Halogeny motocyklowe Givi S310 - używane

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Halogeny motocyklowe Givi S310 - używane

Postprzez Przemkry » Pn mar 20, 2017 6:51 pm

Mam do oddania w dobre ręce moje lampy halogenowe Givi S310. Lampy używane, jeździły na moim motocyklu przez dwa sezony. Wiązka razem z lampami została założona i zdemontowana w ASO Suzuki. W zestawie jest wiązka z bezpiecznikiem i przekaźnikiem, dwie lampy oraz włącznik na kierownicę. Ja zmieniałem włącznik ponieważ oryginalny ciężko się włączało w rękawicach. Dokupiłem podświetlany włącznik, który miałem zamontowany w V-stromie. Dokładam go do zestawu. Lampy spełniają normy homologacji oraz następujące parametry 12V, H3 55W. Można wstawić do nich żarówki H3 35W. Ja wymieniałem żarówki na lepsze niż były w oryginale *chyba philips ale nie pamiętam).
Lampy jako nowe do kupienia na rynku za około 500. Cena, która mnie interesuje to 235 z przesyłką.
Odbiór osobisty lub wysyłka.
Poniżej zdjęcia.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm

Re: Halogeny motocyklowe Givi S310 - używane

Postprzez Kaplan » Pn mar 20, 2017 7:30 pm

Jaka jest wiązka światła w tych halogenach - czy skupiona, z dalekim zasięgiem (jak w drogowych) czy bardziej rozproszona na boki, z krótkim zasięgiem (jak w przeciwmgłowych)?

Jeśli dobrze odczytałem homologację wybitą na kloszu lampy (WR-CS), to wskazywałoby by bardziej na reflektory drogowe - coś w stylu popularnych lightbar w cruiserach.

http://www.infor.pl/download/site/pl/oj ... 01-POL.pdf
Kaplan
Znawca
 
Posty: 246
Dołączył(a): N gru 06, 2015 10:00 am
Lokalizacja: Woj. Pomorskie
Imię: Karol
Motocykl: NC700S DCT (2013/14)
W siodle: <100 kkm

Re: Halogeny motocyklowe Givi S310 - używane

Postprzez Przemkry » Pn mar 20, 2017 8:16 pm

coś podobnego do tego
https://www.youtube.com/watch?v=1lkDT2H-iZI
Poprawiają widoczność po bokach ale jakoś silnie skupionej i dalekiej wiązki światła to nie maja. Przynajmniej z tego co pamiętam. Nie działają też jak typowe przeciwmgielne że tylko rozpraszają światło na krótkim dystansie. Są czymś pomiędzy.
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm

Re: Halogeny motocyklowe Givi S310 - używane

Postprzez Kaplan » Wt mar 21, 2017 10:44 am

Cześć, dzięki za info.

Coś w tym musi być, bo nawet na stronie producenta (GIVI) są one opisane jako "trekker lights" / "additional universal headlights" / "additional halogen spotlights" (światła terenowe / dodatkowe lampy uniwersalne / dodatkowe reflektory halogenowe). W przeciwieństwie do S320, które producent określa jako "univerasal fog lights" (uniwersalne światła przeciwmgłowe).
Wizualnie i cenowo Twoja oferta jest OK, ale ja jednak poszukuję zestawu lamp z homologacją przeciwmgielną na szeroki kąt świecenia, w jak najmniejszym stopniu obciążających alternator i w podobnych wymiarach do S310. W tym wypadku LED-owe GIVI S320 pasowałyby idealnie. Niestety, trudno je dostać na rynku wtórnym. :(

Jeżeli ktoś jednak dużo jeździ w trasy i w teren, to te S310 będą w sam raz.
Kaplan
Znawca
 
Posty: 246
Dołączył(a): N gru 06, 2015 10:00 am
Lokalizacja: Woj. Pomorskie
Imię: Karol
Motocykl: NC700S DCT (2013/14)
W siodle: <100 kkm

Re: Halogeny motocyklowe Givi S310 - używane

Postprzez Przemkry » N maja 07, 2017 5:44 pm

SPRZEDANE - TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości