[Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Re: [Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Postprzez Wesoły Dyzio » N maja 17, 2015 8:27 am

klemens napisał(a):A ja pojechałem obejrzeć KozęAdolfa (przed kupnem) i sprzedający dał mi moto i kluczyk i .. poszedł sobie. Fakt, że na podwórku zostało moje auto i... żonka. Jak wróciłem, to gadali sobie w najlepsze (byli już na TY) i w ogóle się mną nie interesowali. :scared:

No to jednak idioci się zdarzają :wacko:
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: [Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Postprzez mickonr » N maja 17, 2015 8:54 am

Wesoły Dyzio napisał(a):No myślę, że bez kasy na stole to chyba nikt nie da sprzętu na próbę. Taki sprzedający byłby chyba kompletnym idiotą :scared:


Na jesień jak przymierzałem się do różnych motocykli to pojeździłem sobie kilkoma maszynami... Ogólnie ludzie pożyczają, bez większych problemów. Co najwyżej kluczyki do auta trzeba zostawić chociaż to też nie reguła ;))

Jak sam sprzedawałem CB500 czy SV650 to też nie robiłem problemów i nie kazałem zostawić kasy... Jedyny warunek to prosiłem o okazanie prawa jazdy i patrzyłem czy kupujący ma dłużej prawko niż dwa lata, a jak podjechał na własnym moto to nawet tego nie sprawdzałem ;)

Młody napisał(a):W poniedziałek chciałbym zamknąć temat egzaminu na A bo bez tego kiepsko z jazdą próbną na którą zapraszasz.


Yyy? 1000 na pierwsze moto? Chyba, że wcześniej latałeś bez prawka, ale jak na pierwszy to jak dla mnie pomysł chory... Litr może ma tylko 98 koni, ale ma dość duży moment... A to oznacza, że od samego dołu wyrywa do przodu jak szalony. Przez małą moc nie jest w stanie jechać 300 tylko 230, ale dzięki swojemu momentowi nie jednego sporta potrafi zostawić w tyle przy starcie na zielonym....
Bez litra nie ma zabawy...

Czyta się: Mickon®
Avatar użytkownika
mickonr
Znawca
 
Posty: 204
Dołączył(a): Wt gru 16, 2014 10:49 am
Lokalizacja: Urodzony w Częstochowie, zamieszkał w Chorzowie.
Wiek: 39
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF1000A
W siodle: <100 kkm

Re: [Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Postprzez klemens » N maja 17, 2015 10:07 am

Wesoły Dyzio napisał(a):No to jednak idioci się zdarzają :wacko:

Eee, sprzedającym był bardzo zamożny gość, który miał w garażu park motocyklowy (i totalny brak czasu na jeżdżenie). Jakby co, nacisnąłby pilota od bramy i moje auto zostałoby aresztowane (wraz z żonką). Później okazało się, że był też lokalnym watażką, na życzenie którego urzędnicy maszerują w łykend do biur i sporządzają potrzebne dokumenty od ręki. Do tego gość przesympatyczny.
mickonr napisał(a):Yyy? 1000 na pierwsze moto?

Czy ja wiem? Egzaminy zdaje się teraz na szejsetach a nie na 125. CBF1000 jest łagodna i przewidywalna. Jak gość ma trochę siły w łapach przednich i tylnych, żeby w razie czego utrzymać moto, to nie widzę problemu.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: [Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Postprzez mickonr » N maja 17, 2015 7:47 pm

klemens napisał(a):Czy ja wiem? Egzaminy zdaje się teraz na szejsetach a nie na 125. CBF1000 jest łagodna i przewidywalna. Jak gość ma trochę siły w łapach przednich i tylnych, żeby w razie czego utrzymać moto, to nie widzę problemu.


Wybacz, ale będę polemizował. Nie bez powodu takie maszyny jak GS 500 czy CB 500 zostały uznane za typowe motocykle na "pierwsze moto", ponieważ są one lekkie i wybaczają naprawdę wiele błędów. Sam jak się przesiadłem z SV 650 na CBF 1000 to moc litra zrobiła na mnie wrażenie... Potrzebowałem połknąć kilka kilometrów by oswoić się z tą maszyną i jej wagą. Przesiadka z 170 kg maszyny na 250 kg zrobiła mi różnicę... Doświadczenie zdobywa się z czasem, więc moim zdaniem najlepiej zacząć od 500 ewentualnie od łagodnej 600 (CBF jest właśnie taką), a dopiero potem 1000.
Bez litra nie ma zabawy...

Czyta się: Mickon®
Avatar użytkownika
mickonr
Znawca
 
Posty: 204
Dołączył(a): Wt gru 16, 2014 10:49 am
Lokalizacja: Urodzony w Częstochowie, zamieszkał w Chorzowie.
Wiek: 39
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF1000A
W siodle: <100 kkm

Re: [Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Postprzez Turos » N maja 17, 2015 8:43 pm

Dyziu :) WOT to tablice rejestracyjne jak WB czy LLU, tylko dotyczą powiatu otwockiego. Sam teraz na takich jeżdzę z racji zameldowania. A tam gość się niechlubnie wypowiedział na temat osób mających tablice WOT na swoich pojazdach. A wiec pytam, co ma do mnie :hammer:
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7621
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: [Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Postprzez Wesoły Dyzio » Pn maja 18, 2015 1:18 pm

turos napisał(a):Dyziu :) WOT to tablice rejestracyjne jak WB czy LLU, tylko dotyczą powiatu otwockiego. Sam teraz na takich jeżdzę z racji zameldowania. A tam gość się niechlubnie wypowiedział na temat osób mających tablice WOT na swoich pojazdach. A wiec pytam, co ma do mnie :hammer:

OK, tylko zacytowałeś nie tego posta, więc nie skumałem.
BTW, to co on ma również do mnie ? Obrazek LLU jeszcze rozumiem :msn-wink: ale WPR :eek:
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: [Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Postprzez goramo » Pn maja 18, 2015 4:35 pm

turos napisał(a):Dyziu :) WOT to tablice rejestracyjne jak WB czy LLU, tylko dotyczą powiatu otwockiego. Sam teraz na takich jeżdzę z racji zameldowania. A tam gość się niechlubnie wypowiedział na temat osób mających tablice WOT na swoich pojazdach. A wiec pytam, co ma do mnie :hammer:


A co się dziwisz. Przecie to Wieś Obok Torów... :biggrin:

:msn-wink:
SR50 -> S53 -> ETZ150 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1000R + CB1300SA -> CB1300SA + XL650V -> CB1300SA + HH600 -> CB1300SA + CB1000RA

Always look on the bright side of life :-)
Avatar użytkownika
goramo
Nightmare
 
Posty: 8491
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 43
Imię: Mariusz
Motocykl: Honda x 2
W siodle: 100-200 kkm

Re: [Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Postprzez Wesoły Dyzio » Wt maja 19, 2015 8:31 am

goramo napisał(a):
turos napisał(a):Dyziu :) WOT to tablice rejestracyjne jak WB czy LLU, tylko dotyczą powiatu otwockiego. Sam teraz na takich jeżdzę z racji zameldowania. A tam gość się niechlubnie wypowiedział na temat osób mających tablice WOT na swoich pojazdach. A wiec pytam, co ma do mnie :hammer:


A co się dziwisz. Przecie to Wieś Obok Torów... :biggrin:

:msn-wink:

Obrazek
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: [Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Postprzez Młody » Cz maja 21, 2015 8:26 pm

turos napisał(a):Dyziu :) WOT to tablice rejestracyjne jak WB czy LLU, tylko dotyczą powiatu otwockiego. Sam teraz na takich jeżdzę z racji zameldowania. A tam gość się niechlubnie wypowiedział na temat osób mających tablice WOT na swoich pojazdach. A wiec pytam, co ma do mnie :hammer:


Turos, Turos.... Skoro spod WOT jesteś jak ja :cheers: powinieneś pamiętać stare dobre czasy. Nie wypowiadam się niechlubnie tylko z łezką w oku wspominam, a mam do tego niezbywalne prawo jako człowiek rodem z Otwockiego lasu. Przecież nie było nigdzie lepiej robionych "sztosów" niż we wspomnianym przeze mnie trójkącie... no chyba że jesteś z ciutek młodszego rocznika niż ja to możesz jednak nie pamiętać.

-patrick- napisał(a):bez przesady, to znowu nie jest sportowa R1... ja zaczynałem od 109 konnej Cbr zanim jeszcze zdałem prawko...i jakoś żyje. jak chłop ma rozum to sobie poradzi nawet na litrowej cbf.
bardziej raphi myśl o kasie na stole przed jazda bo paciak czy szlif może się nawet doświadczonym riderom przydarzyć ;)


Dzięki Patrick za wsparcie :smile: Głowę po środku mam, GSX-R mnie nie zabił kilka lat temu :smile: więc chyba dam radę. Poza tym ja nie mam zamiaru doginać.

A......A już mam. Co do kaucji równej wartości moto... inaczej bym sam nie chciał się ładować na cudzy sprzęt.
Natomiast jakiekolwiek jazdy próbne muszę odłożyć niestety na kilka dni z przyczyn zdrowotnych. Więc jak na sprzęt Raphiego ktoś wpadnie pierwszy... no cóż. Życie.
Every man has to die
But it's written in the starlight
Po naszemu i prościej... Co Ci pisane i tak Cię nie ominie.
Avatar użytkownika
Młody
Użytkownik
 
Posty: 108
Dołączył(a): So maja 09, 2015 10:09 pm
Lokalizacja: Otwock, Sufczyn
Wiek: 45
Imię: Jakub
Motocykl: Honda CBF 1000A '06
W siodle: <100 kkm

Re: [Sprzedam] Honda CBF 1000 ABS 2006 przebieg 30 tyś.

Postprzez Tiarus » Pt maja 22, 2015 6:31 am

Młody napisał(a):(ciach) no chyba że jesteś z ciutek młodszego rocznika niż ja to możesz jednak nie pamiętać.(ciach)


:lol: :lol: :lol:
Przeca Turoń jeszcze dopiero co nieletni był...
w tym roku legitkę na dowodzik wymienia...

Turoń - nawet po kablu "widać" żeś dzieciak i pelikanek
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości