Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Re: Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Postprzez Tiarus » Śr sty 23, 2013 6:59 pm

turos napisał(a):od tego jest dział weryfikacja ogłoszeń


A do takich pomysłów jest Brzytwa Ockhama.
Wydaje mi się, że zablokowanie możliwości dodawania postów w dziale bazar nie będzie korzystne dla żadnej ze stron - ani sprzedających, ani kupujących, ani oceniających.
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Postprzez adek1444 » Śr sty 23, 2013 7:23 pm

Panowie ale po co się tak spinać ??? nie miałem czasu na pisanie o motorku wrzuciłem fotke i tyle bedzie ktos zainteresowany to pisze albo dzwoni...
a więc dla zainteresowanych:
Motorek kupiłem od włocha 1 właściciel. Motor sprzedał ponieważ kolega zabił sie na motorku i żona nakazała sie go pozbyć Fakt Autentyczny!!! Przebieg 29000. Wymieniłem zębatki łańcuch świce. Moto nie jest po wypadku! Jedynie ja malowałem jedna owiewke prawa ponieważ brat siał na CBF i go przeważyła nawet nie jechał tylko stał i sie plastik zarysował na kamieniu to wszystko!!! Moto kupiłem dla siebie żeby jeździć do pracy lecz zostane teraz przeniesiony na drugi koniec polski i szkoda zeby moto stało w garażu.
Ogólnie fajnie się prowadzi oponki ok plastiki całe nie porysowane. Naprawdę Polecam. pozdrawiam :thumbsup:
adek1444
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): So sty 19, 2013 12:53 pm
Imię: Adrian
Motocykl: CBF600

Re: Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Postprzez Marcus_25 » Śr sty 23, 2013 9:19 pm

Postman napisał(a):znalazła się też na otomoto ;) http://otomoto.pl/honda-cbf-M3503415.html


Jeżeli to jest ten to chcesz za niego 8000 zł ? To co z nim jest tak poważnie nie tak, że dajesz cenę o połowę mniejsza niż powinieneś... ?
Obrazek
Marcus_25
Użytkownik
 
Posty: 140
Dołączył(a): N sty 20, 2013 4:01 pm
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 35
Imię: Marek
Motocykl: CBF 600SA'04
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Postprzez adek1444 » Cz sty 24, 2013 8:43 am

Jak o połowę mniejsza??? Chce 8 tys była malowana owiewka to muszę troszkę spuścić z ceny trzeba doliczyć koszt rej ok 500zł bo przeglad juz mam zrobiony ty wychodzi 8500zł chodzą po 9500 chce szybko sprzedać bo potrzebuje pieniędzy na samochód!!!
Ale widzę ze zbyt niska Cena to też nie dobrze :( więc mogę cenić 9 tys:)
adek1444
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): So sty 19, 2013 12:53 pm
Imię: Adrian
Motocykl: CBF600

Re: Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Postprzez Wesoły Dyzio » N sty 27, 2013 9:44 am

Turos napisał(a):
Raphi napisał(a):Ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich ewentualnych napraw powypadkowych


Od razu wypadkowych. Wypadek jest przecież wtedy gdy są ranni, czy tak? Reszta to zwykle stłuczki
Raphi, z całym szacunkiem, ale nie musisz od razu tak wszystkich cisnąć, bo ktoś inny zalazł Ci za skórę i nie daje się przekonać racjonalnymi argumentami


I tu się zgodzę z Raphim. Czy gdzieś jest zdefiniowany zakres uszkodzeń dotyczący wypadku, stłuczki czy kolozji. Nie, więc zatem określamy to wszystko razem jako naprawy powypadkowe, nawet zwykłe "położenie" motocykla.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Postprzez rav143 » N sty 27, 2013 10:34 pm

Hmm przytym przebiegu mogą być aż tak kolektory podżarte czy mnie oczy mylą ? :smoke:
Początek puchy taki troche podpalony? Niektóre cbfki z większymi przebiegami tego nie maja czy to może oznaka upalania turystyka? :shifty: Może to wina katalizatora?
Ktoś wie? Bo ciekawi mnie to. :naughty:
Przyszedł Pan i zobaczywszy pracę naszą był zadowolony, zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...
rav143
Użytkownik
 
Posty: 69
Dołączył(a): Śr sty 02, 2013 1:37 am
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 36
Imię: Rafał
Motocykl: ETZ150/*/DR650,CB500
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Postprzez rav143 » Pn sty 28, 2013 1:32 pm

adek1444 napisał(a):Panowie ale po co się tak spinać ??? nie miałem czasu na pisanie o motorku wrzuciłem fotke i tyle bedzie ktos zainteresowany to pisze albo dzwoni...
a więc dla zainteresowanych:
Motorek kupiłem od włocha 1 właściciel. Motor sprzedał ponieważ kolega zabił sie na motorku i żona nakazała sie go pozbyć Fakt Autentyczny!!! Przebieg 29000. Wymieniłem zębatki łańcuch świce. Moto nie jest po wypadku! Jedynie ja malowałem jedna owiewke prawa ponieważ brat siał na CBF i go przeważyła nawet nie jechał tylko stał i sie plastik zarysował na kamieniu to wszystko!!! Moto kupiłem dla siebie żeby jeździć do pracy lecz zostane teraz przeniesiony na drugi koniec polski i szkoda zeby moto stało w garażu.
Ogólnie fajnie się prowadzi oponki ok plastiki całe nie porysowane. Naprawdę Polecam. pozdrawiam :thumbsup:


Wiesz kolego co do tego "bedzie ktos zainteresowany to pisze albo dzwoni..."
Ja to widze inaczej, oczekuje od sprzedającego prawdziwego i klarownego opisu sprzętu. Rozumiem to ze może miec lekki uszczerbek i być malowany. Dla mnie ogłoszenie w którym nie ma podstawowych informacji o moto jest nic nie warte uznaje ze ktos chce mnie kantowac skoro nie poświeci 5 minut na opis moto. Mam allergie na to jak ktos nie podaje stanu licznika, rocznika, kraju pochodzenia, podstawowych info o moto, a także elementów które były malowane i to widać odrazu :banned: .
To samo tyczy sie późniejsze rozmowy np. meilem , prośby o fotki itd. Jak ktos nie chce pisac i podać fotek to już jest podejrzane a zwłaszcza jak jest to jego biznesem i źrodłem utrzymania, no soryy...(to tak jakby pizzeria robiła ochydną pizze i oczekiwała rzeszy klijentów). Tak samo z dzwonieniem do gości z ogłoszeń, ku*na, nie mam zamiaru dzwonić do każdego i na kazdego ze tak powiem "pajaca" wydawać po 5zł żeby sie dowiedzieć jaki jest stan licznika, jaki rocznik moto i skad sprowadzone. Ochote mam zadzwonić jak zainteresuje mnie moto na fotkach i opis jest coś wnoszący. Do tego jak pojade a widze ze moto jest ewidentnie wypięknione na ogłoszeniu i nic nie było wspomniane o ewidentnych usterkach to zwrot kasy za dojazd. Mozna wiele zrozumieć ale chamskiego oszukiwania nie :smoke:. Rozwala mnie też fakt istnienia ludzi którzy myślą że jak na ogłoszeniu poukrywają to leszcz jak już przyjedzie to weźmie ... :dog:
To było tak dla ogółu :beer:

A co jeszcze do twojego moto, to co napiszesz na temat mocowania tablicy rejestracyjnej? Widzę że nie jest oryginalne. Łańcuch złoty czy pordzewiały bo nie widac tego na foto? Dekle silnika całe czy porysowane? ABSu z tego co widze po fotkach Niet. A przegląd z jaka datą? Nie wiem czy czasami nie ma problemów z rejestracją moto jak rok kalendarzowy przeskoczy. Chyba ze fakture Vat wystawiasz, w innym wypadku przegląd moze sie nie przydać, mozliwe ze trzeba bedzie robić nowy wiadomo zeby się daty zgadzały, You know.
A tak na koniec jeśli twoje moto naprawde nie miało dzwona rama jest prosta i lagi również to cena ciekawa. Ale weryfikacja tego to juz sprawa dobrej pogody albo jakiegoś typu wizyty w serwisie motocyklowym.
Przyszedł Pan i zobaczywszy pracę naszą był zadowolony, zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...
rav143
Użytkownik
 
Posty: 69
Dołączył(a): Śr sty 02, 2013 1:37 am
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 36
Imię: Rafał
Motocykl: ETZ150/*/DR650,CB500
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Postprzez adek1444 » Pn sty 28, 2013 3:01 pm

Kolego!!! ze sprzedażą CBFki aż tak mi się nie spieszy!!! wystawiłem ją żęby zobaczyć jakie będzie zainteresowanie a widzę ze jest! Co do tego jak szukasz motocykla za 10.000 a szkoda Ci 5zł na telefon to o czym my rozmawiamy... co do łańcucha to jest nówka! wspominałeś coś o fotkach? czy kontaktowałeś się ze mną w sprawie foto? robiłem jakieś problemy??? raczej nie wiec nie wypisuj głupot ok??? co do kolektorów to maja normalny wygląd i nie są aż tak pordzewiałe tylko robi takie wrażenie bo moto stoi na śniegu!! Serdecznie zapraszam na weryfikacje jak pokryjesz koszt transportu do HONDY w KRK to też możemy sie wybrać!!!
adek1444
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): So sty 19, 2013 12:53 pm
Imię: Adrian
Motocykl: CBF600

Re: Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Postprzez adek1444 » Pn sty 28, 2013 3:10 pm

Aha co do mocowania tablicy to taki przyszedł z włoch!! Dekle lewy jest obdarty... nie wiem czemu szlifu na pewno nie było do sprawdzał mi ja dobry motocyklista który nie tylko jeździ rekreacyjnie a akrobacyjnie ! i data przeglądu to listopad 2012
adek1444
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): So sty 19, 2013 12:53 pm
Imię: Adrian
Motocykl: CBF600

Re: Sprzedam hondę CBF600 2005 rok!

Postprzez rav143 » Pn sty 28, 2013 10:47 pm

adek1444 napisał(a):Kolego!!! Co do tego jak szukasz motocykla za 10.000 a szkoda Ci 5zł na telefon to o czym my rozmawiamy... co do łańcucha to jest nówka! wspominałeś coś o fotkach? czy kontaktowałeś się ze mną w sprawie foto? robiłem jakieś problemy??? raczej nie wiec nie wypisuj głupot ok???


Kolego po tej części wypowiedzi tyczącej się opisu tego co powino być w ogłoszeniu, napisałem na koncu że tyczy sie to ogółu więc nie było adresowane do Ciebie konkretnie :cool: :cheers: Takie jest moje zdanie i wydaje mi sie ze glupot nie gadam. Sam sprzedawałem kilka juz moich byłych motocykli a także czesci itd i odrazu dawałem opisy z duza ilością zdjeć, dostawałem telefony ludzi ale z zapytaniem jaki jest mój dokładny adres bo chcą oglądać na żywo. Tak ze wiem że ludzie cenia sobie czas i naprawde miło jest jak oglądasz ogłoszenie z dobrym zdjęciami i dobrym opisem. :beer:

Co do tych 5 zł to nie chodzi o kase a podejście do klienta. Może nie zrozumiałes ale chodzi dokładnie o to że najlepiej dzwonic już konkretnie do obgadania upodobanej maszyny a nie do każdego ogłoszenia żeby dowiedzieć sie podstawowe info.

Ja z doświadczenia wiem jacy ludzie potrafią być chamscy i perfidni. Albo wkrecac wały tak grube jak w walcu drogowym. Sam przejechałem sie kiedys na minie jak byłem młodszy i teraz uważam jak szukam motocykla.

Komentarze moje dodałem w celu objaśnienia tego moto dla ludzi którzy zadawali pytania. Zwróciłem uwagę na rzeczy jakie rzuciły mi się w oczy. Więc nie musisz na mnie używać siły perswazji w postaci potrójnych znaków interpunkcyjnych. :smoke:
Przyszedł Pan i zobaczywszy pracę naszą był zadowolony, zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...
rav143
Użytkownik
 
Posty: 69
Dołączył(a): Śr sty 02, 2013 1:37 am
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 36
Imię: Rafał
Motocykl: ETZ150/*/DR650,CB500
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości