[kupię] CBF SA

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: CBF SA

Postprzez 4kowal » Wt sty 24, 2012 2:42 pm

zbik07 napisał(a):Znalazłem jeszcze taką CBF trochę bliżej bo w Zakopanem, może i tą mógłby ktoś oglądnąć?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2068668303

zbik07


Ta z Zakopanego stoi od wakacji. To Anglik. Miał wymieniony tylko cyferblat. Prędkość pokazuje w KM, ale przebieg w milach. Jak rozmawiałem z właścicielem to wydawał się uczciwy i faktycznie ma koło 60. Ja nie pojechałem jej oglądać bo mam daleko i nie chciałem osobiści anglika. Odnośnie tej w Trójmieście. Zadzwoń i zapytaj co się z nią działo. Czasem okazuje się, że sprzedawca naprawde jest uczciwy i nie ma nic do ukrycia. Będzie wiadomo, nie będziemy musieli wróżyć z fusów :)

Ja swoją też kupiłem od osoby koło 60tki. Trafiłem prawdziwą igłę. Da się :)
Obrazek
Avatar użytkownika
4kowal
Maniak
 
Posty: 1305
Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 12:38 pm
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 41
Imię: Michał
Motocykl: CBF600SA '08
W siodle: <100 kkm

Re: CBF SA

Postprzez mik72 » Śr sty 25, 2012 11:26 am

zbik07 napisał(a):Witam

Jak już kiedyś pisałem, chciałbym kupić CBF 600 SA rocznik od 2008. Na allegro pojawiła się takowa

http://moto.allegro.pl/honda-cbf-600-sa ... 06741.html

mógłby ktoś z szanownego koleżeństwa mieszkający bądź przebywający w pobliżu miejsca pobytu w/w CBF-y fachowym okiem obejrzeć i zaopiniować jej stan, czy warto (może po samych zdjęciach już coś powiecie). Moja znajomość co do weryfikacji jest na poziomie zerowym, a i odległość znaczna (ok.700 km jedna stronę) więc tłuc się tam, a potem denerwować gdyby coś było nie tak to trochę za daleko.

zbik07


No pojechałem do gościa i obejrzałem, bo to rzut beretem ode mnie.
Moto na niemieckich dokumentach, nie rejestrowane w PL. Stan praktycznie idealny. Uszkodzenia widoczne na zdjęciach powstały w wyniku przewrotki na prawą stronę. Powstało parę rysek na tłumiku, które sprzedający spolerował, wymienił prawy boczek na oryginał, bo był pęknięty, gmol z prawej strony był obdarty - też został wymieniony.
Chłodnica wgięta lekko, obtarta, ale szczelna, więc ewentualny minus to aspekt wizualny. Silnik pracuje bez zastrzeżeń, ogólnie motocykl zadbany i bardzo dobrze wyposażony.
W sumie, jeśli ktoś jest zainteresowany można jechać z kasą, jak się pomarudzi na tą chłodnicę, to jeszcze ze 3 stówki urwie się z ceny.

EDIT: Gość ma jeszcze czarnego litra - wymienił silnik - niemiec położył motocykl na crashpadzie i blok silnika przy mocowaniu tego nie wytrzymał. Dokładnie zbyhu o tym pisał, kto ma crashpady, niech zdejmuje i zakłada gmole, bo szkoda silnika. Litra nie oglądałem, ale gość mówił, że też w dobrym stanie - drugi silnik zakupiony w PL w Bydgoszczy z przebiegiem 9kkm. Jak ktoś jest zainteresowany trzeba do gościa zadzwonić, to opowie i wyśle foty.
CBF 600 black tourist
Avatar użytkownika
mik72
Znawca
 
Posty: 227
Dołączył(a): N paź 09, 2011 4:13 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 51
Motocykl: CBF600 black tourist
W siodle: 100-200 kkm

Re: CBF SA

Postprzez zoz0l » Śr sty 25, 2012 6:20 pm

chciałam rzucić propozycję oględzin, bo to moje miasto, ale widzę, że ktos mnie ubiegł :)
SUZUKI DR125 -----> YAMAHA DT125
i
HONDA CBF600SA --> HONDA NC700XDCT

i pamiętaj...każdy dobry uczynek zostanie kiedyś ukarany..
Avatar użytkownika
zoz0l
Użytkownik
 
Posty: 197
Dołączył(a): N sty 15, 2012 2:07 pm
Lokalizacja: 3miasto
Wiek: 39
Imię: Ola
Motocykl: NC700XDCT i DT125
W siodle: <100 kkm

Re: CBF SA

Postprzez raphi » Śr sty 25, 2012 8:19 pm

zoz0l napisał(a):chciałam rzucić propozycję oględzin, bo to moje miasto, ale widzę, że ktos mnie ubiegł :)

Ale czad! Babka z "jajami" nam sie trafiła :-) Suuuper!! :-D
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14113
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: CBF SA

Postprzez klemens » Śr sty 25, 2012 11:01 pm

raphi napisał(a):
zoz0l napisał(a):chciałam rzucić propozycję oględzin, bo to moje miasto, ale widzę, że ktos mnie ubiegł :)

Ale czad! Babka z "jajami" nam sie trafiła :-) Suuuper!! :-D

Już to wcześniej zauważyłem, co za dziewczyna! :thumbsup: Eh... żebym był młodszy...
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Odp: CBF SA

Postprzez rupert » Śr sty 25, 2012 11:22 pm

klemens napisał(a):Eh... żebym był młodszy...

Klemens juz nie dramatyzuj :chair:. Nie liczba wiosen ma znaczenie, tylko to co ze swoim zyciem robisz. A z tego co sie chwaliles to jestes dosc ciekawym czlowiekiem. :smoke:
Ja wpadlem w taki zastoj, ze moj tato o 30 lat starszy prezentuje sie lepiej. Od 20 lat gra z kolegami z pracy w siatke. Ma wiele pasji i bardzo zajmujaca prace. Na wszystko ma czas. Jest dla mnie bogiem. Nawet cos brzdaknal ze mysli o jakiejs armaturze. A jego przygoda zakonczyla sie w latach 50tych na M'ce. :fly:

Chyba, ze chodzi Ci o czasy gdzie byles wolnym kawalerem :-)
Ostatnio edytowano Cz sty 26, 2012 7:51 am przez rupert, łącznie edytowano 1 raz
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: CBF SA

Postprzez zbik07 » Cz sty 26, 2012 7:35 am

zoz0l napisał(a):chciałam rzucić propozycję oględzin, bo to moje miasto, ale widzę, że ktos mnie ubiegł :)



Jeśli możesz podjechać i pooglądać, ten motocykl to będę wdzięczny. Wiadomo czym więcej oczu patrzy tym więcej można dostrzec.

zbik07
zbik07
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): So wrz 24, 2011 8:44 am
Motocykl: CBF 600 SA '08

Re: Odp: CBF SA

Postprzez klemens » Cz sty 26, 2012 8:09 am

Rupert napisał(a):
klemens napisał(a):Eh... żebym był młodszy...

Klemens juz nie dramatyzuj ... z tego co sie chwaliles to jestes dosc ciekawym czlowiekiem...

Chyba, ze chodzi Ci o czasy gdzie byles wolnym kawalerem :-)

A czym to się chwaliłem? żebym się nie zaplątał za bardzo...hehe. Człowiek kłamie, kłamie i czasem niechcący prawdę powie. A jeśli chodzi o kawalerstwo, no cóż... To tak jak z motorami: ten fajny, tamten fajny a tamten jeszcze fajniejszy ale na któryś w końcu trzeba się zdecydować. Co nie znaczy, że inne już mi się nie podobają :smile:
Ostatnio edytowano Cz sty 26, 2012 8:38 pm przez klemens, łącznie edytowano 2 razy
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: CBF SA

Postprzez rupert » Cz sty 26, 2012 8:20 am

:thumbup:
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: CBF SA

Postprzez zbik07 » Cz sty 26, 2012 8:47 pm

Witam ponownie

Przede wszystkim chciałbym podziękować mik72 za zaangażowanie i Twoją opinię na temat stanu tej CBF-y. :cheers:

Jak już pisałem nie znam się na moto, a już o wyszukiwaniu detali czym różni się ten konkretny egzemplarz od prawidłowej wersji to już mowy nie ma ( choć w młodości bawiłem się w odgadywanie detali różniące dwa obrazki, ale to było dawno i nie miało takich skutków przy nieprawidłowej ocenie ) dlatego w dalszym ciągu liczę na Waszą pomoc w oględzinach.

Z lektury dużej ilości postów napisanych przez Was – użytkowników praktycznych, stwierdziłem – może mylnie – że naciąg łańcucha po 11 000 km powinien być trochę dalej odsunięty niż ten który widać na jednym ze zdjęć, chyba, że jest to już drugi zestaw a skoro tak to skąd tylko 11 000 na zegarze?

Gdyby jeszcze ktoś z szanownych koleżanek i kolegów przebywał niedaleko i mógł bliżej przyjrzeć się temu motocyklowi, pogadać ze sprzedającym i podzielił się spostrzeżeniami byłbym wdzięczny.

Z góry dziękuję i czekam na wiadomość na priv

PS.

Zozol - Twoja propozycja obejrzenia i podzielenia się tym co zauważysz mile widziana :thumbsup:



zbik07
zbik07
Użytkownik
 
Posty: 57
Dołączył(a): So wrz 24, 2011 8:44 am
Motocykl: CBF 600 SA '08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości