Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Zablokowany

[Sprzedam] GMOLE do CBF125

N sie 12, 2012 2:27 pm

Witam. Mad do zaoferowania oryginalne GMOLE do Hondy CBF 125 rocznik 2010(zapewne pasują do innych roczników...) Oferowane GMOLE były zamontowane u dealera Hondy w chwili zakupu w salonie nowego motocykla. GMOLE noszą ślady normalnego użytkowania, delikatne otarcia powstały w chwili parkowania motocykla w garażu. Motocykl nigdy nie uległ wypadkowi, dlatego GMOLE są proste, nie pogięte. Nie zamaskowałem rys żadną farbą, by pokazać, że powstałe delikatne rysy są wynikiem normalnej eksploatacji. Nie muszę nikogo przekonywać, że kupując motocykl warto wyposażyć go w takie zabezpieczenia. O wywrotkę naprawdę nie trudno, a koszt naprawy uszkodzonego motocykla wielokrotnie może przewyższyć koszt GMOLI. Są one tak wyprofilowane i zaprojektowane, że zabezpieczają każdy upadek motocykla chroniąc go przed uszkodzeniami. Otwory mocujące idealnie pasują do odpowiednich śrub umiejscowionych już w motocyklu. Zainteresowanym, mogę przesłać zdjęcia wysokiej rozdzielczości w trybie MAKRO. Cena jaka mnie interesuje, to 500zł.
link do aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2549087783

Re: [Sprzedam] GMOLE do CBF125

N sie 12, 2012 2:56 pm

Trochę nie rozumiem :blush: , "niedawno stałeś się nowym szczęśliwym posiadaczem CBF125" ale gmole do moto sprzedajesz? :eek:

Re: [Sprzedam] GMOLE do CBF125

N sie 12, 2012 3:17 pm

Urody to one moto nie dodają :D

Re: [Sprzedam] GMOLE do CBF125

N sie 12, 2012 4:34 pm

duże te gmole jak pierun!
dobrze że się ich wyzbywa, lepiej kupić GIVI, małe subtelne,

a te do nauki jazdy na eL-kę się nadają

tylko chyba dużo chcesz... zobacz http://allegro.pl/givi-gmole-oslona-silnika-cbf-125-09-11-tn457-o-i2494165442.html

Re: [Sprzedam] GMOLE do CBF125

N sie 12, 2012 6:46 pm

Nauczyl sie jezdzic i sprzedaje :) - jakies takie pancerne te gmole :)

Re: [Sprzedam] GMOLE do CBF125

Cz sie 16, 2012 3:07 pm

Ja bym je w płótno przyodział i byłby z przodu niezły żagiel, a z tyłu statecznik poziomy :fly: :naughty: Ogromne są :blink:

Re: [Sprzedam] GMOLE do CBF125

Pn sie 20, 2012 7:34 pm

Oferowane gmole kupiłem razem z motorkiem. To, że kupiłem swój kolejny motorek i jest to akurat Honda CBF125 nie świadczy o tym, że jestem dopiero początkującym użytkownikiem jednośladów. Moje może nieduże doświadczenie pozwala mi na świadomą jazdę bez tych zabezpieczeń. Motorkiem pomykam do pracy, na wypady wędkarskie nad śląskie jeziorka (mały spining, pudełko przynęt...). Przy takich rekreacyjnych jazdach można sobie na to pozwolić... Gmole zalegają w garażu i postanowiłem się tego zbędnego balastu pozbyć... To tyle gwoli wyjaśnienia...

Re: [Sprzedam] GMOLE do CBF125

Wt sie 21, 2012 7:21 am

MisterTwister napisał(a): Moje może nieduże doświadczenie pozwala mi na świadomą jazdę bez tych zabezpieczeń.

No widzisz, świadoma jazda, nie znaczy bezpieczna. Jak trafisz np. na plamę oleju, to świadomość będziesz miał przed glebą i po glebie, nie będziesz pamiętał, co było w między czasie. A rurki pozwolą zaoszczędzić na częściach :msn-wink:

Re: [Sprzedam] GMOLE do CBF125

Wt sie 21, 2012 7:49 am

Ja bym powiedziała tak - moja świadoma jazda pozwoliła mi już przy drugim moto wyposażyć go w gmole zaraz po kupnie. Jeśli chcesz zmienić na mniejsze - w pełni Cię rozumiem, ale jeśli rezygnujesz, bo "już daję sobie radę" to z całym szacunkiem chyba jeszcze... trochę przed Tobą.

Re: [Sprzedam] GMOLE do CBF125

Wt sie 21, 2012 5:19 pm

Może i duże są te gmole, ale za to chronią moto w 100%. Praktycznie nie ma możliwości, by przy wywrotce połamać i zarysować choćby najmniejszy element. Wasze rady dały mi nieco do myślenia. Zamiana na mniejsze, które osłaniają wyłącznie silnik, chyba nie ma sensu. Jeszce raz przemyślę kwestię ich zabudowy. Pozdrawiam.
Zablokowany