Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Odpowiedz

Re: Sprzedam CBF1000 2007 akcesoria i mat.eksploatacyjne

Cz sty 21, 2016 8:07 pm

Hej,

Piękny sprzęt i dziękuję za ofertę, ale niestety mój limit cenowy znacząco odbiega od tego, ile sobie życzysz za swoją CBFkę.

Choć popatrzyć jest miło :)

Dzięki,
Andrzej

Re: Sprzedam CBF1000 2007 akcesoria i mat.eksploatacyjne

Pt sty 22, 2016 9:40 am

Zastanawiam się trochę nad tym jak Ty chcesz kupić zdrowego i pewnego litra w niższej cenie?
Jeśli nie masz tych 15 tyś to proponuję Ci skupić się na poszukiwaniu 600tki.
W polskich ogłoszeniach oczywiście znajdziesz litra taniej, ale zalecam tutaj wyjątkowo wzmożoną czujność! Trzeba dobrze prześwietlić sprzęta. Wyjątkowe okazje sporadycznie się zdarzają (2 - 3 razy do roku).

Litr Brylanta ma doskonałe, niemalże kompletne wyposażenie a do tego ma LeoVince! Motocykl z tymi wydechami ma 110 KM i 105 Nm! Mój miał właśnie tyle na hamowni - ten sam model, ten sam rocznik, ten sam kolor, te same wydechy - zobacz tutaj.

Przypuszczam, że można z tej ceny też coś jeszcze urwać :naughty:

Przemyśl to!

Re: Sprzedam CBF1000 2007 akcesoria i mat.eksploatacyjne

Pt sty 22, 2016 2:41 pm

raphi napisał(a):Zastanawiam się trochę nad tym jak Ty chcesz kupić zdrowego i pewnego litra w niższej cenie?
Jeśli nie masz tych 15 tyś to proponuję Ci skupić się na poszukiwaniu 600tki.
W polskich ogłoszeniach oczywiście znajdziesz litra taniej, ale zalecam tutaj wyjątkowo wzmożoną czujność! Trzeba dobrze prześwietlić sprzęta. Wyjątkowe okazje sporadycznie się zdarzają (2 - 3 razy do roku).

Litr Brylanta ma doskonałe, niemalże kompletne wyposażenie a do tego ma LeoVince! Motocykl z tymi wydechami ma 110 KM i 105 Nm! Mój miał właśnie tyle na hamowni - ten sam model, ten sam rocznik, ten sam kolor, te same wydechy - zobacz tutaj.

Przypuszczam, że można z tej ceny też coś jeszcze urwać :naughty:

Przemyśl to!

Popieram, lepiej pożyczyć trochę kaski, niż potem wydawać na naprawę "okazji". :|

Re: Sprzedam CBF1000 2007 akcesoria i mat.eksploatacyjne

Pt sty 22, 2016 6:55 pm

raphi napisał(a):Litr Brylanta ma doskonałe, niemalże kompletne wyposażenie a do tego ma LeoVince! Motocykl z tymi wydechami ma 110 KM i 105 Nm! Mój miał właśnie tyle na hamowni - ten sam model, ten sam rocznik, ten sam kolor, te same wydechy - zobacz tutaj.


To nawet nie wiedziałem że tak podnosi osiągi ten wydech. :bag: Chyba nie wykorzystywałem potencjału...
Może powinienem wyżej wycenić... :P

raphi napisał(a):Przypuszczam, że można z tej ceny też coś jeszcze urwać :naughty:


Pewnie, że można. :-)

Jak kupowałem ten motocykl to oglądałem takie za 13-14k. Były spawane, prostowane, lakierowane nie wiadomo gdzie. Radzę unikać takich motocykli...

Re: Sprzedam CBF1000 2007 akcesoria i mat.eksploatacyjne

Pt sty 22, 2016 7:08 pm

Same wydechy tyle nie dają, raczej ktoś kto je zakładał dołożył trochę kasy na przemapowanie kompa.

Re: Sprzedam CBF1000 2007 akcesoria i mat.eksploatacyjne

Pt sty 22, 2016 7:43 pm

rupert napisał(a):Same wydechy tyle nie dają, raczej ktoś kto je zakładał dołożył trochę kasy na przemapowanie kompa.

Rupert. Litry mają homologację na 98 KM - pewnie chodziło o kraje w których motocykl nie może mieć więcej niż 100 KM. Z natury one były zawsze nieco mocniejsze a pusty wydech tylko poprawiał sytuacje - głównie w niskim i średnim zakresie.

Kiedyś testowaliśmy chyba za zbyhem i mój ciągnął trochę lepiej z dołu ale zaraz potem różnica już była niemierzalna - szły równo. W każdym razie w moim zapialem 252 km/h (licznikowe).

Re: Sprzedam CBF1000 2007 akcesoria i mat.eksploatacyjne

N sty 24, 2016 2:32 pm

raphi napisał(a):Zastanawiam się trochę nad tym jak Ty chcesz kupić zdrowego i pewnego litra w niższej cenie?


To do mnie było pisane? Bo jeśli tak, to nie wiem skąd sobie wziąłeś to, że ja chcę litra kupić? :)

Re: Sprzedam CBF1000 2007 akcesoria i mat.eksploatacyjne

N sty 24, 2016 7:10 pm

Endriu21 napisał(a):
raphi napisał(a):Zastanawiam się trochę nad tym jak Ty chcesz kupić zdrowego i pewnego litra w niższej cenie?


To do mnie było pisane? Bo jeśli tak, to nie wiem skąd sobie wziąłeś to, że ja chcę litra kupić? :)


Pewnie dlatego że napisałeś w tym temacie, a raphi nie wiedział że Cię "ściągnąłem" z tematu o 600-ce. :)
A wracając do ceny to uważam że jest na pewno dobra za to co oferuję.

Re: Sprzedam CBF1000 2007 akcesoria i mat.eksploatacyjne

Wt sty 26, 2016 1:50 pm

raphi napisał(a):Rupert. Litry mają homologację na 98 KM - pewnie chodziło o kraje w których motocykl nie może mieć więcej niż 100 KM. Z natury one były zawsze nieco mocniejsze a pusty wydech tylko poprawiał sytuacje - głównie w niskim i średnim zakresie.

Kiedyś testowaliśmy chyba za zbyhem i mój ciągnął trochę lepiej z dołu ale zaraz potem różnica już była niemierzalna - szły równo. W każdym razie w moim zapialem 252 km/h (licznikowe).

A bo Ty wariat jesteś :naughty:

Mnie chodziło, że sam exhaust nie dorzuca tyle mocy, musi dolot temu sprostać, a i dawkowanie paliwa :msn-wink:

Re: Sprzedam CBF1000 2007 akcesoria i mat.eksploatacyjne

Wt sty 26, 2016 4:19 pm

Dobrze że przypomniałeś...
Zamontowany jest filtr powietrza K&N. :D
Odpowiedz