[S] Spodnie Modeka Denali M

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[S] Spodnie Modeka Denali M

Postprzez perkask » Cz mar 21, 2013 3:23 pm

Witajcie,

Mam do sprzedania spodnie Modeka Denali, rozmiar M. Spodnie są dokładnie takie jak tu: http://www.modeka.pl/pl/produkty/#!box/denali/191/2/m.
Kupiłem je w maju 2012, ale ponieważ to moje pierwsze spodnie motocyklowe, to nie trafiłem z rozmiarem i są odrobinę za duże. Miałem je założone dosłownie dwa razy, więc są w stanie idealnym. Cena sklepowa 820, proponuję 600 (do rozsądnej negocjacji).

Zdjęcia rzeczywiste oraz wymiary prześlę zainteresowanym osobom, najlepiej proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam,
Patryk
perkask
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz mar 21, 2013 3:15 pm
Imię: Patryk
Motocykl: CBF 600 N/A
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Spodnie Modeka Denali M

Postprzez Monte Christo » Cz mar 21, 2013 3:58 pm

Nie chcesz się z nami najpierw przywitać? :msn-wink:
W tym miejscu?
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Spodnie Modeka Denali M

Postprzez mausus » Cz mar 21, 2013 8:47 pm

kultura wymaga pzrywitania...a cena spodni bez szału..
przy odrobinie szczescia w Modece mozna miec pare procen rabatu i te spodnie w tej cenie nowe kupic :)
zdrada.. przesiadka na fz8..nie znalazłem fajnej cf 1000 :(
Avatar użytkownika
mausus
Znawca
 
Posty: 267
Dołączył(a): Cz lip 12, 2012 9:04 pm
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 45
Imię: Grześ
Motocykl: fz 8
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Spodnie Modeka Denali M

Postprzez perkask » Wt mar 26, 2013 7:16 am

Oczywiście, macie rację. Błąd naprawiony! Dzięki za zwrócenie uwagi i sorki za mój brak ogłady :) To pewnie dlatego, że nie jestem zbytnim bywalcem forów internetowych...

@mausus: Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą w sprawie ceny. Jeśli w Modece dostaniesz ok. 10% rabatu, to masz 760zł. Ja zaproponowałem 600zł z opcją negocjacji - powiedzmy 10%, co daje 540zł. Wówczas różnica wynosi ponad 200zł, co nie jest bez znaczenia. No a spodnie tak jak napisałem są w idealnym stanie, bo miałem je dwa razy na tyłku :) Tak naprawdę to one są nowe, ale uczciwość wymaga, aby sprzedać je jako używane.

Pozdrawiam,
Patryk
perkask
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz mar 21, 2013 3:15 pm
Imię: Patryk
Motocykl: CBF 600 N/A
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości