Suzuki DL 650 AL0 ABS

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Suzuki DL 650 AL0 ABS

Postprzez trampek » N maja 24, 2015 10:42 pm

Cześć... tak mnie ostatnio naszło. Może ktoś będzie się chciał przesiąść z CBFki... albo może znacie kogoś, kto by chciał. Moto naprawdę pewne :)
Opis motocykla:
Motocykl z polskiego salonu. Jestem drugim właścicielem. Kupiłem go rok temu jako używany u dealera Honda Plaza. Posiadam obszerną dokumentację dotyczącą jego historii. Motocykl jest bogato wyposażony:
- szyba MRA Vario Touring
- bardzo solidne handbary Barkbusters z metalowym szkieletem
- osłona silnika Moto Letko
- stopka centralna SW-Motech
- poszerzenie stopki bocznej Moto Letko
- system smarowania łańcucha Smarbike
- stelaż kufrów bocznych givi
- stelaż kufra centralnego givi
- uchwyt do montażu nawigacji
- gniazdko zapalniczki
- gmole Givi
- filtr K&N
- tankbag Kappa TK 749
- kompletny układ wydechowy Two Brothers
Za dodatkową opłatą (3200zł) widoczne na zdjęciach:
-kufry aluminiowe Moto Letko (ok. 50l pojemności każdy) z uchwytami na butelki, uchwytem i kanistrem na paliwo, a także torbami wewnętrznymi
- kufer centralny givi maxia
- nawigacja Garmin Zumo 660, dożywotnie aktualizacje, mapa Adria Topo XL (Bałkany topograficznie), komplet uchwytów do motocykla i samochodu, ładowarka, etui na urządzenie, kable
Od kiedy jest w moich rękach zostały przeprowadzone następujące czynności:
- 28580 km przegląd przed zakupem w Honda Plaza z wymianą oleju i płynu hamulcowego, wymiana akumulatora
- 35179 km przegląd w serwisie Michała Szramy, synchronizacja przepustnic, wymiana zestawu napędowego DID, wymiana świec zapłonowych, czyszczenie filtra K&N, regulacja łożyska główki ramy,
- 35300 km wymiana opon przód+tył na Heidenau K60 Scout (Michał Szrama)
- po jesiennym wypadzie w Alpy rozpadł się tłumik karbonowy Two Brothers. Cały tłumik został profesjonalnie odbudowany przez Edhausta. Nowe wypełnienie, puszka wydechu z blachy kwasówki. Posiadam rachunek i gwarancję na 2 lata.
Aktualnie motocykl ma przebieg 40120 km. Do wymiany olej silnikowy (wymieniam samodzielnie co 6 tyś km od zakupu). Kupującemu dorzucam 3l oleju silnikowego gratis. Kolejny serwis z planu obsługi przy przebiegu 42000 km, jednak jak widać najbardziej kosztowne wymiany zostały wykonane około 5000 km temu więc niespodzianek nie będzie. Zgadzam się na sprawdzenie motocykla w dowolnym serwisie – koszty pokrywa kupujący. Jazda próbna możliwa po pozostawieniu na jej czas depozytu w gotówce.
W moich rękach motocykl zaliczył parkingówkę podczas wyjazdu do Rumunii. Oparł się na handbarze (otarcia na plastiku) i na kufrze bocznym. Kufer trochę się porysował i podgiął, ale konstrukcja jest na tyle pancerna, że udało się go wyprostować – zostały tylko ślady na lakierze. Poza tym nie brał udziału w żadnym wypadku ani kolizji. Mam też dokumenty wraz z notarialnym poświadczeniem przez poprzedniego właściciela, że motocykl nie miał żadnej wypadkowej historii w jego rękach.

Nagranie z dźwiękiem układu wydechowego (zamontowany DB killer) http://www.youtube.com/watch?v=Tmj3FUImbvU
Pełna galeria zdjęć http://plus.google.com/photos/114979317 ... 9572644561

Rozważę zamianę na Varadero SD02 lub SD03.
Ogłoszenie jest na olx: tutaj
Cena 19800 PLN/23000PLN.

Przegląd techniczny do kwietnia 2016. Ubezpieczenie OC do maja 2016.
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 784-02 i cztery trójki.

Uwaga - jeśli motocykl się nie sprzeda (a w sumie ciśnienia nie mam) to będę chciał zmienić wydech na oryginalny, więc ten będzie do wzięcia. Najchętniej zamiana w jakieś weekendowe, warsztatowe popołudnie Smile ( z dopłatą nowego własciciela ofkors Wink )

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
trampek
Maniak
 
Posty: 1879
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 7:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm

Re: Suzuki DL 650 AL0 ABS

Postprzez rupert » Pn maja 25, 2015 5:21 am

Wiadro za DL? Hmmm zaskakujace.
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: Suzuki DL 650 AL0 ABS

Postprzez trampek » Pn maja 25, 2015 5:43 am

Moze na wiaderko...a moze chwilowo na nic. Zobaczymy. Szczerze mówiąc chcac wydac powiedzmy okolo 25 tys zl na moto nie widzę w tym momencie na rynku wtornym absolutnie nic dla siebie.

A znajac zycie skonczy się pewnie na zmianie wydechu na oryginalny bo choc fajny gadzet, to jednak przekonalem sie, ze przelot nie dla mnie.
Avatar użytkownika
trampek
Maniak
 
Posty: 1879
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 7:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron