatrzeć po salonach? Jak ktoś ma naprawdę zadbany egzemplarz, to cena jest zbliżona do przecenionego moto w salonie z zeszłego roku. Poza tym, prawdziwa okazja kończy się transakcją b.szybko. Ja, 2 lata temu też czesałem obsesyjnie allegro i podobne. I znalazłem: nówkę z salonu ale nie OD salonu. Firma kupiła moto w salonie ale nigdy go nie odebrała i stał sobie na ekspozycji. Ja go kupiłem od tej firmy dużo taniej a odebrałem z salonu - w papierach jestem I właścicielem. Droga nieco pokrętna ale 8 tysięcy drogą nie chodzi. A właściwie to widzę, że masz przecież świetny motocykl...
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: [Kupię] CBF 1000 ABS

Postprzez ppawel » Pt mar 09, 2012 2:15 pm

ppawel napisał(a):witam wszystkich
zamierzam kupić CBF 1000 ABS 2006-2009. Poszukiwania zostały rozpoczęte, odbyłem kilka wycieczek na oględziny sprzętów z ogłoszeń , stwierdziłem absolutną kaszanę i brak uczciwych ofert. No więc gdzie szukać dobrego motocykla, jeśli nie wśród użytkowników forum CBF?
Gdyby ktoś z Szanownych Forumowiczów zamierzał rozstać się z dobrze utrzymanym i bezwypadkowym egzemplarzem , lub słyszał o takowym - bardzo proszę o info.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Paweł


odświeżając wątek-dotychczas nie znalazłem godziwego sprzętu, więc poszukiwanie trwa!
Optymalnym rozwiazaniem byłby zakup na pełną fakturę VAT, co pozwala jednocześnie na poszukiwania nawet nowszych egzemplarzy - do 2010 r.
Pozdrawiam
Paweł
ppawel
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr sty 18, 2012 2:45 pm
Lokalizacja: Sulejówek
Wiek: 53
Motocykl: niestety już nie ma
W siodle: 100-200 kkm

Re: [Kupię] CBF 1000 ABS

Postprzez raphi » Pt mar 09, 2012 5:47 pm

Hehe, nie ma to jak zamienić dużego mercedesa na motocykl :)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14113
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: [Kupię] CBF 1000 ABS

Postprzez Avalon » Pt mar 09, 2012 8:58 pm

Gdyby nowa CBF1000F była nieco tańsza, to może bym się skusił, swoją sprzedał, dołożył i wziął "nówkę". Jednak cena oscylująca w okolicy 40-45 tysięcy to lekkie przegięcie. Nawet jak za tak dobry motocykl :smoke:
Malcolm Young RIP 1953-2017
Avatar użytkownika
Avalon
Fanatyk
 
Posty: 3097
Dołączył(a): N paź 16, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: Dawniej Wa-wa, teraz wieś na Mazowszu
Wiek: 59
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A '8
W siodle: 100-200 kkm

Re: [Kupię] CBF 1000 ABS

Postprzez ppawel » Pt mar 09, 2012 9:38 pm

raphi napisał(a):Hehe, nie ma to jak zamienić dużego mercedesa na motocykl :)

jakoś trzeba sobie radzić! Żonie powiem, że kupuję wygodny motocykl rodzinny :cool:
Pozdrawiam
Paweł
ppawel
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr sty 18, 2012 2:45 pm
Lokalizacja: Sulejówek
Wiek: 53
Motocykl: niestety już nie ma
W siodle: 100-200 kkm


Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości