Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Odpowiedz

Re: Olejarka Loobman zakup grupowy

Śr cze 07, 2017 10:28 pm

A ja już kupiłem tydzień temu Lubrixę..

Re: Olejarka Loobman zakup grupowy

Cz cze 08, 2017 6:31 am

Majkrzaq napisał(a):A ja już kupiłem tydzień temu Lubrixę..

to będziesz miał spokój i bezobsługowe smarowanie :)

Re: Olejarka Loobman zakup grupowy

Cz cze 08, 2017 6:58 am

geguś napisał(a):
Majkrzaq napisał(a):A ja już kupiłem tydzień temu Lubrixę..

to będziesz miał spokój i bezobsługowe smarowanie :)

Dokładnie tak. Choć droga, to warta swojej ceny. Mógłby co prawda zrobić z dwoma dyszami, ale jedna też daje radę.

Re: Olejarka Loobman zakup grupowy

Cz cze 08, 2017 7:12 am

Wesoły Dyzio napisał(a):Dokładnie tak. Choć droga, to warta swojej ceny. Mógłby co prawda zrobić z dwoma dyszami, ale jedna też daje radę.

W Hondzie mam motooiler z regulacją wielkości kropli i częstotliwości dawki, a w zestawie była tylko jedna dysza. Wczoraj na allegro czy olx patrzyłem, że są dostępne za 150 zł "dual injector" scottoilera, więc myślę by zaadoptować to do swojej olejarki. Może przerabiałeś już ten temat?

Re: Olejarka Loobman zakup grupowy

Cz cze 08, 2017 7:23 am

Jeszcze nie, ale nie wiem, czy wydanie 150 zł to nie lekka przesada. W wolnej chwili pomyślę jak rozwiązać ten problem.

Re: Olejarka Loobman zakup grupowy

Cz cze 08, 2017 7:40 am

Wesoły Dyzio napisał(a):Jeszcze nie, ale nie wiem, czy wydanie 150 zł to nie lekka przesada. W wolnej chwili pomyślę jak rozwiązać ten problem.

oczywiście nie zamierzam tyle płacić za kawałek plastiku :)
bardziej miałem na myśli wykorzystanie/zaadoptowanie pomysłu i zrobienie podwójnej końcówki domowymi sposobami.

Re: Olejarka Loobman zakup grupowy

Cz cze 08, 2017 8:01 am

Gents, zostawmy ten wątek do zakupu grupowego konkretnej olejarki, a dyskusje merytoryczne prowadźmy tam gdzie trzeba czyli tu: viewtopic.php?f=21&t=2553
Jak się potem nie doliczę, kto sie zapisał na zakup, to albo dopłacę do interesu (mniejsze zło) lub kogoś pominę i wtedy :bash:

Re: Olejarka Loobman zakup grupowy

Cz cze 08, 2017 8:48 am

ok już nie mieszam w temacie ;)
Lista na dzień obecny wygląda tak : (dwie sztuki zamawiam)
1. Gmer
2. Geguś
3. Tiarus
4. Goramo
5. Nazarejski
6. Jawor13
7. Geguś

Re: Olejarka Loobman zakup grupowy

Cz cze 08, 2017 8:57 am

Ja również chciałbym zamówić jedną sztukę! :)

1. Gmer
2. Geguś
3. Tiarus
4. Goramo
5. Nazarejski
6. Jawor13
7. Geguś
8. Marcinek

Re: Olejarka Loobman zakup grupowy

Cz cze 08, 2017 11:08 am

Trend przyrostu zgłoszeń skłonił mnie do zrobienia zakupu już teraz. A nuż uda się uwinąć z montażem przed długim weekendem? Zamówione 6 sztuk czyli 10 sztuk. 2 sztuki jeszcze czekają na chętnych. Zamówione, zapłacone 670 zł. Jak dojedzie, to proponuję rozdanie Pod Mosteczkiem dla tych co mogą tam dotrzeć, a dla tych z daleka - temat do dogadania.
Pierwszy raz dodaję na forum załącznik. Mam nadzieję, ze zadziała.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Odpowiedz