Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Postprzez mski » Pn wrz 11, 2017 2:46 pm

Do sprzedania jak w temacie moja Honda NC700XD z automatyczną skrzynią biegów DCT. .

Jest to model 2013 po lifcie na rok 2014 (pierwsza rejestracja 11.03.2014 r. i data zakupu 8.03.2014 r. - Honda Dos Toros w Tychach) - dla zainteresowanych VIN - JH2RC63F4EK100011, aktualny przebieg: 42225 km i rośnie...

Sprzedaje bo zmieniam - po kilku miesiącach poszukiwań znalazłem godnego myślę następce - Tygrysa ;-)

Informacje praktyczne:
- przebieg: 42225 km - ciągle rośnie (licznik po wymianie gwarancyjnej przy przebiegu 11300 km - informacja w książce gwarancyjnej)
- przeglądy wykonywane na bieżąco w ASO Hondy (Dos Toros Tychy i Arher Kraków) - potwierdzone FV (FV do wglądu, a na bieżąco od zakupu aktualizacje dotyczące spalania i kosztów na stronie - https://www.spritmonitor.de/en/detail/625606.html)
- opony - wymieniane co roku, aktualnie Dunlopy RoadSmart III rok 2017 - zakup 15.03.2017 r. - założone przy przebiegu 34581 km - stan wg mojej oceny DOBRY
- napęd - wymieniony przy przebiegu 21088 km, aktualnie raz naciągany, stan wg mojej oceny DOBRY,

Wyposażenie:
- stopka centralna
- wysoka szyba Honda + deflektor Darkojak (regulacja wysokości i kąta)
- gmole SW-Motech
- zapalniczka w schowku
- grzane manetki OXFORD + handbary
- podgrzewana kanapa kierowcy i pasażera (osobne włączniki)
- stelaż kufra centralnego i kufer centralny Honda 42L (mieszczą się 2 kaski) + oparcie + zamontowane w kufrze dodatkowe ledowe oświetlenie (stop i kierunki - wygląd na filmie https://youtu.be/PfkhwMujkzo)
- stelaże i kufry boczne Honda 29L
- nawigacja GARMIN ZUMO 350LM
- przedłużenie przedniego błotnika

Motocykl najchętniej sprzedam z kompletnym wyposażeniem - do omówienia. Motocykl posiada normalne ślady użytkowania, nie malowany.

Z usterek:
Motocykl raz zaliczył upadek przy ściąganiu ze stopki centralnej poleciał w drugą stronę - uszkodzona klamka hamulca - wymieniona na nową, oryginalną - udokumentowane FV, lekkie obcierki na gmolu. Poza tym żadnych wywrotek, wypadków itp.

Ubezpieczenie OC i przegląd:
- OC ważne do 10.03.2018 r.
- przegląd do 11.03.2019 r.

Do wykonania:
- wg książki serwisowej przegląd przy przebiegu 48 tyś lub w marcu 2018 r.

Motocykl do sprawdzenia w dowolnym ASO Hondy - historia pojazdu - http://marsam.ogicom.pl/moto/nc700x/historia.pdf. Przy pierwszym przeglądzie wpisano aktualny stan licznika w trakcie przeglądu, diagnosta stwierdził, że musi wpisać to co widzi.

Foto:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej zdjęć - http://marsam.ogicom.pl/moto/nc700x/

Cena z całym wyposażeniem: 27900 zł do negocjacji - tel. 792 540 526 lub mski[małpa]poczta.fm
Ostatnio edytowano Wt wrz 12, 2017 6:03 am przez mski, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
mski
Użytkownik
 
Posty: 141
Dołączył(a): N wrz 29, 2013 1:33 pm
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 42
Imię: Mariusz
Motocykl: Tiger 1200 XRT
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Postprzez nocny » Pn wrz 11, 2017 2:50 pm

To ty byłeś wczoraj w salonie Triumpha? Zamieniasz na Tigera 800?

pozdrawiam
Marcin Jan
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Postprzez mski » Pn wrz 11, 2017 3:14 pm

nocny napisał(a):To ty byłeś wczoraj w salonie Triumpha? Zamieniasz na Tigera 800?

pozdrawiam
Marcin Jan


Na 1200 ten krwisto czerwony ;-)
Avatar użytkownika
mski
Użytkownik
 
Posty: 141
Dołączył(a): N wrz 29, 2013 1:33 pm
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 42
Imię: Mariusz
Motocykl: Tiger 1200 XRT
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Postprzez nocny » Pn wrz 11, 2017 3:20 pm

Noooo Panie to nie mam pytań:). Umówiony jestem na jazdę w środę tym zielonym 1200 . Ciekaw jestem jak będzie bo taką Kobyłką jeszcze nie jeździłem :). Celuję raczej w 1050. Szkoda żeśmy się wczoraj nie zgadali. Dobra, więcej Ci tu nie będę śmiecił.

pozdrawiam
Marcin Jan
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Postprzez Radarman » Pn wrz 11, 2017 7:44 pm

Bardzo ładny eNCek i porządny opis dla potencjalnego kupującego :thumbsup: (doptrzyłem się jednego "kłamstwa": gmole to SW-Motech :msn-wink: )

Mam jednak wrażenie (nie obraź się), że życie zweryfikuje cenę ponieważ:
- wybrałeś sobie nie najlepszy okres na sprzedaż moto (idzie zima panie... :kwasny: )
- mimo cennych i przydatnych dodatków będzie Ci je chyba ciężko sprzedać razem z moto.

Wiem jak to jest, bo w marcu sprzedałem prawie identycznego NCeka (przebieg, rok 2014) z ciutkę większą liczbą dodatków. Co prawda było to tutaj w Anglii więc i inny rynek, ale życie zweryfikowało i moje oczekiwania i skończyło się na sprzedaży kufrów z mocowaniem osobno, a motocykl z resztą dodatków poszedł za równowartość ok. 19000zł

Życzę szybkiej sprzedaży i jak kupisz Exlorera, to nie uciekaj stąd tylko napisz parę słów. Też go kiedyś rozpatrywałem, ale skończyło się na nowej Afryce...
Obrazek
Avatar użytkownika
Radarman
Znawca
 
Posty: 337
Dołączył(a): Wt paź 28, 2014 9:32 pm
Lokalizacja: Hampshire / UK
Wiek: 52
Imię: Hubert
Motocykl: CRF1000L DCT
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Postprzez mski » Wt wrz 12, 2017 6:08 am

Radarman napisał(a):Bardzo ładny eNCek i porządny opis dla potencjalnego kupującego :thumbsup: (doptrzyłem się jednego "kłamstwa": gmole to SW-Motech :msn-wink: )

Mam jednak wrażenie (nie obraź się), że życie zweryfikuje cenę ponieważ:
- wybrałeś sobie nie najlepszy okres na sprzedaż moto (idzie zima panie... :kwasny: )
- mimo cennych i przydatnych dodatków będzie Ci je chyba ciężko sprzedać razem z moto.

Wiem jak to jest, bo w marcu sprzedałem prawie identycznego NCeka (przebieg, rok 2014) z ciutkę większą liczbą dodatków. Co prawda było to tutaj w Anglii więc i inny rynek, ale życie zweryfikowało i moje oczekiwania i skończyło się na sprzedaży kufrów z mocowaniem osobno, a motocykl z resztą dodatków poszedł za równowartość ok. 19000zł

Życzę szybkiej sprzedaży i jak kupisz Exlorera, to nie uciekaj stąd tylko napisz parę słów. Też go kiedyś rozpatrywałem, ale skończyło się na nowej Afryce...


Dzięki to chyba z emocji o tych gmolach. Co do ceny zdaje sobie sprawe co do końca sezonu, poczekam na wydarzenia.

Co do Afryki jeździliśmy testowo i czegoś w niej brakowało pomimo DCT nie podeszła mi, choć liczyłem że będzie inaczej. Z forum uciekać nie zamierzam, chyba że mnie wyrzucą :msn-wink:
Avatar użytkownika
mski
Użytkownik
 
Posty: 141
Dołączył(a): N wrz 29, 2013 1:33 pm
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 42
Imię: Mariusz
Motocykl: Tiger 1200 XRT
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Postprzez ncxior » Wt wrz 12, 2017 9:41 am

na jakiekolwiek inne moto zamienisz to na pewno odczujesz różnice w spalaniu . Nceka trudno tu przebić . Cena za wysoka nie pójdzie za tyle. Zakup Explorera musisz przemyśleć . Moto ogólnie spoko ale takie ani do tego ani do tego , jak już szukasz w taką bańkę to zastanów się bardziej nad Crossruner 800 lub Crosstourerem 1200 też takie moto podobne moto do Exploerera a jak już chcesz iść w Triumpha to bardziej 800 xcx lub xcxa lub 1050 sport.
Avatar użytkownika
ncxior
Znawca
 
Posty: 325
Dołączył(a): Pn sie 06, 2012 8:16 pm
Motocykl: chwilowo brak :-(

Re: Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Postprzez gmer » Wt wrz 12, 2017 2:32 pm

Bez urazy: realna cena 16-18k zimą. Tam czy kwak powodzenia!
-
Na napady hatakumby dobre jest pacaneum.
Avatar użytkownika
gmer
Znawca
 
Posty: 459
Dołączył(a): Pn sty 23, 2017 11:49 am
Lokalizacja: Grodzisk / Wawa
Wiek: 51
Imię: Marek
Motocykl: Honda NC 750s 2014
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Postprzez mski » Wt wrz 12, 2017 2:59 pm

ncxior napisał(a):na jakiekolwiek inne moto zamienisz to na pewno odczujesz różnice w spalaniu . Nceka trudno tu przebić . Cena za wysoka nie pójdzie za tyle. Zakup Explorera musisz przemyśleć . Moto ogólnie spoko ale takie ani do tego ani do tego , jak już szukasz w taką bańkę to zastanów się bardziej nad Crossruner 800 lub Crosstourerem 1200 też takie moto podobne moto do Exploerera a jak już chcesz iść w Triumpha to bardziej 800 xcx lub xcxa lub 1050 sport.


Z hondy testowałem już Crosstourera 1200 i nową Afrykę (obie z DCT) i oba modele mi nie podchodzą. Co do Dużego Tygrysa, spasował on i mnie i co ważne mojej żonie, a to głównie biorę pod uwagę przy podróżowaniu we dwójkę.

Co do spalania, braku schowka i innych - nie ma niestety następcy w tym zakresie dla NC i raczej długo nie będzie - zresztą każdy użytkownik NC się ze mną zgodzi, bo ciężko zmienić na cokolwiek innego.

Mały tygrys 800 nie podchodzi mojej żonie, jednak jest on nieco inny, druga sprawa, że założyłem sobie pewne rzeczy, które kolejny motocykl musi mieć - kardan i brak szprych to dwie z nich - testowaliśmy i R1200 GS i R1200RT oraz R1200RS, najbardziej obojgu spasował Duży Tygrys :msn-wink:
Ostatnio edytowano Wt wrz 12, 2017 3:16 pm przez mski, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mski
Użytkownik
 
Posty: 141
Dołączył(a): N wrz 29, 2013 1:33 pm
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 42
Imię: Mariusz
Motocykl: Tiger 1200 XRT
W siodle: <100 kkm

Re: Sprzedam Honda NC700XD 2013 Salon Polska

Postprzez mski » Wt wrz 12, 2017 3:11 pm

gmer napisał(a):Bez urazy: realna cena 16-18k zimą. Tam czy kwak powodzenia!


Dwa salony dawały za golasa powyżej Twojej górnej granicy, doliczając średnią jak myślę marże, to co proponuję poniżej za "pewny" motocykl jest rozsądne.

Ceny:
- motocykl z kompletnym wyposażeniem dodatkowym: 27900 zł do negocjacji
- motocykl bez wyposażenia dodatkowego z oryginalną, niską szybą i siedzeniem fabrycznym: 21000 zł

Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś wyposażeniem (można pisać na PW), a na dniach postaram się coś przygotować z cenami, żeby łatwiej było oddać golasa ;-)
Avatar użytkownika
mski
Użytkownik
 
Posty: 141
Dołączył(a): N wrz 29, 2013 1:33 pm
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 42
Imię: Mariusz
Motocykl: Tiger 1200 XRT
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości