[sprzedam] Honda CBF1000A 2007

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[sprzedam] Honda CBF1000A 2007

Postprzez anyzraj » So kwi 21, 2012 9:10 am

Witam,
widziałem, że moje ogłoszenie było już weryfikowane na forum, podrzucam w tej chwili link i tutaj.

http://moto.allegro.pl/ruda-honda-cbf-1 ... 78753.html

Szanowni Państwo-zaręczam, że na każde pytanie odpowiem szczerze i bez kręcenia. Wiem, że znacie się na CBF, wiem, że wyłapujecie ze zdjęć każdy detal :)
Cena jest dobra, zależy mi na czasie, mam już upatrzone Varadero,
Zapraszam do kontaktu-zaręczam, że bez ściemy opowiem o moto.
Pozdrawiam,
Marcin
anyzraj
 

Re: [sprzedam] Honda CBF1000A 2007

Postprzez Sarnaon » So kwi 21, 2012 9:45 am

O proszę - kolega udaje się podobną drogą .Ale jak liczysz na off na Viadrze,to wielki szacun-ciężko jest :msn-wink: . Tylko delikatny ,raczej piasek i błotko odpada.
Sarnaon
 

Re: [sprzedam] Honda CBF1000A 2007

Postprzez Dedek » N kwi 22, 2012 2:04 pm

Sarnaon, i jak oceniasz przesiadkę z CBF na Wioadro?
Avatar użytkownika
Dedek
Maniak
 
Posty: 1143
Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Olkusz
Wiek: 42
Imię: Tomasz
Motocykl: CBF 1000

Re: [sprzedam] Honda CBF1000A 2007

Postprzez Sarnaon » Pn kwi 23, 2012 6:57 am

Duuuużo spokojniej.Wygodniej.Ciężkie jak mam przestawić lub wycofać z parkingu-ale to też kwestia krótkich nóżek-u mnie Bozia urody nie poskąpiła,ale wzrostu już nie dała :msn-wink: .Ale taki był cel-troszkę zwolnić,teraz na trasie 120-140 i jestem zadowolony.Troszkę trzeba uważać na niskich obrotach,w mieście i przy manewrowaniu-nie ciągnie tak równo :eek: .Za to winkle-bajka!I na naszych drogach węższa guma na tyle i większy skok zawieszenia-bezcenne.
Generalnie jak nie jesteś ustawiony na osiągi ,a na frajdę z przemieszczania i chęć poczucia swobody-jest super.
Ale jeżeli chcesz mocno pałować,czuć olbrzymie przyspieszenia,śmigać z dużymi prędkościami lub pojechać w gruby teren-to nie to moto.
Sarnaon
 


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron