[kupię] CBF SA

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: CBF SA

Postprzez mik72 » Cz sty 26, 2012 9:38 pm

Zbik07 - naciąg łańcucha jest jak najbardziej ok przy tym przebiegu. Ja mam swoją czarną jak smoła z przebiegiem 1700 km i ustawienia naciągu łańcucha dokładnie w tym samym miejscu. Ponadto sprzedający jest ogólnie szanowanym i uczciwym człowiekiem w społeczności dość niewielkiej aglomeracji w której żyje. Ponieważ pracuję parę km od Kartuz dodatkowo zapytałem pracowników, czy znają gościa. Owszem - odpowiedzieli, że znają - większość osobiście i nikt złego słowa nie powiedział.

Oczywiście dobrze, że chcesz, aby ktoś inny jeszcze obejrzał motocykl - zawsze to inne spojrzenie, a zwłaszcza spojrzenie kobiety może wychwycić jakieś inne mankamenty. Pochwalam pomysł. :thumbsup:
CBF 600 black tourist
Avatar użytkownika
mik72
Znawca
 
Posty: 227
Dołączył(a): N paź 09, 2011 4:13 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 51
Motocykl: CBF600 black tourist
W siodle: 100-200 kkm

Re: CBF SA

Postprzez zoz0l » So sty 28, 2012 10:46 am

raphi napisał(a):
zoz0l napisał(a):chciałam rzucić propozycję oględzin, bo to moje miasto, ale widzę, że ktos mnie ubiegł :)

Ale czad! Babka z "jajami" nam sie trafiła :-) Suuuper!! :-D


Od razu z jajami :rolleyes: ! Jak już jadę na obiad do rodziców to mogę i zajechać motóra obejrzeć :) Coś nie coś wiem o motocyklach, ale oczywiście nie jestem ekspertem i dla pewności proszę o pomoc, tzn te "jaja" to ja muszę po prostu zatrudnić :msn-wink:.
SUZUKI DR125 -----> YAMAHA DT125
i
HONDA CBF600SA --> HONDA NC700XDCT

i pamiętaj...każdy dobry uczynek zostanie kiedyś ukarany..
Avatar użytkownika
zoz0l
Użytkownik
 
Posty: 197
Dołączył(a): N sty 15, 2012 2:07 pm
Lokalizacja: 3miasto
Wiek: 39
Imię: Ola
Motocykl: NC700XDCT i DT125
W siodle: <100 kkm

Re: CBF SA

Postprzez Dude » So sty 28, 2012 11:10 am

Blokada arus? Chyba ABUS, szkoda, że sprzedający nie zwraca uwagi na to co sprzedaje:( Czyli ogólnie mu wisi a to już fajne nie jest. Ja osobiście reklamowałbym renomowaną blokadę firmy ABUS na wyposażeniu motocykla.
Avatar użytkownika
Dude
Miłośnik
 
Posty: 739
Dołączył(a): N lut 06, 2011 4:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Marek
Motocykl: CBR 600 F 2012
W siodle: <100 kkm

Re: CBF SA

Postprzez raphi » Pn sty 30, 2012 7:01 pm

zoz0l napisał(a):
raphi napisał(a):
zoz0l napisał(a):chciałam rzucić propozycję oględzin, bo to moje miasto, ale widzę, że ktos mnie ubiegł :)

Ale czad! Babka z "jajami" nam sie trafiła :-) Suuuper!! :-D


Od razu z jajami :rolleyes: ! Jak już jadę na obiad do rodziców to mogę i zajechać motóra obejrzeć :) Coś nie coś wiem o motocyklach, ale oczywiście nie jestem ekspertem i dla pewności proszę o pomoc, tzn te "jaja" to ja muszę po prostu zatrudnić :msn-wink:.

No bez jaj! Mówię, że z jajami!
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości