[S] Oryginalne crash-pady

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[S] Oryginalne crash-pady

Postprzez Bosman78 » Wt sty 22, 2013 8:51 pm

Jeśli ktoś by chciał to mam do sprzedania.
http://allegro.pl/show_item.php?item=2971304813
sugeruję jednak mocować do ramy mocowania-chłodnicy- bezpieczniej widziałem tak kilka CBFek
„Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego faktu w słowa...”
Avatar użytkownika
Bosman78
Maniak
 
Posty: 1261
Dołączył(a): Cz mar 31, 2011 6:26 pm
Lokalizacja: Wawa
Wiek: 45
Motocykl: vStrom
W siodle: <100 kkm

Re: Oryginalne crash-pady

Postprzez raphi » Wt sty 22, 2013 9:39 pm

:lol: :lol:
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14115
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Oryginalne crash-pady

Postprzez Bosman78 » Śr sty 23, 2013 7:25 am

proszę się nie śmiać takie były zamontowane oryginalnie w ASO :thumbup: wiem, że opinie są podzielone co do crash-padów stąd nie nalegam, jeśli ktoś chce to mogę odsprzedać za 25% ceny
„Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego faktu w słowa...”
Avatar użytkownika
Bosman78
Maniak
 
Posty: 1261
Dołączył(a): Cz mar 31, 2011 6:26 pm
Lokalizacja: Wawa
Wiek: 45
Motocykl: vStrom
W siodle: <100 kkm

Re: Oryginalne crash-pady

Postprzez raphi » Śr sty 23, 2013 2:14 pm

Bosman78 napisał(a):proszę się nie śmiać takie były zamontowane oryginalnie w ASO :thumbup: wiem, że opinie są podzielone co do crash-padów stąd nie nalegam, jeśli ktoś chce to mogę odsprzedać za 25% ceny

Tak, podzielone :)
Dzielą się na tych co już mieli dzwona z nimi i na tych co jeszcze nie mieli ;)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14115
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Oryginalne crash-pady

Postprzez Jurek » Śr sty 23, 2013 2:16 pm

Bosman nie reformowalny :msn-wink:
Jurek
 

Re: Oryginalne crash-pady

Postprzez Wojtek » Śr sty 23, 2013 3:26 pm

raphi napisał(a):
Bosman78 napisał(a):proszę się nie śmiać takie były zamontowane oryginalnie w ASO :thumbup: wiem, że opinie są podzielone co do crash-padów stąd nie nalegam, jeśli ktoś chce to mogę odsprzedać za 25% ceny

Tak, podzielone :)
Dzielą się na tych co już mieli dzwona z nimi i na tych co jeszcze nie mieli ;)


Raphi a moze rowinies temat ,jestem zintereowany ale nie koniecznie takimi ,moze inne sa lepsze ,dlaczego te akut=rat maja byc zle ,co sie dzieje w razie upadku ? Ciekaw jestem Waszej opini
Wojtek
Użytkownik
 
Posty: 31
Dołączył(a): N lis 04, 2012 6:06 pm
Imię: Wojtek
Motocykl: CBF 600 N
W siodle: >300 kkm

Re: Oryginalne crash-pady

Postprzez raphi » Śr sty 23, 2013 3:31 pm

Wojtek napisał(a):
raphi napisał(a):
Bosman78 napisał(a):proszę się nie śmiać takie były zamontowane oryginalnie w ASO :thumbup: wiem, że opinie są podzielone co do crash-padów stąd nie nalegam, jeśli ktoś chce to mogę odsprzedać za 25% ceny

Tak, podzielone :)
Dzielą się na tych co już mieli dzwona z nimi i na tych co jeszcze nie mieli ;)


Raphi a moze rowinies temat ,jestem zintereowany ale nie koniecznie takimi ,moze inne sa lepsze ,dlaczego te akut=rat maja byc zle ,co sie dzieje w razie upadku ? Ciekaw jestem Waszej opini

Rozwijałem temat na forum już nie raz - i nie tylko ja. Przewałkowane. Poszukaj i poczytaj - znajdziesz pełny obraz sytuacji.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14115
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Oryginalne crash-pady

Postprzez Bosman78 » Śr sty 23, 2013 3:37 pm

Dyskusja jest zażarta i każda strona ma swoje racje.
Ja po namowie zdecydowałem się na gmole, aczkolwiek nie mam 100% przekonania czy pady są aż takie złe jak się o nich pisze. W ASO oferują i zakładają zarówno gmole jak i pady, śmię twierdzić, iż pady są bardzień popularne niż gmole. Ponoć gdzieś w sieci krążą zdjęcia powyrywanych dekli i mocowań na skutek upadku na „Pad” podejrzewam, iż są też pewnie zdjęcia skutków upadku na Gomla.
Znajomy miał szlifa niegroźnego, na Gmolu CBF600, przez co urwało mu:
• podnóżek,
• lusterko,
• klamkę,
• ciężarek od kierownicy
• rozwaliło manetkę.
Oczywiście można sobie tłumaczyć, że jak by poleciał na pad to pewnie wyrwało by mu pół silnika… choć tutaj nie jestem tego aż tak pewien pewien szczególnie przy małej przewrotce kiedy pad mocowany jest do ramy….
„Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego faktu w słowa...”
Avatar użytkownika
Bosman78
Maniak
 
Posty: 1261
Dołączył(a): Cz mar 31, 2011 6:26 pm
Lokalizacja: Wawa
Wiek: 45
Motocykl: vStrom
W siodle: <100 kkm

Re: Oryginalne crash-pady

Postprzez raphi » Śr sty 23, 2013 3:44 pm

Pewnie ;)
Ale na zlocie druga jedyna zielona CBF'a była z klejonym mocowaniem silnika - właśnie od upadku na crashpada.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14115
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Oryginalne crash-pady

Postprzez Wojtek » Śr sty 23, 2013 3:51 pm

wiem ze kolega che sprzedac cos a tu nie dzial do dyskusji ale powiem tak , mialem Harleya Electre ,389 kg zywej wagi z orginalnymi gmolami , kilka razy byly przewrotki na parkingu i to wlasnie gmole go uratowaly ,zatrzymywal sie w pozycji 45 stopni na gmolach wiec mam zaufanie do gmoli ale crash -padow jeszcze nie mialem ,do tych mialbym tylko jedna uwage ,sa jak dla mnie za dlugie o za malej powierzchni czolowej ,takie bardziej grzybkowate byly by lepsze chyba ,te jak na moj gust nawet przy pacnieciu na parkingu sie zegną a lbo zlamia przy mocowaniu ,moze sie myle,w konce to orginalne crash -pady ?
Wojtek
Użytkownik
 
Posty: 31
Dołączył(a): N lis 04, 2012 6:06 pm
Imię: Wojtek
Motocykl: CBF 600 N
W siodle: >300 kkm

Następna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości