[PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Postprzez skorek11xn » Pn lip 29, 2013 9:50 pm

Cześć wszystkim,
Niestety z wielkim żalem muszę sprzedać swoje małe, dwukołowe marzenie, na rzecz większego czterokołowego, rodzinnego powozu. Podam zatem kilka szczegółów. Motocykl został sprowadzony w 2011 roku do Polski z przebiegiem 74k km, a w maju 2012 roku został przeze mnie kupiony. Stan techniczny był bardzo dobry, wizualny dobry (Nieudolnie polakierowana lewa przednia owiewka, malutki odprysk na prawej przedniej owiewce, pękniety błotnik przy śrubie mocującej, obywdwie tylne owiewki delikatnie pęknięte przy śrubach mocujących). Na dzień dobry wymieniłem olej i filtr oleju, sprawdziłem hamulce, wymieniłem cały zestaw napędowy oraz obydwie zębatki. Doposażyłem motocykl w podgrzewane manetki OXFORD HotGrips, handbary, tankbag NAXA 25L, sakwy boczne METRO 2x 60L, uchwyt na GPS z pokrowcem na PDA do 3,5", kufer centralny Givi Maxia E55 Tech i dodatkowe światła STOP. Sezon 2012 zamknąłem z przebiegiem 81k km. Sezon teraźniejszy zacząłem od inspekcji całego motocykla, w lutym został wymieniony olej oraz filtr, a także wymienione zostały opony na nowe Michelin Pilot Road 2CT. Dokupiłem również blokadę na tarczę hamulcową firmy OXFORD. W czerwcu złapałem gumę. Uszkodzenie opony było jednak na tyle niewielkie, że dało się je naprawić kołkiem. Na początku sezonu wyjeżdżając z garażu zaliczyłem glebę parkingową na śliskim asfalcie przez co delikatnie skrzywiła się nóżka hamulca nożnego. Także niedawno uszkodzeniu uległ sterownik manetek, w serwisie niestety nie udało się zdjąć prawej manetki bez jej uszkodzenia, zatem gwarancja przepadła. Aktualnie motocykl ma założone oryginalne manetki. W dniu dzisiejszym przebieg motocykla wynosi 83700km i jest jak najbardziej prawdziwy, posiadam również niemieckie faktury i dokumenty, 2 komplety kluczyków(stacyjka + kufer + blokada na koło). Chciałbym zaznaczyć, że klucze są dorabiane, ponieważ obydwa zgubiłem przez swoją nieuwagę. Bak również nosi ślady po tankbagu - taka uwaga. Teraz już wiem, że pod tankbag trzeba umieścić jakąś folię lub cienką piankę bo cholerstwo rysuje bak.

Dane:
  • Model: Honda CBF600S + ABS
  • Przebieg: 87300km
  • Kolor: Czerwony
  • Pochodzenie: Niemcy
  • Kraj aktualnej rejestracji: Polska
  • Przegląd: 15 IV 2014
  • Ubezpieczenie: OC - 13 V 2014
  • Wyposażenie:
    • Kufer GIVI Maxia E55 Tech + dodatkowe światła STOP
    • Blokada na koło z alarmem i czujnikiem ruchu OXFORD
    • Sakwy boczne Metro 2x 60L
    • Tankbag NAXA 25L
    • Uchwyt GPS z pokrowcem na telefon lub PDA
    • Akcesoryjne siedzenie BAXTER w kolorze czerwono-czarnym
    • Czarne handbary UFO
    • Stopka centralna HONDA

Zdjęcia: http://sdrv.ms/14uD0aS
Allegro: http://allegro.pl/pilne-honda-cbf600s-abs-2006-duzo-dodatkow-i3435796686.html

Motocykl można zobaczyć w Bytomiu, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym na nr: 790-485-478
Więcej zdjęć mogę wysłać na e-mail'a po wcześniejszym kontakcie na PW lub telefonicznie.
Cena jaka mnie interesuje to 14500. Nie więcej, nie mniej.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
skorek11xn
Użytkownik
 
Posty: 97
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2012 6:24 pm
Wiek: 31
Imię: Maciej
Motocykl: Zimowa sześćseta
W siodle: <100 kkm

Re: [PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Postprzez Vojciech » Wt lip 30, 2013 7:21 am

I to jest konkretny opis sprzedawanej maszyny. Super dokumentacja i opis. Od razu wiadomo czego się spodziewać. A nie "honda-niefazer-niebandit-igiełka-pipełka".
Szacunek !
Avatar użytkownika
Vojciech
Użytkownik
 
Posty: 180
Dołączył(a): Śr sie 22, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 38
Motocykl: CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: [PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Postprzez Turos » Wt lip 30, 2013 10:38 am

To samo chciałem napisać. Ja bym podkleił to ogłoszenie jako wzór pisania ogłoszenia na naszym forum !
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7619
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: [PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Postprzez skorek11xn » Wt lip 30, 2013 4:44 pm

Mam tylko nadzieję że ktoś się nią zainteresuje, naprawdę szybko muszę kupić samochód :sad:
Avatar użytkownika
skorek11xn
Użytkownik
 
Posty: 97
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2012 6:24 pm
Wiek: 31
Imię: Maciej
Motocykl: Zimowa sześćseta
W siodle: <100 kkm

Re: [PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Postprzez Piotrek » Wt lip 30, 2013 10:13 pm

turos napisał(a):To samo chciałem napisać. Ja bym podkleił to ogłoszenie jako wzór pisania ogłoszenia na naszym forum !




ee! a co Ci sie w moim ogloszeniu nie podoba? tez podałem wszystko jak jest. Czy to moja wina, ze niczego sobie nie uszkodziłem w motocyklu? :msn-wink:
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: [PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Postprzez menel » Śr lip 31, 2013 4:59 am

Piotrek napisał(a):ee! a co Ci sie w moim ogloszeniu nie podoba?


Zdecydowanie cena, podejrzewam. Gdybyś wystawił za 10 000 i dodał że jesteś niepalący, ogłoszenie stałoby się wzorem :biggrin:
Avatar użytkownika
menel
Maniak
 
Posty: 1756
Dołączył(a): So lis 27, 2010 9:55 am
Lokalizacja: miasto meneli
Motocykl: CBF1000FA

Re: [PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Postprzez Piotrek » Śr lip 31, 2013 6:37 am

nie no, żartowałem w sumie, ot taki OT zeby zmasakrować watek jak zwykle.

A cena mojego zaporowa, bo w sumie to chyba nie chce sprzedać :-) Ale biorąc pod uwage stan, kilometry, dodatki, no i gwarancje, to chyba calkiem przyzwoicie. W sumie to z ta gwarancja sie zdziwilem, bo zasugerował mi to Raphi, ze taka maszyna może dostac, zadzwonilem i okazalo sie, ze bez problemu w Hondzie dadza na moj moto.
Ale teraz znowu duzo pojezdzilem i w sumie to w zasadzie juz prawie nie chce sprzedac, wiec cene trzymal juz bede.


Widzialem, że Swoj juz pchnąłeś, gratuluję. Dałes dobra cene wiec poszla.


Kolego Skorek - nie wkurzaj się, że Ci masakruje watek, ale tak juz mam i taki tu zwyczaj. Popatrz na to z drugiej strony - podbijam Ci zainteresowanie ogłoszeniem, pojawiaja sie w nim nowe watki, żyje wiec jest szansa na sprzedaż. Wiesz jak to jest - grunt żeby mówili o tym :-)
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: [PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Postprzez menel » Śr lip 31, 2013 6:50 am

Piotrek napisał(a):Widzialem, że Swoj juz pchnąłeś, gratuluję. Dałes dobra cene wiec poszla.


Nie, nadal do wzięcia. Też myślę że cena bardzo odpowiednia, zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny powszechnie spotykanej padliny.
Avatar użytkownika
menel
Maniak
 
Posty: 1756
Dołączył(a): So lis 27, 2010 9:55 am
Lokalizacja: miasto meneli
Motocykl: CBF1000FA

Re: [PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Postprzez Piotrek » Śr lip 31, 2013 6:58 am

acha, zmylila mnie ta szybka informacja w dziale kupie:

viewtopic.php?f=35&t=3438

Jakos tak sie zasugerowalem, ze poleciles i od razu kupiony :-)
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: [PILNE] Czerwona Honda CBF600S ABS 2006 +Dużo dodatków

Postprzez skorek11xn » Śr lip 31, 2013 8:43 am

Oj tam oj tam :D patrzac na zainteresowanie to chyba nie uda mi sie go sprzedac w 2 tygodnie :(
Avatar użytkownika
skorek11xn
Użytkownik
 
Posty: 97
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2012 6:24 pm
Wiek: 31
Imię: Maciej
Motocykl: Zimowa sześćseta
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości