Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Odpowiedz

Re: Kamery sportowe

Cz lis 24, 2016 2:03 pm

Malta :thumbup:

Re: Kamery sportowe

Pt gru 02, 2016 10:50 am

-patrick- napisał(a):Malta :thumbup:



Kolega jeździ w jakiejś grupie ? :D Bo widze że poznaniak jak ja ;D

Re: Kamery sportowe

Pt gru 02, 2016 12:36 pm

raczej niespecjalnie...mamy "swoją" grupę kilku motocyklistów i razem się przemieszczamy ;)
nie mając Facebooka ciężko się gdzieś podczepić :D

Re: Kamery sportowe

Wt gru 13, 2016 11:01 am

VAT19, potrzebuję kamerkę, którą chcę używać jako rejestrator samochodowy i być może motocyklowy. Nie za drogo (np. do 400 zł). Co polecisz.

Re: Kamery sportowe

Pn gru 19, 2016 10:21 am

plitkin napisał(a):VAT19, potrzebuję kamerkę, którą chcę używać jako rejestrator samochodowy i być może motocyklowy. Nie za drogo (np. do 400 zł). Co polecisz.



W dobrej cenie mam SJ4000 z powerbankiem, na moto raczej średnio się sprawdzi ponieważ brakuje w niej stabilizacji obrazu ale jako rejestrator jak najbardziej.

Re: Kamery sportowe

Śr gru 28, 2016 2:38 pm

Sj4000 spokojnie do auta wystarcza. Ujdzie też jak zamontujesz na kasku ale na moto to już drgania niszczą nagranie.

Re: Kamery sportowe

Śr gru 28, 2016 7:23 pm

Jaka cena? Ma kabel do ładowania z "zapalniczki" i uchwyt samochodowy?

Re: Kamery sportowe

Cz gru 29, 2016 12:22 pm

plitkin napisał(a):Jaka cena? Ma kabel do ładowania z "zapalniczki" i uchwyt samochodowy?



Zestaw samochodowy trzeba dokupić i tam jest kabel i uchwyt https://vat19.pl/pl/akcesoria-do-kamer- ... odowy.html.

Łącznie wyjdzie Ci plus minus 300 zł.

Re: Kamery sportowe

Cz gru 29, 2016 6:17 pm

Ten zestaw samochodowy mógłbym w Poznaniu odebrać gdzieś? Mam sj4000 i właśnie by mi się przydał.

Re: Kamery sportowe

Cz gru 29, 2016 7:49 pm

VAT19 napisał(a):
plitkin napisał(a):Jaka cena? Ma kabel do ładowania z "zapalniczki" i uchwyt samochodowy?



Zestaw samochodowy trzeba dokupić i tam jest kabel i uchwyt https://vat19.pl/pl/akcesoria-do-kamer- ... odowy.html.

Łącznie wyjdzie Ci plus minus 300 zł.



Poproszę :) Wodoszczelna obudowa też jest? Jeżeli rozsądna cena - również poproszę. Sporo żegluję (sportowo) i ponagrywam sobie w takim razie). F-rę wystawiasz?
Podaj maila - załatwimy szczegóły.
Odpowiedz