Yamaha FZ6 N - pewny, zadbany motocykl

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Yamaha FZ6 N - pewny, zadbany motocykl

Postprzez xcracer » Śr paź 11, 2017 9:35 am

Wiem, że to forum Hondy ale może ktoś szuka takiego motocykla i się skusi :)

Sprzedam swoją Yamahę Fz6 N S1 z 2004 roku. Motocykl w moim posiadaniu od 3 sezonów. Aktualny przebieg około 42000 km. Ze względu na to, iż motocykl w dalszym ciągu jest użytkowany przebieg może ulec zmianie. Poprzedni właściciel kupił moto w Motofrajdzie z gwarancją bezwypadkowości(posiadam oryginalną fv zakupu, którą przekażę kupującemu). Sam osobiście nie znalazłem żadnych śladów napraw bądź lakierowania. Taka ciekawostka...w dniu zakupu motocykl posiadał oryginalne opony z 2004 roku!

Aktualnie moto jest przygotowane do jazdy na najbliższe kilka sezonów. W lipcu zrobiłem duży przegląd, w czasie którego zrobiono:

- kontrola i regulacja zaworów
- kontrola napinacza i łańcucha rozrządu(mechanik stwierdził, iż jest w idealnym stanie)
- wymiana świec na irydowe NGK
- kontrola łożysk główki ramy, wahacza i kół(bez zastrzeżeń)
- wymiana oleju i uszczelniaczy w przednim zawieszeniu
- wymiana płynu chłodniczego na Motul Motocool
- synchronizacja przepustnic

Wszystkie wyżej wymienione czynności zostały wykonane realnie, nie wirtualnie. Posiadam paragony i potwierdzenie z serwisu(koszt w/w czynności ok. 1000 zł). Zainteresowanym podam namiary na mechanika, który serwisuje motocykl.

Teraz trochę co do stanu technicznego:

- na motocyklu założone opony Pirelli Angel ST, wystarczą jeszcze na kilka sezonów w zależności od stylu jazdy
- silnik, skrzynia biegów, sprzęgło w bardzo dobrym stanie
- moto jeżdżone na syntetycznym oleju Silkolene XP PRO 10w40 + dodatek Archoil AR 9100
- napęd na kilka sezonów
- tarcze, klocki bez zastrzeżeń
- olej, płyn hamulcowy, filtr oleju(oryginalny Yamaha) wymieniane po każdym sezonie lub co 6000 km
- filtr powietrza wymieniony w poprzednim sezonie na oryginalny Yamaha

Motocykl jest wyposażony w następujące akcesoria:

- akcesoryjne klamki sprzęgła i hamulca(oryginalne przekazuję nowemu właścicielowi)
- oryginalny stelaż Yamaha pod kufer centralny
- gmole GIVI(Uprzedzając ewentualne pytania, motocykl nie służył do stuntu. Uważam, że gmole zapewniają znacznie lepszą ochronę niż jakiekolwiek crash pady)
- akcesoryjne mocowanie tablicy rejestracyjnej wraz z oświetleniem ledowym
- szybka kappa
- stelaże GIVI pod sakwy boczne(nowe, nigdy nie używane)

Motocykl w niespotykanie dobrym stanie wizualnym(jest w takim stanie, w jakim sam chciałbym kupić moto). W czerwcu tego roku odwiedziłem na nim Austrię, przejechałem kilka przełęczy, wjechałem na Hochalpenstrasse. Na FZ6 objechałem całą Polskę, nigdy mnie nie zawiódł. W okresie zimowym moto przechowywane na stojakach, pod pokrowcem w ogrzewanym garażu.

CENA 10700 zł.

Jeśli w powyższym opisie nie znalazłeś informacji, która Cię interesuje pisz lub dzwoń. Na wszelkie pytanie chętnie odpowiem.

Kontakt PW lub 509 215 dziewięć trzy jeden.
Zainteresowanym prześlę zdjęcia w dużej rozdzielczości.

Zdjęcia i opis można znaleźć pod poniższymi linkami:

http://allegro.pl/yamaha-fz6-prywatna-o ... 14018.html

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fz6-n- ... e1be5e4922
Avatar użytkownika
xcracer
Użytkownik
 
Posty: 163
Dołączył(a): Pn paź 02, 2017 12:19 pm
Lokalizacja: Myszków
Imię: Tomek
Motocykl: CBF 1000FA 2012
W siodle: <100 kkm

Re: Yamaha FZ6 N - pewny, zadbany motocykl

Postprzez xcracer » Cz paź 19, 2017 5:01 pm

Sprzedany, temat do zamknięcia
Avatar użytkownika
xcracer
Użytkownik
 
Posty: 163
Dołączył(a): Pn paź 02, 2017 12:19 pm
Lokalizacja: Myszków
Imię: Tomek
Motocykl: CBF 1000FA 2012
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron