[S] Honda CBF600S ABS rocznik 2004

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[S] Honda CBF600S ABS rocznik 2004

Postprzez Potul » Wt kwi 09, 2013 8:21 am

Sprzedam swoje maleństwo Honda CBF600 w wersji SA z 2004 roku. Przebieg ~72kkm przebieg nie kręcony, zarejestrowana, przegląd ważny do połowy sierpnia 2013. Sprzęt uniwersalny nadający się świetnie do codziennej jazdy po mieście jak i w długie trasy. Dzięki regulowanej wysokości kanapy kierowcy jest idealny dla osób niskich. Sam mam tylko 170cm wzrostu i dosięgam na nim całymi stopami do ziemi i nie jest to jeszcze najniższe położenie na regulacji. Świetny na pierwszy motocykl.

Motocykl jest wyposażony w:
  • ABS,
  • pełne gmole,
  • centralną podstawkę,
  • carbonowy pięknie brzmiący wydech iXil (zdjęcia niedługo),
  • podgrzewane manetki,
  • regulację wysokość kanapy kierowcy,
  • obie klamki kute,
  • stelaż pod centralny kufer (za dopłatą oddam kufer Kappa widoczny na zdjęciach, mieści dwa kaski integralne),
Dorzucam:
  • oryginalny zestaw przerdzewiałych kluczy ;),
  • książkę serwisową,
  • instrukcję obsługi niestety nie po naszemu.
Jestem jej pierwszym właścicielem w kraju. Motocykl był sprowadzony z Szwajcarii w 2011. Gdy go kupiłem miał najechane 64400km, bezwypadkowy i prosty. Jak widać na zdjęciach jest po kilku szlifach. Pierwszy na prawą stronę miał właściciel w Szwajcarii drugi na prawą dołożyłem na moto mikołajach w 2012 przy porywającej prędkości 0-5km/h i potwierdzam moto na śniegu o grubości 5cm+ za dobrze drogi się nie trzyma pionu. Na tyle niefortunnie upadłem, że połamałem czachę i obudowe zegarów i pogiąłem klamkę hamulca. Czachę i obudowę wymieniłem na "nowe" kompletne, a klamkę na kutą. Szlif na lewą miałem jeszcze w 2011 na torze kartingowym w Lublinie przy małej prędkości po nim też wymieniłem klamkę sprzęgła na kutą. We wszystkich przypadkach gmole spisały się wyśmienicie jedyne co ucierpiało poza owiewkami i gmolami to lekkie otarcia na lusterkach i wspomniane wcześniej powyginane klamki. Owiewek nie robiłem bo szkoda mi było pakować kasę w pierwsze moto, które z reguły często leży. Jest też jak widać lekka skaza na lewej owiewce przy kanapie i takim go kupiłem. Z resztą co ja wam będę tu bajdurzył trzeba przyjechać i zobaczyć samemu, że to nic strasznego ot zwykłe otarcia tyle że ja nie boję się napisać i pokazać, że moto ma typową historię jak to większość motocykli z drugiej ręki w naszym pięknym kraju. Tak jak sam bym nie chciał dymać 300km w jedną stronę oglądać parcha bo sprzedający nie omieszkał wspomnieć o tym czy o tamtym mankamencie tak też nie życzyłbym komuś tego samego.
Serwisowany w Lublinie w Moto-GP gdzie na miejscu można sprawdzić historie co było robione przez czas kiedy moto jeździ pode mną. Posiadam wydruki ze wszystkich akcji serwisowych i przeglądów. Opony (Bridgestone Battlax) przejadą jeszcze wiele tys. km to samo tarcze i napęd. Kontakt na PW lub 602221186. W tygodniu oględziny możliwe jedynie po godzinie 16-tej w weekend o prawie każdej porze zależnie jak się umówimy.
Motocykl zadbany i przygotowany do sezonu. Świeżo po wymianie oleju (Motul 5100 10w40) + filtr, a pod koniec sezonu 2012 miał robioną regulację i czyszczenie gaźników oraz założony nowy filtr powietrza. W styczniu 2013 wymieniłem gumy na podnóżkach pasażera na nowe z racji, że stare popękały i zamierzam jeszcze dorzucić ciężarki kierownicy oraz oddać szybę do specjalistów by ją lekko odnowili jeżeli wcześniej go nie sprzedam.

Cena specjalnie dla forumowiczów: 10000PLN oczywiście do negocjacji


Zdjęcia (wrzesień 2012 jeszcze bez tłumika iXila i przed grudniową parkingówką) bardziej aktualne wrzucę gdy będę miał czas je zrobić:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Gmole po odmalowaniu (ten prawy teraz już tak ładnie nie wygląda znów jest lekko zadrapany :/)
ObrazekObrazek
To na razie jedyne foto z tłumikiem iXila.
Obrazek
Avatar użytkownika
Potul
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 9:48 am
Motocykl: '04 CBF600S/A
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF600S ABS rocznik 2004

Postprzez Potul » Śr kwi 10, 2013 9:57 am

Zapomniałem dodać, że oryginalny tłumik dalej posiadam i oddam gratis jeżeli będzie taka wola kupującego by go wziąć.
Avatar użytkownika
Potul
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 9:48 am
Motocykl: '04 CBF600S/A
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF600S ABS rocznik 2004

Postprzez Potul » Pn kwi 15, 2013 8:37 pm

Wrzucam obiecane wcześniej aktualne zdjęcia.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Potul
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 9:48 am
Motocykl: '04 CBF600S/A
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF600S ABS rocznik 2004

Postprzez Potul » So kwi 20, 2013 7:47 pm

Nieaktualne sprzedany.
Avatar użytkownika
Potul
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 9:48 am
Motocykl: '04 CBF600S/A
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości