Honda CBR 125R JC50 2012 - SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na A2 FOTY!

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Honda CBR 125R JC50 2012 - SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na A2 FOTY!

Postprzez Symbianus » Pn sie 14, 2017 9:04 am

Z góry przepraszam, jeżeli przypadkowo złamałem któryś punkt regulaminu pisząc to ogłoszenie.

Witam,
W dniu dzisiejszym mam do zaoferowania motocykl Honda CBR 125 R JC 50 (2012) - na wstępie - NIE JESTEM HANDLARZEM - JESTEM OSOBĄ PRYWATNĄ!!!

Maszyna miała mi służyć 3 lata, z miejsca wymienione opony (Pirelli Angel), napęd DID, świeca IRYDOWA, akumulator żelowy, filtr powietrza, olej Castrol (wyczynowy) - wszystkie te czynności przeprowadzane były w autoryzowanym serwisie "ADRENALINA" w Maszewie Dużym u Pana Eryka, na co mam FV, oraz paragony.

ZDJĘCIA - DWIE GALERIE - BARDZO WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ:
http://tufotki.pl/vw6jF
http://tufotki.pl/Zr6BX

"Hanią" zrobiłem 3 tyś km (przebieg jaki ma obecnie 16 tys i ciągle rośnie), zawsze czekałem aż się rozgrzeje nim rozpocząłem jazdę, nigdy nie była kręcona powyżej 10 tyś obrotów, nie palono gumy - na oponach są jeszcze "kolce".
Dodatkowo w motocyklu zamontowany jest stelaż pod sakwy/kufer, oraz zamontowana jest sakiewka "QBAG"

W MOTOCYKLU ZAMONTOWANY JEST WYDECH "IXILL" - BARDZO RASOWE BRZMIENIE !!!

Włożyłem w motocykl 2 tyś, jest doinwestowany i ZADBANY, zawsze czyszczony - zwłaszcza w weekendy - jestem pierwszym właścicielem w kraju, sprowadzony z Francji, w moich rękach rok, oczywiście opłaty aktualne.

Było o zaletach, teraz kilka minimalnych wad:
-rysa z lewej strony na naklejce - widoczne na zdjęciach.
-rysa na wyświetlaczu - akt wandalizmu u poprzedniego właściciela.
-dwie malutkie wgniotki na baku - również akt wandalizmu u poprzedniego właściciela.

Motocykl poza tymi małymi usterkami, posiada normalne ślady użytkowania, oczywiście motor garażowany, nigdy nie "widział" deszczu, czy śniegu, jeżdzony tylko w słoneczną pogodę.

Należe do motocyklowej rodziny i po namowach zdecydowałem się na kurs - szczęśliwie w dniu 8.08.2017 udało się zdać egzamin.

Chętnie zamienię motocykl na maszynę 600ccm3+ - najlepiej Bandit, Fazer itp. na kat. A2, lub sprzedam za 7500zł*.
Za dobry egzemplarz przy zamianie moge DOPŁACIĆ.

*Ew. negocjacje możliwe po oględzinach.

Kontakt poprzez maila, serwis http://www.hoonda.pl lub telefonicznie 573 - 469 - 139, odpowiadam na SMS'y.
Obecnie mam 2 tygodnie urlopu, więc zapraszam na oględziny w dowolnych godzinach.

Pozdrawiam
Adrian
Symbianus
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sie 14, 2017 8:57 am
Imię: Adrian
Motocykl: CBR 125R JC50
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBR 125R JC50 2012 - SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na A2 F

Postprzez Turos » Pn sie 14, 2017 11:39 am

P O W I T A L N I A
a potem ogłoszenie :)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7617
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBR 125R JC50 2012 - SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na A2 F

Postprzez Symbianus » Wt sie 15, 2017 9:58 am

OGŁOSZENIE NIE AKTUALNE, DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
Symbianus
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sie 14, 2017 8:57 am
Imię: Adrian
Motocykl: CBR 125R JC50
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBR 125R JC50 2012 - SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na A2 F

Postprzez Glub » Wt sie 15, 2017 10:16 am

!kickban
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron