Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Zablokowany

Polerowanie lamp <usluga>

Pn mar 05, 2012 9:44 pm

Witam jak by ktoś potrzebował z małopolski lampy wypolerować w autku lub moto
(rysy, za żółknięcia, przetarcia,) powłoki zewnętrznej oraz szybki informuje ze się bawię w takie sprawy:) czas pracy w zależności od powierzchni to kolo 2-6h komplet:)

efekt niestety nie mam zdjęcia hondy z przed polerki ale w weekend wstawię efekt końcowy:)

Re: Polerowanie lamp <usluga>

Wt mar 06, 2012 8:57 am

A czym to robisz bo ja sobie porysowałem owiewkę w S-ce. Miałem jakąś naklejkę zlotową i tak szorowałem że mam teraz okrągłe ślady takie ryski

Re: Polerowanie lamp <usluga>

Wt mar 06, 2012 11:54 am

pasta polerska i polerka, przy głębokich rysach na lampie troszkę papierem ściernym potem polerka <gąbka polerska>

hmm na lakierze w zależności od głębokości rysy tez da się wypolerować < jeżeli rysa jest płytka nie przeszła całkiem przez bezbarwny i bazowy lakier to można ja usunąć lub zmniejszyć, jeżeli jest zbyt głęboka trzeba pomalować na nowo jak znajdziesz wprawnego lakierniko to bez malowania całego el. może mu się udać ze nie będzie znać lecz zawsze jest ryzyko innego odcienia

A i przewody chłodnicy przerabiam na inne kolory:) efekt zdjęcia SV w bazarze przysyłacie mi tylko przewód chłodnicy i jaki kolor.
dostępne są napewno:
czerwone, Niebieskie i żółte inne kolory musiał bym sprawdzić
pozdro

ps kris pokaż zdjęcie jak to wyglada

Re: Polerowanie lamp <usluga>

Wt mar 06, 2012 12:49 pm

Trochę nie sprecyzowałem pisząc owiewkę miałem na myśli szybę :blush: . Z fotka to będzie chwilowo problem bo moto zimuje u rodziców 120 km ode mnie i nie wiem kiedy będę pewnie na jakiś weekend to zrobię fotkę a ryski widać dopiero jak się pod odpowiednim kątem patrzy więc drażnią tylko użytkownika

Re: Polerowanie lamp <usluga>

Wt mar 06, 2012 2:54 pm

aa no to z szybką sprawa wygląda jak z lampa ale raczejidealnej powierzchni nigdy nie otrzymasz będzie lepiej ale lustra nie będzie:) będę robił polerkę szyby w cbf zrobię zdj:)

Re: Polerowanie lamp <usluga>

Pt mar 09, 2012 7:25 am

Góral a o jakiej paście mówisz? muszę spolerować kubki zegarów. zeszlifowałem rysy papierem 360, 600, 800 i 1200 z wodą, planuję jeszcze doszlifować 2400 z wodą i potem polerka (mam maszynę i gąbki) ale nie wiem jakiej pasty użyć.

Re: Polerowanie lamp <usluga>

Pt mar 09, 2012 7:54 am

pasta G3

Re: Polerowanie lamp <usluga>

Pt mar 09, 2012 9:18 am

Góral, u kumpla w DLu poprzedni właściciel przedni błotnik czymś przesmarował, na oko wydaje się, że nalepkę lub coś innego rozpuszczalnikiem przemył. Więc jest miejsce zmatowione. Próbowałem zwykłym mleczkiem przepolerować, ale efekt żaden. Myślisz, że można mechanicznie z dobraną pastą odzyskać połysk? Czy raczej do lakierowania się nadaje?

Re: Polerowanie lamp <usluga>

Pt mar 09, 2012 9:24 am

To chyba zależy jak głęboko wżery poszły od rozpuszczalnika jeśli to tylko warstwa wierzchnia to wydaje mi się, że można to przejechać bardzo drobnym papierem ściernym i później wypolerować. Na 100 % można tak zadziałać jeśli na błotniku jest kolor pokryty bezbarwnym lakierem wtedy szlifujemy i polerujemy robiłem tak kiedyś z ojcem jak mu w garażu sprej z farbą wybuchł. Gdzie nie zeszło od razu to lekko rozpuszczalnikiem a jak zrobiło się matowe to lekko papierem ściernym na mokro i polerka nie było nic widać

Re: Polerowanie lamp <usluga>

Pt mar 09, 2012 11:15 am

No i przez Was Góral popełnił samobójstwo zawodowe :wink:
Całe know-how poszło się pieprzyć :wink: :wink:
Zablokowany