Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Re: Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Postprzez menel » Pt mar 16, 2012 5:45 am

Za chwilę pojawi się jeszcze na rynku odświeżony DL 1000, wycofany jakiś czas temu z rynku europejskiego, ze wzgledu na normy emisji spalin. Będzie w czym wybierać.

A co powiecie o Multistradzie?
Avatar użytkownika
menel
Maniak
 
Posty: 1756
Dołączył(a): So lis 27, 2010 9:55 am
Lokalizacja: miasto meneli
Motocykl: CBF1000FA

Re: Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Postprzez MarQ » Pt mar 16, 2012 5:50 am

Ale się wątek rozwinął :) dobrze że nikt nie przywołuje H-D czy Goldwinga bo kwoty zakupu poszybowałyby ponad 100tys :)
Mimo wszystko najbliższa jest mi Honda 1000 po lifcie. Uważam że jest to naprawdę super motocykl- jesli chce sie miec jeden uniwersalny na miasto i w trasę to wlasnie cbf1000. Triumph Tiger 800 pojawia się w moich ewentualnych planach tylko dlatego że pojeździłem street'em i wiem jaką niesamowitą radość z jazdy daje trzycylindrowiec. W przypadku Tigera liczyłbym na podobną dawkę pozytywnych emocji + wygodę i uniwersalność jaką daje duży motocykl.
Ostatnio edytowano Pt mar 16, 2012 5:57 am przez MarQ, łącznie edytowano 1 raz
MarQ
Znawca
 
Posty: 284
Dołączył(a): Cz paź 07, 2010 5:04 pm
Motocykl: PCX 125

Re: Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Postprzez MarQ » Pt mar 16, 2012 5:53 am

mtr napisał(a):Za chwilę pojawi się jeszcze na rynku odświeżony DL 1000, wycofany jakiś czas temu z rynku europejskiego, ze wzgledu na normy emisji spalin. Będzie w czym wybierać.

A co powiecie o Multistradzie?


Multistrada - nie mam zdania poza obserwacją z lata 2011 w Chorwacji i Czarnogórze - na multistradzie widziałem tylko 1 Włocha, na bmw gs chyba ze 20 , no i ok. 10 na suzuki v-strom. Wygląd Multistrady oczywiście OK ale skoro sami Włosi tego nie kupują ... Poza tym Ducati jest wystawione na sprzedaż , w Polsce zdaje się nie ma chwilowo przedstawicielstwa- to pachnie dużymi kłopotami z serwisem.
Jeśli chodzi o typowego turystyka szosowego to głosowałbym za Yamahą FJR 1300. Sporo osób przyznaje , w tym nawet niektórzy użytkownicy pan-european, że to najlepszy turystyk na rynku.
MarQ
Znawca
 
Posty: 284
Dołączył(a): Cz paź 07, 2010 5:04 pm
Motocykl: PCX 125

Re: Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Postprzez menel » Pt mar 16, 2012 7:13 am

No, Multistradę też widziałem i co gorsza słyszałem - mój Transalp z seryjnym wydechem brzmi agresywniej :lol:
O ile mi wiadomo to Liberty Motors sprzedaje Ducati, czyli faktycznie, z serwisem problem.

Litrowy CBF jest z całą pewnością znakomitym motocyklem uniwersalnym wiec świetnie się sprawdzi również jako turystyk pod warunkiem że trzymamy się asfaltu. W moim odczuciu, szeroko pojęta turystyka to również możliwość poruszania się, w razie potrzeby po drogach gruntowych i nie mam tu na myśli jakiegoś hardcorowego offu. W tej sytuacji Tiger jednak sprawdzi się lepiej. Cena nowych egzemplarzy w salonie taka sama - daje do myślenia. Oczywiście nie narzucam swojego zdania :msn-wink:
Avatar użytkownika
menel
Maniak
 
Posty: 1756
Dołączył(a): So lis 27, 2010 9:55 am
Lokalizacja: miasto meneli
Motocykl: CBF1000FA

Re: Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Postprzez Avalon » Pt mar 16, 2012 7:44 am

Raz jeden jedyny, miałem okazję przejechać się rzędową trójka Triumpha.... rewelacja :excl: :thumbsup:
Szukając motocykla dokładnie przeglądałem oferty tej marki, głównie pod kątem ST-1050, ale w używanych wyboru w zasadzie nie było. Chciałem "motór" raczej turystyczny/uniwersalny z owiewką, a Tiger zwyczajnie był dla mnie za potężny.
Malcolm Young RIP 1953-2017
Avatar użytkownika
Avalon
Fanatyk
 
Posty: 3097
Dołączył(a): N paź 16, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: Dawniej Wa-wa, teraz wieś na Mazowszu
Wiek: 59
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A '8
W siodle: 100-200 kkm

Re: Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Postprzez PeterS » Pt mar 16, 2012 8:12 pm

Zrobiłem jakieś 10-15km Tygryskiem 955 i chcę jeszcze. Wyqrwisty dźwięk silnika, nieporownywalny do niczego, jakieś takie "trrrrrr", pozycja za sterem super, tylko wrażenie jakby się siedziało na zegarach, z lusterkami na wysokosci uszu. Extra kopytko już od samego dołu. Tylko ta wysokośc - przed zatrzymaniem musiałem "opuszczać" połowę ciała w jedną stronę, by jako tako podeprzeć się jedną nogą. Gdyby nie to, to Tiger byłby u mnie w b. scislej czołówce
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Postprzez MarQ » N mar 18, 2012 6:48 pm

Triumph sprzedany. :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:
MarQ
Znawca
 
Posty: 284
Dołączył(a): Cz paź 07, 2010 5:04 pm
Motocykl: PCX 125

Re: Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Postprzez raphi » N mar 18, 2012 7:26 pm

MarQ napisał(a):Triumph sprzedany. :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :rayof: :rayof: :rayof: :rayof: :rayof: :rayof: :rayof: :rayof: :rayof: :rayof: :rayof: :rayof: :rayof:

YEAH!!! Ale szybko poszło!!!
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Postprzez Avalon » N mar 18, 2012 7:35 pm

Nie wiem czy gratulować czy współczuć :msn-wink: :tongue:
Z drugiej strony... jak sprzęt zadbany, nie zakatowany i widać ze właściciel wkładał w maszynę własne serce, to i kupiec się szybko znajdzie.
Malcolm Young RIP 1953-2017
Avatar użytkownika
Avalon
Fanatyk
 
Posty: 3097
Dołączył(a): N paź 16, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: Dawniej Wa-wa, teraz wieś na Mazowszu
Wiek: 59
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A '8
W siodle: 100-200 kkm

Re: Decyzja zapadła Triumpha ST R sprzedam :(

Postprzez MarQ » N mar 18, 2012 7:45 pm

Ja też nie wiem. Jak gość odjeżdżał to mi się oczy spociły. Ale życie toczy się dalej i muszę wypełnić powstałą lukę jakimś nowym sprzętem. Tylko właśnie - jakim :question:
MarQ
Znawca
 
Posty: 284
Dołączył(a): Cz paź 07, 2010 5:04 pm
Motocykl: PCX 125

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości