CBF 600 s 2004 sprzedam :(

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

CBF 600 s 2004 sprzedam :(

Postprzez blady2111 » So wrz 14, 2013 11:41 am

Niestety chęć polatania na Dl 650 w przyszłym sezonie, nijako zmusza mnie do sprzedania mojego Chaberka. Ostateczne zdanie podejmie moja luba która powoli staram się namówić aby przejęła po mnie sprzęt ale nie sadzę żeby się zgodziła ( brak prawka i obawy że się zaraz będzię gleba :D ). Tak więc na razie wystawiam na forum, wkrótce pewnie wrzucę na jakiś portal. Cena jest jaka jest ale oczywiści podlega negocjacji. Jeśli teraz się nie sprzeda to ponowie ogłoszenie na początek przyszłego sezonu. Przy motocyklu zrobiłem nie wiele, była regulacja zaworów, gaźników. Sam wymieniłem olej oraz uszczelniacze w lagach bo już było źle, wymieniłem równiez opony na Diablo strada ( przejechałem na nich 2 tyś ). Dla mnie sezon już się skończył tak więc na przyszły planowałem wymienić olej oraz płyn hamulcowy oraz napęd który na moje amatorskie oko wytrzyma max 2 tys km. Motocykl miał jedną parkingówkę o której wiem i na więcej nie wygląda. Mnie na szczęście nie przydarzyło się nic podobnego. Skutek "parkingówki " owiewka delikatnie przerysowana + pad + delikatnie dekel honda - który został przemalowany czarnym sprayem, oraz pekniety zadupek. Nie malowałem nie wymieniałem gdyż sam obawiałem się gleby i planowałem to zrobić na kolejny sezon. Poza tym motocykl wygląda ładnie i super się prowadzi. Żadnych luzów, ograniczniki w kierownicy nietknięte, łożysko główki wg mnie również okey, nic się nie dzieje co zagrażało by kierownikowi/kierowniczce podczas prowadzenia. Co do przebiegu to sam zrobiłem około 3 tyś , poprzednik również Sosnowiczanin też nie wiele zrobił gdyz na stałe przebywa poza granicami kraju. Wg mnie oryginalny ale każdy ma swoje zdanie :P Dosyć tego pisania, poniżej link do zdjęć :

https://plus.google.com/u/0/photos/1125 ... 4988697233

Cena 10400 zł.
Avatar użytkownika
blady2111
Znawca
 
Posty: 365
Dołączył(a): Wt sie 21, 2012 5:42 am
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiek: 43
Imię: Marcin
Motocykl: T7
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 600 s 2004 sprzedam :(

Postprzez blady2111 » N sty 05, 2014 3:26 pm

Podbijam :D

Cena 9600 zł + nowy napęd który został zamówiony - DID .

aktualny przebieg 26700.
Avatar użytkownika
blady2111
Znawca
 
Posty: 365
Dołączył(a): Wt sie 21, 2012 5:42 am
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiek: 43
Imię: Marcin
Motocykl: T7
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości