sprzedam bmw x3 w super stanie . Mały przebieg

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Re: sprzedam bmw x3 w super stanie . Mały przebieg

Postprzez Monte Christo » Pt paź 06, 2017 9:19 am

Piotrek napisał(a):z odnajdywaniem jest problem. wielkie miasto, tlumy ludzi, gps wariuje od betonu, czasami sie zacina, a do tego nie ma map offline. google nie zapisuje w pamieci bo jakis umow nie podpisali. wiec tak, mam z tym problemy. :lol:


to nieprawda z tym promieniowaniem, juz jest po. Strach jeszcze jest, region podupadl, a byl rolniczy.

Japonia jest niesamowita, zajebista i w ogole. Problemem jest jezyk, napisy i etykiety produktow, ruch lewostronny, parkowanie, ceny autostrad, i w ogole ceny. Tanie i najlepsze na swiecie sushi, cholernie drogie owoce i warzywa. Fryzjer łączony z masazem, goleniem, wycinaniem wlosow z uszu i nosa, zabiegami na glowe itp. Piekielnie czysto i porzadnie. Super uslugi, restauracje, rozrywka. Jest b. bezpiecznie. wkurzaja trzesienia. Roznorodnosc wspaniala: nowoczesnosc, tradycja, przyroda i wiezowce. ludzie b uprzejmi. Samochody z minimalnym przebiegiem w super stanie. zero rdzy. Jezdza piekne japonskie limuzyny tylko na rynek japonski. Niektore stare, tylko dla rzadu, ambasad itp. Robia wrazenie. A z drugiej strony mini samochodziki kwadratowe, key car. Ruch duzy, ale grzeczny. jezdza plynnie, wolno, przepuszczaja, nie trabia, bez awantur. policja b grzeczna. tylko cholerni rowerzysci zakałą jak wszedzie :naughty:

Przyjemny klimat. zdjecia moze w weekend bo musze zmniejszyc. jest ciekawie

piekne japonskie auta, ale to mercedes, jaguar maserati i bmw swiadcza tu o prestizu. nie mowiac o ferrari, lambo czy nawet roysie, ktorych dosc duzo. Moj bylby na takim srednim poziomie tutaj, szalu by nie zrobil. Ale brakuje mi go. myslalem, ze pobedzie ze mna dluzej. No w kazdym razie polecam. Na otomoto nikt mi nie uwierzy w ten przebieg...No ale kiedy mialem zrobic wiekszy, jak mnie ciagle nie ma. Jezdzilem nim na Mazury glownie...

Jesteś tam prywatnie (z Rodziną) czy służbowo? Pytam z ciekawości, jeśli mogę. :wink:
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm

Re: sprzedam bmw x3 w super stanie . Mały przebieg

Postprzez Piotrek » So paź 07, 2017 1:50 pm

kontrakt 4 lata. rodzina zaraz dojedzie. dlatego sprzedaje auto, choc mialo byc na lata.
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: sprzedam bmw x3 w super stanie . Mały przebieg

Postprzez Piotrek » Pt paź 13, 2017 1:57 pm

Jest ogloszenie. Cena 90 tys. Pln

Przebieg juz ponad 61 tys. Zona na mazury pojechala..wraca po niedzieli i wtedy w warszawie do obejrzenia. Teraz mozna zobaczyc w szczytnie


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-ID6zcgu3.html
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: sprzedam bmw x3 w super stanie . Mały przebieg

Postprzez Piotrek » Pn paź 16, 2017 7:47 am

cena to 89 tys bez targowania
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Poprzednia strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości