CBF 600 N Warszawa

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

CBF 600 N Warszawa

Postprzez philipo » N kwi 06, 2014 11:15 pm

Witajcie,
Sprzedam swoją CBF. Motocykl na jesieni 2012 r został sprowadzony z Włoch. W 2013 Motocykl przeszedł pełen serwis na najlepszych częściach. Wymieniłem oleje (silnik,lagi), filtry, płyny, akumulator i tylna opona, na której przejechałem 3 tyś km. W 2014 wymieniłem przednią oponę, klocki, olej i filtr. Napęd jest w bardzo dobrym stanie. Posiada drobne rysy po parkingówkach, ale jest bezwypadkowy. Motocykl dodatkowo jest wyposażony w małą owiewkę, crashpady, oryginalny duży kufer na 2 kaski zamocowany na oryginalnym uchwycie, duże boczne sakwy (max 70l) ze stelażami, gniazdo zapalniczki pod GPS, oryginalny zestaw kluczy, dwa kluczyki oraz stopkę centralną. Honda nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego. Wartość poniesionych inwestycji to ok 2500zł. Ma mały przebieg 26 000km. Przegląd techniczny do października 2014. Motocykl serwisowany w MotoCar Filipczuk na najlepszych materiałach. Garażowany, chuchany i dmuchany. Moje oczko w głowie. Sprzedaję ponieważ planuję daleką turystykę. W innym razie na pewno bym nie sprzedawał. Kontakt Paweł 785 878 536

http://allegro.pl/honda-cbf-600n-doinwe ... 22920.html
Avatar użytkownika
philipo
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn lip 01, 2013 10:15 pm
Motocykl: CBF 600 N
W siodle: <100 kkm

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości