Sprzedam CBF 500 - Perełka

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Re: Sprzedam CBF 500 - Perełka

Postprzez jaskov » So kwi 21, 2018 11:28 pm

Motocykl był najpierw jeżdżony przez mojego ojca a później przeze mnie. Wszystko potwierdzone w karcie pojazdu, którą mogę przesłać :biggrin: Ale dzięki Panowie Szerlocy, bo dzięki Waszym komentarzom straciłem kupca, który jak zrozumiałem z rozmowy zarzucił mi kłamstwo xclapping

Odnosząc się do oddania w dobre ręce to przyznam, że kwota która mogę za niego uzyskać jest tak niska, że gdybym mógł nie płacić za niego ubezpieczenia to bym go zostawił jako pamiątkę w garażu na lata. Tak jak pisałem - myślę że tak mało eksploatowanego egzemplarza nie ma w Polsce :msn-wink:
jaskov
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 10:25 am
Imię: Janek
Motocykl: CBF500
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam CBF 500 - Perełka

Postprzez Nazarejski » N kwi 22, 2018 6:53 am

jaskov napisał(a):dzięki Waszym komentarzom straciłem kupca, który jak zrozumiałem z rozmowy zarzucił mi kłamstwo

Skoro wszystko jasno wynika z dokumentacji, to chyba musiał to być człowiek nie do końca sprawny umysłowo. Zatem to dobrze, że nic z tego nie wyszło, bo o ile pamiętam zależy Ci przecież na tym, żeby był to ktoś odpowiedzialny, kto doceni maszynę.

PS oczywiście jest to Twoja sprawa, jak traktujesz uwagi, z którymi tu się spotkałeś, moim zdaniem raczej życzliwe
Możesz je wykorzystać konstruktywnie do - upraszczając - zoptymalizowania ogłoszenia, dzięki czemu może być nieco skuteczniejsze (skoro tutaj komuś się coś rzuciło w oczy, to wnikliwym oglądającym np. na allegro też się może rzucić, zgadza się?). Możesz też wylać trochę żółci z powodu niegodziwości, jaka Cię spotkała.
Niektóre wybory bywają proste.

PPS z tego, co teraz napisałeś, nadal nie wynika, że jesteś 1. właścicielem. A nie trzeba być Sherlockiem, żeby np. połączyć Twój wiek z powitalni (22 lata w 2013) z rocznikiem motocykla (2005). Czy gdybyś sam czytał, że ktoś taki jest 1. właścicielem, uznałbyś, że wszystko gra?
Każdy lubi inaczej...
Avatar użytkownika
Nazarejski
Fanatyk
 
Posty: 2598
Dołączył(a): So mar 07, 2015 5:39 pm
Lokalizacja: okolice Wieliczki
Wiek: 53
Imię: Tomečeq
Motocykl: Elvira NC750X
W siodle: 200-300 kkm

Re: Sprzedam CBF 500 - Perełka

Postprzez Tiarus » Pn kwi 23, 2018 6:19 am

Łołołołłł
a w jakiej kwestii niby zarzucił Ci kłamstwo?

Bo i ile pamiętam wyjaśniłeś wszystko co "wydedukowaliśmy" i "wyinwestygowaliśmy" w miarę logicznie...

zatem? Gdzie przeoczyliśmy "kant"?
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Sprzedam CBF 500 - Perełka

Postprzez gmer » Pn kwi 23, 2018 6:19 pm

A jaki problem pisać prawdę? Jak ktoś jest pierwszym właścicielem, to przecież nie może być jednocześnie drugim. Nauczony doświadczeniem każdą niejasność tłumaczę na niekorzyść sprzedającego i zazwyczaj odpuszczam sobie. Bo sprzedający ma przewagę wiedzy nad kupującym i często korzysta z niej w złej wierze. Statystycznie prawie zawsze niestety.
-
Na napady hatakumby dobre jest pacaneum.
Avatar użytkownika
gmer
Znawca
 
Posty: 459
Dołączył(a): Pn sty 23, 2017 11:49 am
Lokalizacja: Grodzisk / Wawa
Wiek: 51
Imię: Marek
Motocykl: Honda NC 750s 2014
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam CBF 500 - Perełka

Postprzez jaskov » Wt kwi 24, 2018 12:43 am

Tiarus napisał(a):Łołołołłł
a w jakiej kwestii niby zarzucił Ci kłamstwo?

Bo i ile pamiętam wyjaśniłeś wszystko co "wydedukowaliśmy" i "wyinwestygowaliśmy" w miarę logicznie...

zatem? Gdzie przeoczyliśmy "kant"?


Tego nie dane było mi się dowiedzieć, bo zakończył rozmowę ze mną stwierdzeniem że " poczytał na forum ".

gmer napisał(a):A jaki problem pisać prawdę? Jak ktoś jest pierwszym właścicielem, to przecież nie może być jednocześnie drugim. Nauczony doświadczeniem każdą niejasność tłumaczę na niekorzyść sprzedającego i zazwyczaj odpuszczam sobie. Bo sprzedający ma przewagę wiedzy nad kupującym i często korzysta z niej w złej wierze. Statystycznie prawie zawsze niestety.


Czyli jednak sugerujesz że napisałem nieprawdę? Gmer, trochę więcej wiary w ludzi.
jaskov
Nowicjusz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 10:25 am
Imię: Janek
Motocykl: CBF500
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam CBF 500 - Perełka

Postprzez Turos » Wt kwi 24, 2018 5:16 am

Skoro czytał forum to nieuważnie widać, bo temat jak widać się wyjaśnił. Zresztą wszystko jest w papierach :)
Dwa musiał to być zarejestrowany Użytkownik, więc możliwe, że nadal czyta i śledzi wątek. :)
niezalogowani nie mają wglądu do Bazaru :)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam CBF 500 - Perełka

Postprzez Tiarus » Wt kwi 24, 2018 5:55 am

jaskov napisał(a):Tego nie dane było mi się dowiedzieć, bo zakończył rozmowę ze mną stwierdzeniem że " poczytał na forum ".


Rozumiem, nasze zacne forum jest jedynym, na które wrzuciłeś info i wywiązała się dyskusja...
A foch wynika z tego, że błąd w numerze telefonu to... (o zgrozo) próba oszustwa.

Nie zastanawiałeś się czy przypadkiem przyszły-niedoszły kupujący nie próbował w ten sposób grać na zbicie ceny? hm?
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Sprzedam CBF 500 - Perełka

Postprzez raphi » Wt kwi 24, 2018 11:00 am

jaskov napisał(a):Nie przychodzi mi to łatwo, ale wystawiam moją Hondę na sprzedaż.

jaskov napisał(a):straciłem kupca, który jak zrozumiałem z rozmowy zarzucił mi kłamstwo xclapping

Ooo Paaaanie!
W tej sytuacji to mogę zaryzykować i dam Ci za niego 4 koła.

xtease
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Sprzedam CBF 500 - Perełka

Postprzez gmer » Śr kwi 25, 2018 5:37 pm

Turos napisał(a):Dwa musiał to być zarejestrowany Użytkownik, więc możliwe, że nadal czyta i śledzi wątek. :)
niezalogowani nie mają wglądu do Bazaru :)

Bazar jest widoczny dla niezalogowanych.
-
Na napady hatakumby dobre jest pacaneum.
Avatar użytkownika
gmer
Znawca
 
Posty: 459
Dołączył(a): Pn sty 23, 2017 11:49 am
Lokalizacja: Grodzisk / Wawa
Wiek: 51
Imię: Marek
Motocykl: Honda NC 750s 2014
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości