[S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Postprzez Natka » Wt lip 03, 2012 4:44 pm

Tak, tak co po niektórzy będą się śmiać, ale argumentuję, że mimo samych zalet tego kasku,
nie potrafiliśmy się przyzwyczaić do szczęk i chcemy wrócić do integrali :msn-wink:
Tylko dlatego je sprzedajemy, nie mają żadnych wad i wyglądają jak zdjęte z półki!

Linki do allegro:
http://allegro.pl/shoei-neotec-xs-2miesieczny-gwar-5-lat-wroclaw-i2460638222.html
http://allegro.pl/shoei-neotec-r-m-2-m-ce-gwar-5-lat-dw-i2460667416.html
Ostatnio edytowano Śr lip 04, 2012 9:10 am przez Natka, łącznie edytowano 1 raz
Natka
 

Re: [S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Postprzez raphi » Pn lip 09, 2012 8:17 am

Moi drodzy, wątek Natki wyczyściłem na jej wyraźną prośbę. Miałem usunąć wszystkie off-topy. Usunąłem wszystkie posty bo nie wiem gdzie u Natki leży granica off-topa. Jeśli ktoś z faktem usunięcia jego posta poczuje się źle, to proszę pisać do Natki.
Teraz wreszcie nic nie stoi na przeszkodzie byś mogła sprzedać swój nowo-używany kask :)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: [S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Postprzez menel » Pn lip 09, 2012 2:40 pm

Ze względu na zaistniałą sytuację, moim zdaniem, zasadne będzie zabronić pisania w tym dziale czegokolwiek poza informacją na temat sprzedawanego/kupowanego przedmiotu (typ, wymiary, masa, itd.) a ewentualne np. negocjacje ceny kontynuować na priv.

Nowy czy nie nowy - to ile warty, zależy tylko od tego ile kupujący zdecyduje się zapłacić, wolny rynek mamy.
Avatar użytkownika
menel
Maniak
 
Posty: 1756
Dołączył(a): So lis 27, 2010 9:55 am
Lokalizacja: miasto meneli
Motocykl: CBF1000FA

Re: [S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Postprzez rupert » Pn lip 09, 2012 5:11 pm

mtr napisał(a):Ze względu na zaistniałą sytuację, moim zdaniem, zasadne będzie zabronić pisania w tym dziale czegokolwiek poza informacją na temat sprzedawanego/kupowanego przedmiotu (typ, wymiary, masa, itd.) a ewentualne np. negocjacje ceny kontynuować na priv.

Dokładnie tak :thumbsup:
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: [S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Postprzez raphi » Pn lip 09, 2012 5:41 pm

Piotrek wszystko powiedział idealnie i ja się tylko pod tym podpisuję obiema rękami.

Co do tego czy mamy tu coś komentować czy nie to pragnę zauważyć, że to jest FORUM. Całkowity brak komentarzy jest na Allegro, Otomoto czy innym Gumtree i tam można wrzucać ogłoszenia bez obawy o złe komentarze.

Skoro jednak decydujemy się na umieszczanie ogłoszenia na forum to liczmy się z tym, że będą komentarze (co moim zdaniem jest naturalne). Z drugiej strony osoba, która zakłada wątek (właściciel wątku) może oczekiwać aby w jego wątku nie było komentarzy nie na temat. I tu się zgadzam... usunąłem komentarze nie na temat (wraz ze wszystkimi innymi). Swoją drogą komentarz Sarnaona o innym kasku i jego cenie w moim odczuciu jest (był) na temat! Dotyczy kasku, dotyczy ceny i odnosi się do tematu wątku. Mimo to usunąłem je wszystkie.

Twoją propozycję MTR ze zbyhem obgadamy przy następnej okazji jak będziemy siedzieć nad regulaminem (lada dzień). Dzięki za sugestię!

A na koniec prośbę mam Natka do Ciebie, byś ostudziła emocje zanim coś napiszesz bo wychodzą z tego kiepskie rzeczy (nie zagłębiając się więcej w szczegóły).
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: [S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Postprzez Natka » Pn lip 09, 2012 5:51 pm

PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU. OGŁOSZENIE NA FORUM JEST NIEAKTUALNE!
Ostatnio edytowano Pn lip 09, 2012 6:09 pm przez Natka, łącznie edytowano 1 raz
Natka
 

Re: [S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Postprzez klemens » Pn lip 09, 2012 6:07 pm

To i ja coś ćwierknę nie na temat. Wszelkie pretensje do Raphiego uważam za co najmniej nie na miejscu. To ON odpalił i zasponsorował to forum. To ON ma anielską cierpliwość do naszych dyskusji i wyrażeń, jakich w necie próżno szukać.
Raphi to jest GOŚĆ :thumbsup: i 3 huje w bok od Raphiego, że się tak wyrażę.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: [S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Postprzez Piotrek » Pn lip 09, 2012 6:47 pm

:thumbsup:
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: [S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Postprzez Sarnaon » Pn lip 09, 2012 7:12 pm

klemens napisał(a):To i ja coś ćwierknę nie na temat. Wszelkie pretensje do Raphiego uważam za co najmniej nie na miejscu. To ON odpalił i zasponsorował to forum. To ON ma anielską cierpliwość do naszych dyskusji i wyrażeń, jakich w necie próżno szukać.
Raphi to jest GOŚĆ :thumbsup: i 3 huje w bok od Raphiego, że się tak wyrażę.

Fakt-odpalil,ale czy nie mozna się czepnac?
Kto jest bez winy... Itd,nie jestem w tym mocny. Ale czyz nie jest napisane-miluj blizniego swego itd? Czy nie ma nie czyn drugiemu co Tobie niemile? Ja ateista, a Wy?
Moze przekazcie sobie znak pokoju, bo mnie wkurw zaczyna brac!!!
Na Was ,i na siebie!-bo mialem nie pisac w tym temacie.
A wsciekla Sarna,to ....
Sarnaon
 

Re: [S] Shoei Neotec biały XS i czarny M

Postprzez Malenstfo » Pn lip 09, 2012 7:40 pm

Sarnaon napisał(a):
klemens napisał(a):To i ja coś ćwierknę nie na temat. Wszelkie pretensje do Raphiego uważam za co najmniej nie na miejscu. To ON odpalił i zasponsorował to forum. To ON ma anielską cierpliwość do naszych dyskusji i wyrażeń, jakich w necie próżno szukać.
Raphi to jest GOŚĆ :thumbsup: i 3 huje w bok od Raphiego, że się tak wyrażę.

Fakt-odpalil,ale czy nie mozna się czepnac?
Kto jest bez winy... Itd,nie jestem w tym mocny. Ale czyz nie jest napisane-miluj blizniego swego itd? Czy nie ma nie czyn drugiemu co Tobie niemile? Ja ateista, a Wy?
Moze przekazcie sobie znak pokoju, bo mnie wkurw zaczyna brac!!!
Na Was ,i na siebie!-bo mialem nie pisac w tym temacie.
A wsciekla Sarna,to ....


Wyluzujcie - moze nas jest tu tyle ze juz nie nadazam wszystkiego czytac ale o ile wiem nikt do Raphiego sie nie czepial zlosliwie. Wszyscy Rafała lubimy i cenimy nawet nie znajac osobiscie (jak ja) wiec nie ma co sie podniecac ! Jak sie do niego ktos przyczepi to sobie z pewnoscia sam doskonale poradzi - wszak jest tu szefem wszystkich szefow :)
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości