[S] HONDA CBR 600 F4i polecam :)

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[S] HONDA CBR 600 F4i polecam :)

Postprzez Venom » N mar 03, 2013 12:34 pm

Venom
Nowicjusz
 
Posty: 12
Dołączył(a): So lis 03, 2012 6:07 pm
Wiek: 37
Imię: Piotrek
Motocykl: CBF 1000
W siodle: <100 kkm

Re: [S] HONDA CBR 600 F4i polecam :)

Postprzez szczęście » Wt mar 05, 2013 7:22 pm

kolego, czy to jest Twój sprzęt? czy możesz coś więcej o nim powiedzieć? koleżanka szuka takiego sprzęta ale musi być naprawdę pewny, może koledzy coś powiedzą więcej na jego temat? a może ktoś mieszka blisko i mógłby go obejrzeć bo my mamy około 500km?

będę bardzo wdzięczna w imieniu koleżanki :party:
szczęście
 

Re: [S] HONDA CBR 600 F4i polecam :)

Postprzez Venom » So mar 09, 2013 3:42 pm

szczęście napisał(a):kolego, czy to jest Twój sprzęt? czy możesz coś więcej o nim powiedzieć? koleżanka szuka takiego sprzęta ale musi być naprawdę pewny, może koledzy coś powiedzą więcej na jego temat? a może ktoś mieszka blisko i mógłby go obejrzeć bo my mamy około 500km?

będę bardzo wdzięczna w imieniu koleżanki :party:


Tak to mój motocykl, drugi obok CBF 1000, sprowadzony z Włoch, zarejestrowany i opłacony, ma takie lekkie ryski na krawędzi lewej owiewki, ale poprzedni właściciel to zaprawił delikatnie, nie rzuca się w oczy, w sumie nie widać, nic nie jest popękane czy uszkodzone, wiadomo sprzęt nie jest nowy, jednak stan bardzo bardzo dobry. Owiewka cała w kolorze na aukcji około 200 zł. Tak poza tym to nie ma innych wad. Prowadzi się prosto, ładnie wkręca się na obroty. Zaglądałem pod owiewki boczne, nie ma tam nic co by wzbudzało wątpliwości jeśli chodzi o stan moto. Jest naprawdę czysty i jak na swoje lata w super stanie. Oponki z 2010 i 2011 r, napęd przed połową, klocki bardzo dobre. Myślę, że nikt się nie rozczaruje po przyjeździe.

P.S. nie wiem czy Twoja koleżanka nie dzwoniła do mnie bo rozmawiałem w tygodniu z panią z Gdańska, która była zainteresowana zakupem.
Venom
Nowicjusz
 
Posty: 12
Dołączył(a): So lis 03, 2012 6:07 pm
Wiek: 37
Imię: Piotrek
Motocykl: CBF 1000
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości