[SPRZEDAM] Honda CBF 600 Polska Salon

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[SPRZEDAM] Honda CBF 600 Polska Salon

Postprzez crash1990 » So paź 13, 2012 7:06 pm

Witam,
w życiu jak w kalejdoskopie. Na początku sezonu myślałem, że będę musiał sprzedać moją ukochaną Hondę ze względu na trudności w odpowiednim utrzymaniu tego wspaniałego sprzętu. Jednak zamiast sprzedawać wziąłem się w garść i znalazłem dobrą pracę i wywalczyłem stypendium naukowe na studiach :cool: W związku z tym będę rozglądał się za większym sprzętem (może bandit 1250 albo CBF 1000 :clap: ). Aby zrealizować kolejne marzenie muszę sprzedać obecny motocykl.
Motocykl jest bardzo zadbany i na bieżąco serwisowany w ASO Honda. Trudno na nim znaleźć jakąkolwiek rysę. Nigdy nie został przewrócony, nic nie było malowane, wszystkie elementy są oryginalne. Motocykl zakupiłem w marcu 2011 roku w Liberty Motors w Łodzi na wyprzedaży rocznika 2010. Honda jest na gwarancji producenta do marca 2013 roku. Oczywiście posiadam fabryczną instrukcję obsługi, dwa kluczyki, zestaw narzędzi i na bieżąco prowadzoną książkę serwisową. Jedyne czym należy się zainteresować w przyszłym sezonie to wymiana tylnej opony (może by jeszcze "obleciała" ale szczerze informuje, że lepiej wymienić bo na mokrej nawierzchni może sprawować się już nienajlepiej). W razie wątpliwości proszę zadawać pytania tutaj lub też telefonicznie pod numerem 509 499 278 (ps. mam bardzo miły głos :naughty: ). Sprzęt ładny, w rozsądnej cenie, z prawdziwym "niekręconym" przebiegiem, którego historię można zweryfikować w dowolnym ASO Hondy. Podaję link do otomoto:
http://otomoto.pl/honda-cbf-600-polska- ... 23172.html

Dla zainteresowanych chętnie wrzucę więcej zdjęć. Mile widziane także uwagi dotyczące samej aukcji ponieważ nie jestem mistrzem marketingu. :smile:
Oczywiście cena podlega negocjacji.
crash1990
Użytkownik
 
Posty: 133
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 7:01 pm
Lokalizacja: P-ce
Imię: Mateusz
Motocykl: ZZR 1400
W siodle: <100 kkm

Re: [SPRZEDAM] Honda CBF 600 Polska Salon

Postprzez tomiqu » So paź 13, 2012 10:06 pm

Piękna sztuka , szkoda tylko, że nie wersja S :) A swoją drogą widać , że trochę świata na niej zwiedziłeś przez te 2 sezony :)
BMW F650 '99 => ?
tomiqu
Użytkownik
 
Posty: 40
Dołączył(a): Cz paź 11, 2012 5:38 pm
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiek: 43
Imię: Tomek
Motocykl: poszukiwany
W siodle: <100 kkm

Re: [SPRZEDAM] Honda CBF 600 Polska Salon

Postprzez crash1990 » N paź 14, 2012 9:30 am

No troszkę pojeździłem :D ale z takim zamiarem była kupiona.
crash1990
Użytkownik
 
Posty: 133
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 7:01 pm
Lokalizacja: P-ce
Imię: Mateusz
Motocykl: ZZR 1400
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości