HONDA CBF 500 ABS 2006r

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

HONDA CBF 500 ABS 2006r

Postprzez maxr1 » N kwi 20, 2014 6:52 pm

Witam
Sprzedam Honde CBF 500
motocykl posiada ABS przód tył , 58 koni mocy , gmole i system smarowania łańcucha firmy Scottoiler. po wymianie oleju i filtrów , nowa opona wymieniona 29.03.2014
przebieg 30700 km i cały czas rośnie :)
Motocykl można obejrzeć w Limanowej
Stan mechaniczny bardzo dobry
stan wizualny do lekkich poprawek
więcej informacji udzielam telefonicznie.

Zamienię za SUPERMOTO lub zarejestrowanego cross-a powyżej 40 koni lub inny motocykl ,rozważę każdą propozycję :)
Cena:5700 PLN


http://olx.pl/oferta/honda-cbf-500-abs- ... 555Eh.html
maxr1
Użytkownik
 
Posty: 29
Dołączył(a): Śr lut 12, 2014 10:08 pm
Imię: max
Motocykl: HONDA CBF 500
W siodle: <100 kkm

Re: HONDA CBF 500 ABS 2006r

Postprzez raphi » Pn kwi 21, 2014 6:40 am

Heh. Nieuszkodzony czyli powypadkowy ale naprawiony? Na moje krzywe oko to chlodnica jest krzywo. Zmaltretowany, życia łatwego nie miał. W terenie nim jezdziles, to pewne. To sprzęt szosowy, ja bym się przyjrzał geometrii. Generalnie to cenę mocno zawyżyłeś.

Kupujący moim zdaniem powinni bardzo dokładnie sprawdzić motocykl i/lub mocno negocjować cenę.

Słusznie, że zmieniasz. CBFa już długo jazdy po krzakach nie wytrzyma.

Aha, zegary udało się wymienić? Wentylator od Cebuli też podpasował? Bezpieczniki już się trzymają?

Nie piszesz w ogłoszeniu nic o dzwonie...
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: HONDA CBF 500 ABS 2006r

Postprzez Polbaj » Pn kwi 21, 2014 8:06 pm

Jeśli brak przedniego błotnika, i ogólny "zmęczony stan" to wg Ciebie stan bardzo dobry, do lekkich poprawek to coś mi tu śmierdzi... :scared: A zegary to z jakiego trupa przykleiłeś bo chromowanych to ten model chyba nie miał, tylko czarne?
Mój rumak http://hoonda.pl/viewtopic.php?f=26&t=2867


Błąd jest przywilejem filozofów,
tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Avatar użytkownika
Polbaj
Miłośnik
 
Posty: 782
Dołączył(a): N maja 20, 2012 12:22 pm
Lokalizacja: Katowice
Wiek: 45
Imię: Paweł
Motocykl: Honda CBF600 SA `04
W siodle: <100 kkm

Re: HONDA CBF 500 ABS 2006r

Postprzez maxr1 » Wt kwi 22, 2014 8:42 pm

raphi napisał(a):Heh. Nieuszkodzony czyli powypadkowy ale naprawiony? Na moje krzywe oko to chlodnica jest krzywo. Zmaltretowany, życia łatwego nie miał. W terenie nim jezdziles, to pewne. To sprzęt szosowy, ja bym się przyjrzał geometrii. Generalnie to cenę mocno zawyżyłeś.

Kupujący moim zdaniem powinni bardzo dokładnie sprawdzić motocykl i/lub mocno negocjować cenę.

Słusznie, że zmieniasz. CBFa już długo jazdy po krzakach nie wytrzyma.

Aha, zegary udało się wymienić? Wentylator od Cebuli też podpasował? Bezpieczniki już się trzymają?

Nie piszesz w ogłoszeniu nic o dzwonie...


Po terenie to się nią jeździło ale to było coś w stylu lekki szuter :) , no motor miał szlif ale jeśli chodzi o ramę i inne takie to na 95% prosta , nie byłem na geometrii ale wiem jak moto powinno się prowadzić :) , też tak sądzę że cena za wysoka , ale warto zwrócić uwagę że ceny wahają się od 5 tyś w górę za modele sprowadzane z zagranicy + 1000zł za przerejestrowanie :thumbsup:
zegary działają :D co do chłodnicy i wentylatora kwestia zmiany koszt 400-600zł , a bezpiecznik wybijało przez wentylator :P
maxr1
Użytkownik
 
Posty: 29
Dołączył(a): Śr lut 12, 2014 10:08 pm
Imię: max
Motocykl: HONDA CBF 500
W siodle: <100 kkm

Re: HONDA CBF 500 ABS 2006r

Postprzez maxr1 » Wt kwi 22, 2014 8:56 pm

Dodam tylko tyle mam kolegę co kupić FMX-a za ponad 7 tyś zł , okazało się ze rama jest spawana i tak krzywa że moto znosi , robi dwa ślady , wydał dużo kasy za geometrię i teraz płacze bo motorem się jeździć nie da , CBF może nie piękna i dostała swoje , ale krzywa to ona nie jest :thumbsup: , co do reszty to wszystko do uzgodnienia :D , a i błotnika nie ma bo nie zdążyłem zakupić :D są ważniejsze sprawy takie jak nowy olej , nowa opona czy regulacje :) , jeśli ktoś patrzy tylko na wygląd motorka to pozdrawiam , według mnie lepiej wydać te 5300zł po negocjacji niż coś za 7-8 tyś zł z rozlatującym się silnikiem :clap:
maxr1
Użytkownik
 
Posty: 29
Dołączył(a): Śr lut 12, 2014 10:08 pm
Imię: max
Motocykl: HONDA CBF 500
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości