Honda CBF 600 NA 2009

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Honda CBF 600 NA 2009

Postprzez ferret » Cz maja 11, 2017 9:47 pm

Witajcie, nadejszła wiekopomna chwiła i czas by moja Hanna poszła do ludzi. Wiem że szansa na sprzedaż na odległość (moto jest w Szwajcarii) jest mała ale może ktoś się skusi na pewną maszyne, ze szwajcarskiego rynku. Nie jest to włoska czy francuska maszyna po dzwonie czy też zajechana na maksa. Powód sprzedaży to zakup czegoś większego :-)

Przebieg 33kkm. Zrobiłem nią prawie 30kkm. W pełni doposażona, bezwypadkowa. Olej zmieniany co 6kkm, full syntetyk. Nowa tylna opona Michałek PR4, w przyszłym tyg. wymieniam lożysko główki kierownicy. Motocykl ma ważny szwajcarski przegląd. Alumulator ma 3 lata. Za parę tyś km. trzeba będzie wymienić napęd. Motocykl posiada:
- oryginalny kufer Hondy
- oryginalne kufry boczne Hondy
- gmole givi
- wyświetlacz biegów GiPro
- długie akcesoryjne klamki
- chromowane obwódki zegarów
- oryginalna szyba Hondy
- przedłużki do lusterek
- gniazdo 12V/2xUSB
- grzane manetki Oxford

Mechanicznie Motocykl jest w super stanie. Jest parę rys, nie dbam jakoś fanatycznie o motocykl, jeżdzę nim cały rok na okrągło więc rysa tu i tam się znajdzie. Wszystko widoczne na zdjęciach. Jutro wrzucę zdjęcia. Mogę też wysłać w wysokiej rozdzielczości na maila. Cena jaka mnie interesuje to około 16 tyś PLN. Może nie najtaniej ale moto w takim stanie i wyposażeniu jest tego warte!

Maciek
Obrazek
Avatar użytkownika
ferret
Użytkownik
 
Posty: 150
Dołączył(a): Śr sty 15, 2014 2:29 pm
Lokalizacja: Zürich
Wiek: 55
Imię: Maciej
Motocykl: CBF600NA '09
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBF 600 NA 2009

Postprzez ferret » N maja 14, 2017 8:21 pm

OK, obiecane zdjęcia można obejrzeć tutaj. Cena dla forumowiczów to 14 tyś!

Zapomniałem dodać że z ekstrasów to jeszcze mam przedłużki do lusterek, plus wszystkie oryginalne części typu oryginalne klamki, uchwyty dla pasażera itp, itd.
Obrazek
Avatar użytkownika
ferret
Użytkownik
 
Posty: 150
Dołączył(a): Śr sty 15, 2014 2:29 pm
Lokalizacja: Zürich
Wiek: 55
Imię: Maciej
Motocykl: CBF600NA '09
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron